Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Fotografijų konkurso „Panevėžys - mano miestas" laureatų apdovanojimas

Gruodžio 6d. Panevėžio miesto Savivaldybės Ia. foje buvo atidaryta moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys - mano miestas" laureatų darbų paroda. Lyderiu tapusiam mūsų gimnazijos moksleiviui Kostui Kraniauskui (IIIc kl.) įteikta 100 Eur vertės dovanų kortelė. Andrėja Juškevičiūtė (4b kl.), Vakarė Macijauskaitė (5b kl.), Dominykas Masiulis (Ia kl.), Dovilė Arcimavičiūtė (Ia kl.), Austėja Kaminskaitė (IIIa kl.), Kotryna Juodenytė IVa kl.), Dovydas Puluikis (IVc kl.) apdovanoti po 20 Eur vertės dovanų kortelėmis. Atminimo dovana skirta daugiausia parengusiam Kazimiero Paltaroko gimnazijos fotografijos mokytojui Stasiui Skrebiui. Moksleivius apdovanojo Panevėžio miesto meras Rytis - Mykolas Račkauskas. Paroda veiks iki gruodžio 31d. Kviečiame aplankyti!

Fotografijos vyresnysis mokytojas Stasys Skrebys

Fotogalerija. Sausis 2019