Dėl mokinių priėmimo į gimnaziją

Nuo 2017 m. gruodžio 1 d. priimami prašymai į pirmą klasę (nustatytos formos prašymo popierinį variantą galima užpildyti gimnazijos raštinėje, arba elektroninę prašymo formą galima rasti gimnazijos internetinės svetainės skyriuje - Prėmimo tvarka ir atsiųsti el. paštu: rastine@paltaroko.panevezys.lm.lt); Prašymas dėl priėmimo į pirmą klasę

Taip pat reikia pateikti šiuos dokumentus į gimnazijos raštinę:

1. vaiko gimimo liudijimą ir jo kopiją;
  2. vaiko sveikatos pažymėjimą (forma 027-1/a) – pateikiama iki gegužės 31 d.;
  3. krikšto liudijimo kopiją;
  4. fotonuotraukas (3x4, pateikiama į gimnaziją iki rugsėjo 1 d.);
  5. atskirais atvejais gali būti pateikti kiti dokumentai.

Dėl mokinių priėmimo į į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

Lietuvai 100

Pasitinkant Lietuvos  atkūrimo 100-metį, vis labiau suprantame, kad istorija, kurta mūsų prosenelių, gyva tol, kol mes ją mename, ja domimės, ja didžiuojamės. Dr.Jonas Basanavičius rašė: „Tauta, nežinanti savo praeities, neturi ir ateities”.

Nedidelė mūsų šalis, bet beveik kiekviename jos kampelyje galima aptikti svarbius istorinius laikotarpius menančių didingų dvarų ir pilių. Dalį jų jau aplankėme, kitus dar aplankysime. Įkvėpti garbingos praeities vaizdų, 3c klasės mokiniai panoro savo savo mintis, patirtus įspūdžius perteikti piešiniais. Taip gimė piešinių paroda „Lietuvos dvarai ir pilys”.

Mokytoja Kristina Tamauskienė, nuotraukos Živilės Čipienės

Gimnazijos J.Juodelio bibliotekoje 7c klasės mokiniai per technologijų pamoką (mokytoja Nijolė Cimbalienė) sukūrė simbolinį medį ir ant jo lapų užrašė padėkos žodžius Lietuvai. 3c klasė (mokytoja Kristina Tamauskienė) skaitykloje „Kūrybinių dirbtuvėlių“ metu medį papuošė „Laisvės paukščiais“. Kiekvienas mokinys, papuošęs medį ir parašęs gražiausius žodžius Lietuvai, gavo malonią rankų darbo dovanėlę: ant savo rankų užsirišo po spalvingą tautinę juostelę.

Švęsdami Lietuvos nepriklausomybės gimtadienį, galime visi tą medį „auginti“, užrašę ant jo lapų ir paukščių pačias gražiausias mintis savo gimtajai šaliai.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Puslapis 1 iš 2

Gimnazija mini Lietuvos 100-metį

100-mečio renginiai mieste

Fotogalerija. Vasarisis 2018

Foto. Gamtos mokslai kitaip

Foto. Dovana Lietuvos Šimtmečio proga

Foto. Akcijoje „Apjuoskime Panevėžį kartu!"

Foto. Gimnazijos bendruomenė akcijoje - „100“

Foto. Šventinis koncertas „MES ESAME LIETUVIAI“

Foto. Pelenų diena gimnazijoje

Foto. Čempionatas „Makaronų tiltai 2018“ Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje