Jau priimami prašymai į gimnaziją 2019-2020 m. m.

Lietuvai 100

Kas? Kada? Kodėl? Ir kaip? Sukam galveles visaip... Savo komandos pristatymą lietuvių kalbos viktorinoje „Neieškok žodžio kišenėje“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti ir spaudos atgavimo, kalbos bei knygos dienai paminėti pradėjo 2c klasės „Smalsiukų komanda“. Laukė nelengvos literatūrinės, tautosakos bei kalbos pažinimo užduotys. Komanda vieningai ieškojo atsakymų, diskutavo, ginčijosi.

Valio! užduotys įveiktos, pergalė mūsų rankose!

Mokytoja Aina Cimermonienė

Kovo 9 d. mūsų gimnazijos pradinių klasių 1c, 4b ir 4c mokiniai šoko Panevėžio Bendruomenių rūmuose vykusiame XI Respublikiniame vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių festivalyje „Saula riduolėla“. Atlikdami keturis šokius paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šokėjus parengė vadovė Zita Rimkuvienė, mokytojos: Gražina Bataitienė, Ona Meškauskienė, Vilma Palepšienė.

Džiugu, kad miesto šventėse nuolat koncertuoja pradinių klasių tautinių šokių šokėjai. Esame dėkingi 1c, 4b, 4c klasių  tėveliams už palaikymą, pagalbą ir vaikų skatinimą.

Parengė Gražina Bataitienė, nuotraukos tėvelių

2018 m. kovo 12 d. gimnazijoje vyko almanacho „Žvilgsnis II“ sutiktuvių šventė. Šis almanachas – įvairių gimnazijos moksleivių kūrybinių darbų rinkinys. Į šventę buvo pakviesti gimnazistai, kurių literatūros, publicistikos ir dailės darbai -  eilėraščiai, apsakymai, vertimai iš užsienio kalbų, piešiniai, fotografijos, grafikos, tekstilės darbai -  nugulė rinkinyje. Mokiniai savo kūrybą skyrė svarbiam įvykiui – Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti. Almanacho pristatyme dalyvavo ne tik almanacho sudarytojai, bet ir  kviestiniai svečiai – gimnazijos alumnai, mokytojai lituanistai, kitų klasių moksleiviai. Smagu, kad gimnazija gali didžiuotis kuriančiais mokiniais.

Akvilė Vilutytė, IIgc, nuotraukos Stasio Skrebio

Mūsų gimnazijos mokiniai prisijungė prie gražios akcijos „Ilgiausias laiškas Lietuvai“.  Ši akcija buvo paskelbta vasario 16 d. prie Panevėžio savivaldybės, iškilmingos vėliavos pakėlimo  ceremonijos metu. Tariame  nuoširdų AČIŪ savo šaliai, Lietuvai ir Panevėžio miestui, žymiems jo žmonėms, brangiausiems  – mamai, tėčiui, seneliui, močiutei...

Kūrybiškai išreiškėme šilčiausius jausmus, lūkesčius, perdavėme žodį ir linkėjimus kito šimtmečio kartoms.

Mūsų laiško dalis bus sujungta su kitų panevėžiečių parašytais laiškais ir eksponuojama Laisvės aikštėje kovo  11 dieną. Laiško originalas bus išmatuotas ir komisijos užfiksuotas ilgiausio laiško Lietuvoje rekordui įamžinti. Išmatuotas laiškas  su mūsų parašyta laiško dalimi bus įdėtas į ilgaamžišką kapsulę ir įkastas Laisvės aikštėje, ąžuolų alėjoje ateinančio šimtmečio kartoms.

Dėkojame visiems pradinių klasių mokiniams , mokytojoms, vyresniems  gimnazijos draugams ir jų mokytojoms už aktyvų dalyvavimą akcijoje „Ilgiausias laiškas Lietuvai“.

Mokytoja  Daiva Žukauskienė, nuotrauka Stasio Skrebio

Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų Karaliaus Mindaugo husarų batalionas apdovanojo Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją už aktyvų dalyvavimą akcijoje „Apjuoskime Panevėžį kartu!".

Nuotrauka Stasio Skrebio

Lietuvos šimtmečiui paminėti, gimnazijos bendruomenė dalyvavo akcijoje „Apjuoskime Panevėžį kartu!", jos metu žmonės rankomis susikibo į gyvą grandinę nuo pat Panevėžio katedros iki Senvagės, apjuosdami svarbiausius Panevėžio miesto objektus.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Puslapis 1 iš 3

Registracija į Alumnų susitikimą 2018-12-28

Gimnazija mini Lietuvos 100-metį