Jau priimami prašymai į gimnaziją 2019-2020 m. m.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Alumnai

2018 m. birželio 8 d. gimnazija su dideliu džiaugsmu sulaukė 2013 m. laidos abiturientų. Susitikimą inicijavo patys ALUMNAI, jiems talkino mokytojų darbo grupė, mokinių parlamentas. Buvo labai smagu vėl visiems pabūti kartu, paklausyti buvusių abiturientų pasakojimų apie sėkmingai prabėgusius penkerius metus. Susirinkę mokiniai išgirdo daug patarimų profesijų, studijų pasirinkimo klausimais. Esame dėkingi ALUMNAMS už visas iniciatyvas, rengiantis susitikimui, ir tikimės, kad ši puiki tradicija  įtrauks dar daugiau gimnazijos bendruomenės narių.

Darbo grupė, nuotraukos Stasio Skrebio

Birželio 8d. 12val. gimnazijos aktų salėje tavęs lauks baigę KPG mokiniai. KOKIA NAUDA TAU?

• Atsakys į Tau rūpimus klausimus apie studijas ir profesinę patirtį.
  • Pasidalins savo prisiminimais apie patirtis gimnazijoje.
  • Turiningai praleisi laiką.

Nepraleisk galimybės. Registruokis, ateik ir sužinok

Š. m. sausio 25 d. Kazimiero Paltaroko gimnazijoje viešėjo buvusios mokinės, dabar jau LSMU trečio kurso studentės, Indrė Lebedevaitė ir Brigita Marciuškaitė. Merginos pravedė I gimnazijos klasių moksleiviams karjeros ugdymo pamokas. Jos supažindino mokinius su universitetu, pasikeitusiomis įstojimo į jį sąlygomis. Informaciją demonstravo skaidrėse. Jose supažindino su gyvenimo sąlygomis, laisvalaikio galimybėmis.

Pamokas organizavo darbo su ALUMNAIS grupė. Manome, jog tokių pamokų mokiniams reikia, nes iš jų pateikiamų klausimų supratome, kad mokiniai daug ko nežino apie studijas. Ypač tokių užsiėmimų reikėtų II gimnazijos klasių mokiniams prieš renkantis ugdomuosius dalykus, pereinant į vidurinį ugdymą.

ALUMNŲ darbo grupės vardu – mokytoja Birutė Masiokienė

Pokategorės

Registracija į Alumnų susitikimą 2018-12-28

Gimnazija mini Lietuvos 100-metį