Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Karjeros ugdymo pamokos

Š. m. sausio 25 d. Kazimiero Paltaroko gimnazijoje viešėjo buvusios mokinės, dabar jau LSMU trečio kurso studentės, Indrė Lebedevaitė ir Brigita Marciuškaitė. Merginos pravedė I gimnazijos klasių moksleiviams karjeros ugdymo pamokas. Jos supažindino mokinius su universitetu, pasikeitusiomis įstojimo į jį sąlygomis. Informaciją demonstravo skaidrėse. Jose supažindino su gyvenimo sąlygomis, laisvalaikio galimybėmis.

Pamokas organizavo darbo su ALUMNAIS grupė. Manome, jog tokių pamokų mokiniams reikia, nes iš jų pateikiamų klausimų supratome, kad mokiniai daug ko nežino apie studijas. Ypač tokių užsiėmimų reikėtų II gimnazijos klasių mokiniams prieš renkantis ugdomuosius dalykus, pereinant į vidurinį ugdymą.

ALUMNŲ darbo grupės vardu – mokytoja Birutė Masiokienė

Fotogalerija. Kovas 2019

Foto. Gimnazijos choras giedojo Panevėžio Šv.Juozapo globos namuose

Foto. Netradicinė lietuvių kalbos pamoka 1a klasėje - „Biblioteka – mano draugė“