• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį- įsigalios 2018 m. rugsėjo 1 d.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Dėl mokinių priėmimo į gimnaziją

Dėl mokinių priėmimo į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

Dėl uniformų. Uniformos bus matuojamos birželio 7d. (ketvirtadienį)

Būsimiesiems pirmokams:
  • 9.00 – 9.40 - 1a klasė
  • 9.40 - 10.20 - 1b klasė
  • 10.20 – 10.40 - 1c klasė
Visiems mokiniams:
  • 11.00 – 12.00 - pradinių klasių mokiniams.
  • 12.00 – 13.30 – 5-8 klasių mokiniams.
  • 13.30 – 15.00 - 9-12 klasių gimnazistams.

Užsakant uniformą reikia sumokėti avansą (10-20 Eurų). Uniformos bus pagamintos rugpjūčio pabaigoje. Informacija apie uniformų pagaminimo laiką skelbsime birželio mėnesį gimnazijos internetiniame puslapyje.

Šiltuoju metų laiku vietoj megztinio ar švarko mokiniai gali dėvėti dviejų spalvų polo marškinėlius: baltą ir bordo, ilgomis ir trumpomis rankovėmis. Polo marškinėlių galima nusipirkti UAB „Manovita“ parduotuvėje Klaipėdos g. 36, Panevėžyje, tel. (8 45) 463596, mob. Tel. 8 648 39991. Darbo laikas: Pirmadienis – penktadienis 10:00 – 18:00 val.

Būsimųjų pirmokų tėvelių dėmesiui

Birželio 5-7 d. 9.00-11.00 val. gimnazijoje vyks būsimųjų pirmokų susitikimai su jų mokytojomis. Į pamokėles vaikas turi atsinešti priemones piešimui, žirkles, sausų klijų.

Maloniai laukiame būsimųjų mokinukų

Tikslai ir uždaviniai

Vizija

Tai kūrybinga, besimokanti, susitarimais savo veiklą grindžianti veiklaus tikėjimo bendruomenė, siekianti prasmės, atradimų ir mokymosi sėkmės.

Misija

• Teikti kokybišką pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą.
  • Puoselėti krikščioniškomis vertybėmis grindžiamą bendravimą.
  • Padėti atskleisti ir plėtoti savitus kiekvieno mokinio gebėjimus.
  • Ugdyti pilietišką asmenybę, siekiančią dirbti krašto gerovei ir atvirą pasauliui.

VERTYBĖS, FILOSOFIJA, IŠSKIRTINUMAS

• Pagarba mokytojui ir mokiniui, pripažįstant asmenybės individualumą.
  • Mokinio parengimas tolimesniam mokymuisi ir savarankiškam gyvenimo keliui.
  • Darnių santykių tarp mokyklos bendruomenės narių kūrimas ir puoselėjimas.
  • Krikščioniškųjų vertybių, tautinės savimonės, asmens dvasinės kultūros, pilietiškumo ugdymas.

PRIORITETAS

Užtikrinti švietimo paslaugų kokybę, gerinant mokinių pasiekimus, kurti savitą gimnazijos aplinką ir puoselėti išskirtinumą.

STRATEGINIAI TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

1. STRATEGINIS TIKSLAS

1. Sustiprinti bendruomenės kultūrą, diegiant krikščioniškas vertybes bei skatinant socialinę įtrauktį.

UŽDAVINIAI:

1.1. Puoselėti gimnazijos tradicijas, ugdyti krikščioniškas vertybes, tobulinti mokinių pareigos ir pilietinės atsakomybės, asmenybinės brandos kompetencijas.

1.2. Plėtoti partnerystės tinklus su socialiniais partneriais.

2. STRATEGINIS TIKSLAS: Sudaryti sąlygas mokiniams siekti  individualias galimybes atitinkančių mokymosi pasiekimų bei nuolatinės mokymosi pažangos.

UŽDAVINIAI:

2.1. Plėtoti pasiekimų ir ugdymo kokybės gerinimo galimybes įvairių gebėjimų ir kompetencijų turintiems mokiniams.

2.2. Individualios mokinių pažangos stebėjimas,  pokyčių fiksavimas ir matavimas bei rezultatų analizavimas ir panaudojimas.

2.3. Gerinti ugdymo procesą teikiant pagalbą mokiniui, mokytojui ir šeimai.

3. STRATEGINIS TIKSLAS: Telkti ugdymo aplinkai modernizuoti išteklius, kurie sudarytų sąlygas sėkmingai asmenybės ūgties raidai.

UŽDAVINIAI:

3.1. Kurti saugią gimnazijos psichologinę aplinką, bendruomenės narių pozityvų bendravimą ir bendradarbiavimą, padedant mokiniams patirti mokymosi džiaugsmą, skatinti lyderystę.

3.2. Tobulinti bendruomenės reflektyvumo gebėjimus, skatinant mokymosi ir asmeninį tobulėjimą.

Modernizuoti edukacines erdves.

Gimnazija mini Lietuvos 100-metį

100-mečio renginiai mieste

Fotogalerija. Gegužė 2018