Mokinių veikla

Š.m. gegužės 11 dieną mokinių parlamentas dalyvavo Panevėžio Forume - Reik Veikt. Tai pagrindinis kasmetinis verslo, talentų, švietimo ir kultūros forumas Šiaurės Lietuvoje. Šio forumo misija yra suvienyti ir įgalinti aktyvius Panevėžio gyventojus bei panevėžiečius, diasporos tinklo narius, siekiant padėti Panevėžio miestui augti, pritraukti talentus ir investicijas bei tapti dar patrauklesniu miestu gyventi. Forume buvo svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Klausėmės jų idėjų pristatymų ir diskusijų lietuvių bei anglų kalbomis.

Ieva Kalpakovaitė

Š.m. balandžio 20-21 dienomis, mokykloje vyko aktyvistų mokymai. Tema: mokykla, kurioje gera. Mokiniai turėjo galimybę papasakoti kokia turėtų būti tobula mokykla, išbandė save šokiuose, orientacinėse varžybose, nebuvo apsieita ir be sielovadinės dalies. Dėkojame rėmėjams: Cosmos kavos ir kokteilių barui

Dominykas Masiulis

Š.m. balandžio 12d. vyko aštuntų klasių „protų" kovos. Buvo šešios grupeles ir jas sudarė 5 nariai, kurie atsakinėjo į jiems pateiktus klausimus į klausimus galėjo atsakinėti individualiai ir sirgaliai. Geriausiai pasirodę buvo apdovanoti saldžiais prizais! Taip pat buvo įvairių klausimų paminėti šimtmečiui ir didžiąją dalį užduočių sudarė klausimai apie Lietuvą.

Dominykas Masiulis

Šių metų kovo 29 dieną vyko septintų klasių protų kovos. Jose septintokai galėjo atskleisti savo žinias apie Lietuvos, pasaulio istoriją, žymius žmones, pasaulio įdomybes. Geriausiai pasirodžiusios trys komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Taip pat galimybę pasireikšti gavo ir komandų sirgaliai. Jie irgi turėjo progą atsakyti į klausimus ir būti apdovanoti.

Gabrielė Aputytė

Š.m. Kovo 22d. vyko šeštų klasių protmūšis. Komandas sudarė 5 nariai, kurie suvieniję savo protus atsakinėjo į jiems pateiktus klausimus. Šimtmečiui paminėti didžiąją dalį užduočių sudarė klausimai apie Lietuvą.  Sirgaliai galėjo individualiai išbandyti save, o geriausiai pasirodę buvo apdovanoti!

Ieva Kalpakovaitė

Mokinių parlamentas kasmet gimnazijoje rengia 5-8 klasių „Protų kovas“. Kovo 15 dieną jėgas išbandė 5-okai. Organizatoriai pateikė įvairių klausimų ne tik apie Lietuvą, Vasario 16-ąją, bet ir minė mįsles, minkles.  Sirgaliai rungėsi  individualiai - atsakymus į klausimus užrašė ir pateikė balsų skaičiavimo komisijai. Visų nugalėtojų laukė saldūs prizai.

Sveikiname nugalėtojus:

• Komandos:  „420“ 5a – I vieta
  • „Istorikai“ 5a – II vieta
  • „Paltarokietės“ 5c – III vieta
  • Sirgaliai: Artonas Stankūnas 5a – 25 taškai
  • Mintautas Vegelė 5a – 24 taškai
  • Kamilė Glušokaitė 5c – 24 taškai
  • Liucija Railaitė 5c – 24taškai

Nuotraukos Guodos Adašiūnaitės, tekstas Dominyko Masiulio

Puslapis 1 iš 2

Gimnazija mini Lietuvos 100-metį

100-mečio renginiai mieste