Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.
Dėmesio! Uniformos bus matuojamos birželio 5d. 13.30 iki 18.00 val.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Būsimųjų pirmokų tėvelių dėmesiui

Būsimųjų pirmokų pamokėlės vyks 2019 m. birželio 5-6 d. 17.30 – 19.00 val.
Priemonės reikalingos pamokėlėms: piešimo priemonės (paprastas pieštukas, trintukas, spalvoti pieštukai, flomasteriai, piešimo popierius), mokyklinės žirklutės, sausi klijai.

Maloniai laukiame būsimųjų mokinukų

Septintokų protų kovos

Šių metų kovo 29 dieną vyko septintų klasių protų kovos. Jose septintokai galėjo atskleisti savo žinias apie Lietuvos, pasaulio istoriją, žymius žmones, pasaulio įdomybes. Geriausiai pasirodžiusios trys komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Taip pat galimybę pasireikšti gavo ir komandų sirgaliai. Jie irgi turėjo progą atsakyti į klausimus ir būti apdovanoti.

Gabrielė Aputytė

Fotogalerija. Gegužė 2019

Foto. Kunigo Petro Markevičiaus kūrybos pristatyme miesto parapijos namuose

Foto. Sekminių belaukiant