• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį- įsigalios 2018 m. rugsėjo 1 d.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Dėl mokinių priėmimo į gimnaziją

Dėl mokinių priėmimo į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

Dėl uniformų. Uniformos bus matuojamos birželio 7d. (ketvirtadienį)

Būsimiesiems pirmokams:
  • 9.00 – 9.40 - 1a klasė
  • 9.40 - 10.20 - 1b klasė
  • 10.20 – 10.40 - 1c klasė
Visiems mokiniams:
  • 11.00 – 12.00 - pradinių klasių mokiniams.
  • 12.00 – 13.30 – 5-8 klasių mokiniams.
  • 13.30 – 15.00 - 9-12 klasių gimnazistams.

Užsakant uniformą reikia sumokėti avansą (10-20 Eurų). Uniformos bus pagamintos rugpjūčio pabaigoje. Informacija apie uniformų pagaminimo laiką skelbsime birželio mėnesį gimnazijos internetiniame puslapyje.

Šiltuoju metų laiku vietoj megztinio ar švarko mokiniai gali dėvėti dviejų spalvų polo marškinėlius: baltą ir bordo, ilgomis ir trumpomis rankovėmis. Polo marškinėlių galima nusipirkti UAB „Manovita“ parduotuvėje Klaipėdos g. 36, Panevėžyje, tel. (8 45) 463596, mob. Tel. 8 648 39991. Darbo laikas: Pirmadienis – penktadienis 10:00 – 18:00 val.

Būsimųjų pirmokų tėvelių dėmesiui

Birželio 5-7 d. 9.00-11.00 val. gimnazijoje vyks būsimųjų pirmokų susitikimai su jų mokytojomis. Į pamokėles vaikas turi atsinešti priemones piešimui, žirkles, sausų klijų.

Maloniai laukiame būsimųjų mokinukų

Apie biblioteką ir skaityklą

APIE BIBLIOTEKĄ IR SKAITYKLĄ

Bibliotekos misija   yra siekti užtikrinti  gimnazijos  aprūpinimą  informaciniais ir dokumentiniais ištekliais, užtikrinti prieigą prie turimų informacijos išteklių.
Bibliotekos vizija–atviras švietimo ir informacijos centras, mokymo ir mokymosi vieta su modernia informacine ir technine baze, visapusiškai tenkinant mokyklos bendruomenės informacinius poreikius, savo fondais ir veikla dalyvaujant ugdymo procese, sudarant sąlygas savarankiškam asmenybės tobulėjimui.
Bibliotekos tikslai:

• Tęsti gimnazijos bibliotekos pertvarką į informacinį centrą.
  • Drauge su pedagogų kolektyvu ugdyti mokinių asmeninius, komunikacinius, informacinius ir kritinio mąstymo gebėjimus.
  • Kaupti ir saugoti ugdymo procesui reikalingą literatūrą, papildant ją įvairių formų informacijos laikmenomis.

IŠ BIBLIOTEKOS ISTORIJOS

Biblioteka įsteigta 1991 metais. Mokykloje tuo metu mokėsi tik trys mokinių klasės. Biblioteka savo veiklą pradėjo mažoje patalpoje. Knygų buvo visai nedaug. Įkurti biblioteką lengva nebuvo, nes tuo metu Švietimo ir mokslo ministerija dar neskirdavo lėšų ugdymo literatūrai įsigyti. Dėl to knygų fondas buvo labai mažas. Mokiniai dovanodavo savo perskaitytas knygeles. Vėliau mokyklas rėmė Atviras Lietuvos fondas, taigi nemažą fondo dalį papildė informacinio pobūdžio knygos. Sulaukėme paramos net iš Amerikos lietuvių (daug ką domino besisteigianti katalikiška mokykla). Tai šviesaus atminimo mokyklos įkūrėjų fil. licenciato kunigo monsinjoro Jono Juodelio ir J.E. vyskupo Juozo Preikšo nuopelnas. Vėliau Švietimo ir Mokslo Ministerija pradėjo skirti lėšas ugdymo procesui skirtai  literatūrai įsigyti. Taip bibliotekos fondas ėmė gausėti, dovanojo knygas JAV Religinės šalpos fondas, pavieniai asmenys, teikė Lietuvos švietimo aprūpinimo centras.

Nuo 2009 metų gimnazijos bibliotekoje įdiegta ir naudojama mokyklų bibliotekų kompiuterinė programa MOBIS.  Įdiegtas elektroninis skaitytojų aptarnavimas. Naujai užsirašantiems skaitytojams išduodami elektroniniai skaitytojų bilietai.

Šiuo metu aptarnaujama virš 1060 skaitytojų. Bibliotekos fonde yra daugiau kaip 6000 egz. leidinių, taip pat atskiras 17659 egz. vadovėlių fondas. Duomenys apie bibliotekos fondą sudarančius leidinius suvedami į jau sukurtą elektroninį bibliotekos katalogą.

Bibliotekoje-skaitykloje įkurta 19 kompiuterizuotų darbo vietų; 6 -  mokytojams, 11 kompiuterizuotų darbo vietų skaitytojams ir 2-bibliotekos darbuotojoms. Yra kopijavimo aparatas,  2 skeneriai, 4 spausdintuvai, kurių vienas yra spalvotas, yra galimybė žiūrėti vaizdo medžiagą per televizorių. Komplektuojama naujausia informacinė literatūra: žinynai, žodynai, enciklopedijos, prenumeruojama spauda.

Bibliotekoje - skaitykloje stengiamasi sudaryti puikias sąlygas visapusiškam asmenybės lavinimuisi ir tobulėjimui.

Panevėžio  Kazimiero Paltaroko gimnazijos biblioteka - skaitykla

INFORMACIJOS SKLAIDOS KRYPTYS

SKAITYKLA

VEIKLOS KRYPTYS