Gimnazijos Jono Juodelio biblioteka - skaitykla

Gegužės 21d. skaitykloje vyko 2b. kl. (mokyt. Daiva Žukauskienė) netradicinė pasaulio pažinimo pamoka „KELIONĖ PO VAIKIŠKŲ ENCIKLOPEDIJŲ PASAULĮ“. Mokiniai susipažino su enciklopedijomis, atsakinėjo į viktorinos „KLAUSK IR SUŽINOSI“ klausimus. „Gudručių“ komanda  teisingai  atliko visas  viktorinos užduotis. Sveikiname!

Nuotraukos  Živilės Čipienės

Gegužės 17 dieną rusų kalbos mokytoja Rima Žentelienė pamoką Ia gimn. klasės mokiniams vedė netradicinėje aplinkoje – gimnazijos bibliotekoje. Mokytojai talkino bibliotekininkė Lionė Tartilaitė.

Netradicinė pamoka „Puškinas ir Lietuva“ pravesta žymaus rusų poeto A.S. Puškino artėjančio gimtadienio proga.

Mokytoja Rima Žentelienė, nuotraukos Živilės Čipienės

Kasmet gegužės 7-ąją Lietuvoje minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Gegužės 8-ąją ir 9-ąją dienomis gimnazijos skaitykloje vyko labai įdomios ir informatyvios netradicinės lietuvių kalbos pamokos, kurių metu 4a klasės mokiniai (mokyt. Danguolė Kepalienė), 4b kl.(mokyt.Onutė Meškauskienė), 4c kl. mokiniai (mokyt. Neringa Čemerienė) susipažino  su gimnazijos bibliotekoje esančių žodynų įvairove.

Nuotr.  Živilės Čipienės

Balandžio 23 dieną, pažymint Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, į gimnazijos skaityklą sugužėjo 3c klasės neformalaus švietimo būrelio „Kūrybos paslaptys“ mokiniai (mokyt. K.Tamauskienė). Vyko linksmos kūrybinės dirbtuvėlės „IŠMESTI NEGALIMA PANAUDOTI“. Mokiniai antram gyvenimui prikėlė tuščius metalinius indelius ir pasigamino linksmas pieštukines, visų mylimą personažą Pimpačkiuką.

Nuotraukos Ž.Čipienės

Kovo 28d. skaitykloje 6c klasė (mokytoja Greta Bujokaitė) per technologijų pamokas bendravo su parodos autoriumi V.Benašu. Mokinius labai sudomino papuošalai, pagaminti iš dviračių detalių. Jie mielai jais pasipuošė, demonstravo draugams. Iš grandinių, pasitelkę savo fantaziją , kūrė „piešinius“ ir užsidegė entuziazmu bei noru  ką nors pagaminti iš antrinių žaliavų. Laukiame rezultatų bei kviečiame įsijungti į projektą ir kitas klases.

Bibliotekos darbuotojos, nuotraukos Živilės Čipienės

Puslapis 1 iš 3

Gimnazija mini Lietuvos 100-metį

100-mečio renginiai mieste