Gimnazijos Jono Juodelio biblioteka - skaitykla

Balandžio 29d. gimnazijos J.Juodelio bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka 5d klasės mokiniams „Žodynų įvairovė ir jų galimybės ugdant literatūros skaitytoją ir kalbos vartotoją“ (mokyt. A.Gudynienė). Mokiniai susipažino su žodynų sandara, jų sudarymo ypatumais, žodynų tipais, jų panaudojimo galimybėmis. Naudojimosi žodynais įgūdžiams įtvirtinti mokiniams teko atlikti praktines užduotis.

„Išmokau naudotis žodynais. Jų yra įvairių: Simbolių, Antonimų, Vardų kilmės ir t.t." (Nojus)

Per šią pamoką sužinojau, kur gyveno mitologiniai dievai. Sužinojau, kad antikos laikais knygos buvo papiruso ritinėliai. Sužinojau, kad yra Didysis dabartinės lietuvių kalbos žodynas, Simbolių, Vardų, Mokomasis lietuvių kalbos rašybos ir kirčiavimo žodynas. Sužinojau, ką reiškia tarptautinis žodis „ditirambas." (Glorija Mėja)

Nuotraukos Živilės Čipienės

Sausio 21dieną gimnazijos skaitykloje vyko netradicinė 1a klasės pamoka, kurios metu mokiniai susipažino su Linos Mumgaudytės knyga „Pono Čao diena“. Vaikai, garsiai skaitydami po vieną sakinį, sužinojo , apie ką knygutėje pasakojama. Po to aptarė siužeto įvykius, pasidalino savo mintimis, kūrė knygutės tęsinį, žaidė „Pono Čao“ žaidimą.

Nuotraukos Živilės Čipienės

2019 - Juozo Tumo-Vaižganto metai

Norėjau priartinti Vaižgantą, padaryti jį savą, šiuolaikišką, o ne pakylėtą ant pjedestalo, kaip įprasta vaizduoti mūsų šimtmečio herojus, sako dokumentinio filmo „Tumo kodeksas“ režisierius Eimantas Belickas. Jis įsitikinęs – sutikę Vaižgantą, šiandien nejaustume jokio kartų skirtumo. (Filmo premjera – 2018.12.23)

Dokumentiniame filme „Tumo kodeksas“ – savas ir šiuolaikiškas Vaižgantas

Tumo kodeksas

Gegužės 21d. skaitykloje vyko 2b. kl. (mokyt. Daiva Žukauskienė) netradicinė pasaulio pažinimo pamoka „KELIONĖ PO VAIKIŠKŲ ENCIKLOPEDIJŲ PASAULĮ“. Mokiniai susipažino su enciklopedijomis, atsakinėjo į viktorinos „KLAUSK IR SUŽINOSI“ klausimus. „Gudručių“ komanda  teisingai  atliko visas  viktorinos užduotis. Sveikiname!

Nuotraukos  Živilės Čipienės

Gegužės 17 dieną rusų kalbos mokytoja Rima Žentelienė pamoką Ia gimn. klasės mokiniams vedė netradicinėje aplinkoje – gimnazijos bibliotekoje. Mokytojai talkino bibliotekininkė Lionė Tartilaitė.

Netradicinė pamoka „Puškinas ir Lietuva“ pravesta žymaus rusų poeto A.S. Puškino artėjančio gimtadienio proga.

Mokytoja Rima Žentelienė, nuotraukos Živilės Čipienės

Puslapis 1 iš 4

Kviečia Teatro būrelis

Kviečia orkestro studija

Gimnazijos orkestro studija
kviečia moksleivius (nuo 8 metų) išmokti groti šiais muzikos instrumentais: Saksofonu, trimitu, kornetu, trombonu, fleita, gitara, mušamaisiais ir klavišiniais instrumentais.

II - IV nuo 12.45 – 14.30  417 kl. ir aktų salėje

Fotogalerija. Rugsėjis 2019