Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Pamokos konferencijos

I gimnazijos klasių VGTU grupės mokiniams gegužės 14 dieną biotechnologijų pamoka vyko inovatyvių technologijų įmonėje „BIOENERGY LT", kuri įsikūrusi Panevėžyje Staniūnų gatvėje. Pardavimų vadovas Tomas Vaitkevičius papasakojo apie įmonės veiklą, kuri kuria bei gamina pagal pažangiausias mokslo ir gamybos technologijas biologinius – bakterinius preparatus, skirtus augalų mitybos optimizavimui bei natūralaus dirvožemio derlingumo atstatymui. Gimnazistai taip pat susipažino su automatizuota bioreaktorių linija, tyrimų laboratorijomis, pagilino žinias apie biotechnologijoje naudojamus mikroorganizmus.

Biotechnologijų mokytojos: Daina Misevičienė ir Neringa Garuckienė

Vasario 20 dieną Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje vyko atvira pamoka „Gamtos mokslai kitaip“ vadinamajai 13 klasei, kurios mokiniais buvo dvidešimt du Panevėžio miesto gamtos mokslų mokytojai. Didėjant dėmesiui gamtamoksliniam ugdymui, siekiant jį padaryti patraukliu mokiniams, mokytojai nuolat turi ieškoti naujų ugdymo metodų, formų, erdvių. Taigi fizikos mokytojos D.Dambrauskienė, D.Kuosienė, biologijos mokytojos D.Misevičienė, N.Garuckienė ir chemijos mokytoja S.Butkutė pasidalino savo patirtimi, kaip įgytas dalykines teorines žinias, per žaidimus ir vaidybą, pateikti kūrybiškai, įdomiai, patraukliai siejant visus tris gamtos mokslus.

Parengė S.Butkutė

Minint Žemės mėnesį gimnazijoje vyko penktų klasių mokiniams viktorina „Gamtos pasaulio labirintuose“. Šios viktorinos tikslas – keliaujant labirintais įminti visas gamtos paslaptis. Dalyviams teko įveikti teorines, praktines ir kūrybines užduotis.

Gamtos mokytoja Neringa Garuckienė

Puslapis 1 iš 4

Fotogalerija. Kovas 2019

Foto. Kunigo, dailininko, poeto Petro Markevičiaus paveikslų paroda gimnazijoje