Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Čempionatas „Makaronų tiltai 2018“ Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje

Tapo gražia tradicija gimnazijoje statyti makaronų tiltus. Jau trečius metus iš eilės mūsų gimnazijoje vyksta nacionalinio moksleivių čempionato „Makaronų tiltai“ atrankos etapas, kuriame dalyvavo penkios 8-11 klasių mokinių komandos. Čempionatą vedė VGTU Statybos technologijos ir vadybos katedros doc. Gintautas Ambrasas. Šių metų nugalėtojais tapo Ia gimnazijos klasės komanda pavadinimu „Signatarai“. Jų makaronų tiltas svėrė 331 g ir išlaikė 3 kg apkrovą. Pirmąją, antrąją ir trečiąją vietą laimėjusių komandų nariams buvo įteikti VGTU padėkos raštai.

Fizikos mokytoja Dalia Dambrauskienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Fotogalerija. Gruodis 2018

Foto. KALĖDINĖ DOVANA – KELIONĖ Į RENESANSINĘ LATVIJĄ

Foto. Alumnų susitikimas gimnazijoje