Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Respublikinė kompiuterinė kalbos viktorina

Kompiuterinė kalbos viktorina „Kalbėkime ir draugaukime" vyko kovo 20 - 23d. „Vilties" progimnazijoje. Joje jėgas išbandė 2-ų ir 3- ių klasių mokinių komandos:

• Simonas Petraitis 2b
  • Ugnė Petrauskaitė 2b
  • Tomas Atkočius 2c
  • Modestas Raila 2c
  • Urtė Zabarskaitė 3b
  • Mindaugas Lelys 3b
  • Toma Cicilionytė 3a
  • Daumantas Šimonis 3c

Smagu, kad mokiniai mokėjo dirbti tariantis, tarpusavyje  derino sprendimus, teikė pagalbą vienas kitam, bendradarbiavo. Ir antrokų, ir trečiokų komandoms pavyko surinkti daug taškų ir laimėti viktoriną. Mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. O svarbiausia - nugalėjo draugystė.

Logopedė Audra Liatukienė

Fotogalerija. Kovas 2019

Foto. Sveikiname Gimnazijos tinklininkes - Panevėžio miesto mokyklų čempiones!

Foto. Kultūrinė - pažintinė kelionė į Strasbūrą

Foto. Gimnazijos choras giedojo Panevėžio Šv.Juozapo globos namuose

Foto. Netradicinė lietuvių kalbos pamoka 1a klasėje - „Biblioteka – mano draugė“

Foto. Kunigo, dailininko, poeto Petro Markevičiaus paveikslų paroda gimnazijoje