» 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
» Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
» Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti      bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
» Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
» Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

KVIEČIA „UNIFORMŲ TURGELIS"

Kviečiame tėvelius į „Uniformų turgelį", norinčius parduoti arba dovanoti dėvėtas mokyklines uniformas. Jas reikia atnešti į gimnaziją nurodant uniformos (sarafano, megztinio, švarko) kainą ir telefono numerį. Uniformos turi būti švarios. Kreiptis į budėtoją (1 aukštas). Dėvėtų uniformų pardavimas, pirkimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

Dėl uniformų

Uniformos bus pagamintos rugpjūčio 22 d.

Atsiėmimo laikas:

9.00 - 10.00  būsimieji pirmokai
10.00 - 13.00  visų klasių mokiniai

Neužsisakę uniformų gali tai padaryti internetinėje svetainėje: www.majoris.lt arba įsigyti uniformų parduotuvėje „Manovita" Panevėžyje, Klaipėdos g. 36.

Atvira pamoka „Gamtos mokslai kitaip"

Balandžio 20d., penktadienį, aktų salėje vyko integruota atvira pamoka „Gamtos mokslai kitaip". Susirinkę gimnazistai - devintųjų klasių mokiniai - išsyk pateko į draugingą, šiltą atmosferą. Ir trys komandos, sudarytos iš šešių dalyvių, ir sirgaliai gavo linksmas, įdomias užduotis. Paklausti, kaip, jų spėjimu, patys pasirodys, mokiniai buvo nusiteikę optimistiškai; o kaipgi kitaip, kai klausimus ir mįsles puolame su komandos draugais ir šypsena veide? Sirgaliams buvo pavesta sukurti jiems duoto prietaiso reklamą (reklamuoti teko biologinį torsą, stovą su mėgintuvėliais ir elektroskopą, tad pristatymuose netrūko nei originalumo, nei šmaikštumo), o komandų dalyviams darbo buvo šiek tiek daugiau: jie turėjo atlikti šešias užduotis, tačiau, kadangi šios buvo smagios ir negirdėtos, entuziasmo toli gražu netrūko. O kur noras, ten ir rezultatai: komandos kūrė spalvingus plakatus, informaciją apie ozoną deklamavo kaip poetai, traukė sutartine ir net repavo, išgalvojo kūrybingus atsakymus į mįsles. Renginiui besibaigiant, komisija ėmė skaičiuoti rezultatus, ir čia paaiškėjo, kad šviesios kiekvienos klasės viltys apie nemažą taškų skaičių beveik išsipildė; daugiausia jų surinko IB, nors IA ir IC daug neatsiliko. Ši pamoka neabejotinai buvo viena linksmiausių, ir kas žino, galbūt ji ne paskutinė tokia?

Parengė 9a gimnazistė Ainė Lašaitytė

Fotogalerija. Birželis 2019

Foto. Pažintinė - edukacinė kelionė į Prancūziją

Foto. Biblinė stovykla „Jėzaus bičiuliai“