Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Sveikiname tarptautinės anglų kalbos olimpiados - „Kings" laureatus

KINGS - tai tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados, skirtos visiems norintiems tobulėti inovatyviai ir įdomiai. Kiekvienas gali prisijungti prie sparčiai augančios tarptautinės KINGS komandos ir tapti Geriausių mokinių klubo nariu bei mesti drąsų iššūkį sau!

Kings olimpiadose Gruzijoje, Estijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje kasmet dalyvauja daugiau nei 300 000 mokinių! KINGS olimpiadose Lietuvoje šiemet rudens semestre dalyvavo daugiau nei 360 mokyklų. Sėkmingai dalyvavo ir Mūsų gimnazijos moksleiviai.

Vasario 7 dieną KINGS komandos atstovai lankėsi mūsų gimnazijoje ir apdovanojo  diplomais net 21 anglų kalbos olimpiados finalistą, įteikė padėkas Kingsiečių mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų rudens semestro olimpiadoje. Už aktyvų dalyvavimą tarptautinėje KINGS olimpiadoje padėka įteikta ir Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijai.

Geriausią rezultatą pasiekė ir Auksinį diplomą laimėjo 2a klasės mokinys Kajus Stočkus – mokytoja Edita Daugelavičienė.

Sidabrinius ir Bronzos diplomus pasidalijo šių mokytojų mokiniai:

Mokytoja Eglė Narkevičienė:

• Pio Antonio Lacorte Ia.

Mokytoja  Simona Švareikienė:

Foto. „TAI GRAŽIAI GRAŽIAI MANE AUGINO“ – VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS

Foto. Pasibaigė AIESEC nacionalinis mokyklų „Activate Lithuania“ projektas

Foto. Šv. Mišiose už a. a. vyskupą Juozą Preikšą

Foto. Jaunatviškai praūžė šimtadienio šventė!

Foto. Sveikiname „Jaunųjų kūrėjų almanacho 2018“ laureatus