» 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
» Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
» Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti      bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
» Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
» Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

KAIP IR KASMET DIDŽIUOJAMĖS ABITURIENTŲ PASIEKIMAIS IR SVEIKINAME GIMNAZISTUS, IŠLAIKIUSIUS VBE AUKŠČIAUSIAIS ĮVERTINIMAIS

VBE aukščiausi įvertinimai - ŠIMTUKAI
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Viltė Zaveckaitė
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Iva Cimbalaitė, Laurynas Glinskis, Andrius Gražys, Silvija Keraitytė, Karolis Kriaupa, Mikas Palujanskas, Dominykas Rezgys, Marius Užkurėlis
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Mikas Palujanskas
CHEMIJOS: Kamilė Jasnauskaitė
Įvertinimai nuo 99 iki 90
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Silvija Keraitytė, Laura Nuobaraitė, Mikas Palujanskas, Ainė Šimoliūnaitė
MATEMATIKOSKotryna Grigaitė, Kamilė Jasnauskaitė, Augustė Lieponytė, Domantas Žumbakys
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Viltė Bijanskytė, Kotryna Grigaitė, Eimantas Jarmolavičius, Martynas Lekavičius, Augustė Lieponytė, Daumantas Mažylis, Laura Nuobaraitė, Gaudentas Rožėnas, Rokas Selelionis, Indrė Stasiūnaitytė, Ainė Šimoliūnaitė, Goda Vaitukaitytė, Arnas Vingilis, Viltė Zaveckaitė
BIOLOGIJOS: Augustė Lieponytė
FIZIKOS: Mikas Palujanskas
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Andrius Gražys, Silvija Keraitytė
ISTORIJOS: Indrė Stasiūnaitytė
CHEMIJOSDomantas Žumbakys
Visi 89 gimnazijos XVIII laidos abiturientai sėkmingai baigė gimnaziją ir jiems visiems buvo įteikti Brandos atestatai.
Brandos atestatai su pagyrimu įteikti Kotrynai Grigaitei, Silvijai Keraitytei ir Mikui Palujanskui.

KVIEČIA „UNIFORMŲ TURGELIS"

Kviečiame tėvelius į „Uniformų turgelį", norinčius parduoti arba dovanoti dėvėtas mokyklines uniformas. Jas reikia atnešti į gimnaziją nurodant uniformos (sarafano, megztinio, švarko) kainą ir telefono numerį. Uniformos turi būti švarios. Kreiptis į budėtoją (1 aukštas). Dėvėtų uniformų pardavimas, pirkimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

Dėl uniformų

Uniformos bus pagamintos rugpjūčio 22 d.

Atsiėmimo laikas:

9.00 - 10.00  būsimieji pirmokai
10.00 - 13.00  visų klasių mokiniai

Neužsisakę uniformų gali tai padaryti internetinėje svetainėje: www.majoris.lt arba įsigyti uniformų parduotuvėje „Manovita" Panevėžyje, Klaipėdos g. 36.

Sveikiname respublikinio vertimų ir iliustracijų konkurso „TAVO ŽVILGSNIS“ laureatus ir "Kalbų kengūros" (anglų kalba) nugalėtojus!

Respublikinio vaikų kūrybinių iniciatyvų fondo organizuotame vertimų ir iliustracijų konkurse „TAVO ŽVILGSNIS“ laureatais šiais mokslo metais tapo 15 mūsų gimnazijos moksleivių.

Už geriausius vertimus iš anglų kalbos diplomais apdovanoti:

• Justinas Čovbanas 7c
  • Reda Tamelytė 7b
  • Miglė Puzinaitė 7b
  • Rugilė Garbaliauskaitė 7b
  • Orestas Preidys 5a
  • Viltė Matiukaitė 5c
  • Rusnė Gudelytė 5c
  • Emilija Grajauskaitė 5c (anglų k. mokyt. Rita Gibienė)
  • Benita Bliuvaitė Iga (vokiečių k. mokyt. Audronė Survilienė)
  • Vita Bisigirskaitė 8a
  • Jogailė Glinskytė 8a
  • Gabija Audejevaitė 8a (anglų k. mokyt. Jūratė Alešiūnienė)

Diplomais apdovanoti geriausių iliustracijų autoriai:

• Vytautas Rudys IIgc (rusų k. mokyt. Rima Žentelienė)
  • Mintautas Vėgėlė 5c (anglų k. mokyt. Rita Gibienė)
  • Kataryna Kurchenko 5c (vokiečių k. mokyt. Audronė Survilienė)

Respublikinio vaikų kūrybinių iniciatyvų fondo organizuoto konkurso „Kalbų kengūros“ (anglų k.) nugalėtojais tapo:

• Laura Žibutytė 7b Auksinės kengūros diplomas
  • Indrė Steponiūtė 7b Auksinės kengūros diplomas
  • Viltė Rudytė 5a Auksinės kengūros diplomas
  • Mintautas Vėgėlė 5a Sidabrinės kengūros diplomas (mokyt. Rita Gibienė)
  • Augustina Petrauskaitė 4b Auksinės kengūros diplomas (mokyt. Simona Švareikienė)
  • Martynas Repšys 3a Auksinės kengūros diplomas
  • Beatrisa Vilimavičiūtė 3a Auksinės kengūros diplomas
  • Gaivilė Dominaitė 4b Oranžinės kengūros diplomas (mokyt. Edita Daugelavičienė)

Džiaugiamės mokinių laimėjimais ir sveikiname juos!

Užsienio kalbų mokytojų metodinė grupė

Fotogalerija. Birželis 2019

Foto. Pažintinė - edukacinė kelionė į Prancūziją

Foto. Biblinė stovykla „Jėzaus bičiuliai“