Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Parama 2%

Gerbiami tėveliai, nauji gimnazijos bendruomenės nariai, darbuotojai ir visi geros valios žmonės!  Kazimiero Paltaroko gimnazijos bendruomenės pastangų dėka yra nuolat atnaujinamos modernios ir jaukios mokymosi, pramogų bei poilsio erdvės.

Nuoširdžiai dėkojame, kad paskirdami pajamų mokesčio dalį (2%) ženkliai prisidėjote prie šių idėjų įgyvendinimo. Jūsų investicija yra be galo vertinga ir tikrai turės įtakos mokinių akademiniam ir dvasiniam tobulėjimui.

Eil. Nr.

Turinys

Išleista

1.

Mokinių  kūrybos almanachas

2.

Šachmatai pradinių klasių mokiniams

3.

Vaikų skatinimas: piniginės premijos, skatinamoji ekskursija.

4.

Valgyklos įrangos atnaujinimas

5.

Smart lentos projektorius pradinių klasių 108 kab.

6.

Tinklininkių apranga

Iš viso išleista:

Todėl ir šiais metais tikimės geranoriškos Jūsų materialinės paramos.

Nusprendę skirti iki 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio dalį gimnazijai iki š.m. gegužės 1 dienos, turite užpildyti bei pateikti FR0512 formos (02 versija) prašymą.

2% GPM paramos skyrimui reikalingą FR0512 formą (02 versija) galite gauti:

• Paspaudę šią nuorodą (jei formą atsispausdinsite ir pildysite duomenis įrašydami ranka);
  • Pildant elektroniniu būdu, jums reikės apsilankyti ir prisiregistruoti EDS (Elektroninės deklaravimo sistemos puslapyje).

Pildydami FR0512 formą (02 versiją) didžiosiomis raidėmis, įrašykite:  1 laukelyje - savo asmens kodą, 2 laukelyje - telefono kodą ir numerį, 3V laukelyje - vardą, 3P laukelyje - pavardę, 4 laukelyje - adresą, 5 laukelyje - 2018, 6S laukelį pažymėti ženklu „X", E1 laukelyje - skaičių 2, E2 laukelyje - 190424590 (Kazimiero Paltaroko gimnazijos identifikacinis numeris (kodas)), E3 laukelyje - mokesčio dalies paskirtį (pildyti nebūtina), E4 laukelyje - prašomą pervesti pajamų mokesčio dalį (procentais ), E5 laukelyje - mokesčio dalį galima skirti iki 5  (2022) metų.

Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, FR0512 formos (02 versija) pildymo taisyklės.

Primename gimnazijos duomenis:
Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (gimnazijos kodas) 190424590
Paramos gavėjas Kazimiero Paltaroko gimnazija
Prašymas Valstybinei mokesčių inspekcijai gali būti pateiktas tokiais būdais:

1. Elektroniniu būdu ( per naudojimo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt
  2. Jei norėtumėte skirti 2% naudojantis VMI mobiliąja programėle:

Atsisiųskite programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“.
Pasirinkite EDS Deklaracijos ir prisijunkite.
Spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“.
Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.

1. Atsiųstas paštu. Voką su užpildyta prašymo forma galite  išsiųsti paštu adresu: Deklaracijų tvarkymo skyriui, Neravų 8, Druskininkai, LT-66257. Užpildytą formą įdėkite į voką, užklijuokite ir pasirašykite ant užklijuotos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko, nepažeidus parašo vientisumo. Nepamirškite ant voko nurodyti savo atgalinį adresą.
  2. Prašymo formą galite gauti  gimnazijos raštinėje arba iš klasės vadovo, užpildyti ir grąžinti į gimnaziją.  Užpildytą formą reikėtų perduoti klasės vadovui.
  3. Įteiktas tiesiogiai valstybinei mokesčių inspekcijai.

Prašymo formas FR0512  turite pateikti ne vėliau, kaip iki š.m. gegužės 1 dienos.

Dėkojame už Jūsų paramą!

Fotogalerija. Kovas 2019

Foto. Sveikiname Gimnazijos tinklininkes - Panevėžio miesto mokyklų čempiones!

Foto. Kultūrinė - pažintinė kelionė į Strasbūrą

Foto. Gimnazijos choras giedojo Panevėžio Šv.Juozapo globos namuose

Foto. Netradicinė lietuvių kalbos pamoka 1a klasėje - „Biblioteka – mano draugė“

Foto. Kunigo, dailininko, poeto Petro Markevičiaus paveikslų paroda gimnazijoje