Jau priimami prašymai į gimnaziją 2019-2020 m. m.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Parama 2%

Gerbiami tėveliai, nauji gimnazijos bendruomenės nariai, darbuotojai ir visi geros valios žmonės!

Kazimiero Paltaroko gimnazijos bendruomenės pastangų dėka yra nuolat atnaujinamos modernios ir jaukios mokymosi, pramogų bei poilsio erdvės.

Gerbiami tėveliai ir globėjai, nuoširdžiai dėkojame, kad paskirdami pajamų mokesčio dalį (2%) ženkliai prisidėjote prie šių idėjų įgyvendinimo. Jūsų investicija yra be galo vertinga ir tikrai turės įtakos mokinių akademiniam ir dvasiniam tobulėjimui. Todėl ir šiais metais tikimės geranoriškos Jūsų materialinės paramos.

Kad dokumentų pildymas neužimtų daug laiko ir Jums nieko nekainuotų, pervesti pajamų mokesčio dalį (2%) galite užpildę formą adresu http://deklaravimas.vmi.lt

Nuoširdžiai dėkojame už bendradarbiavimą ir tikėjimą gražiomis idėjomis.

Gimnazijos Taryba, Gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė

Nuoširdžiai dėkojame visiems už 2016 metais gimnazijai suteiktą paramą. Mokinių tėvelių, mokytojų ir kitų rėmėjų gera valia iš 2 % fizinių asmenų pajamų mokesčio gavome 14053,89 eurus. Šiuos pinigus išleidome:

Eil. Nr.

Turinys

Išleista

1.

Nario mokestis katalikiškųjų mokyklų asociacijai už 2016/2017m.m.

602,62

2.

Nario mokestis katalikiškųjų mokyklų asociacijai už 2017/2018m.m.

589,86

3.

Vaikų skatinimas: piniginės premijos, skatinamoji ekskursija.

1340,60

4.

Lauko klasės įrengimas

5596,23

Iš viso:

8129,31

Paremkite gimnaziją iš savo 2% pajamų mokesčio užpildydami elektroniniu būdu per mokesčių inspekcijos duomenų bazę. Tikimės Jūsų geranoriškos paramos ir 2018 metais, kuri padės atnaujinti ir modernizuoti gimnaziją. Mums Jūsų parama labai reikalinga!

Pervesti 2% galite naudodamiesi Elektroninio deklaravimo sistema http://deklaravimas.vmi.lt/
Paraginkite ir savo artimuosius, kolegas ir draugus paremti mūsų gimnaziją – juk tai nieko nekainuoja!

Dėkojame už bendradarbiavimą

Duomenys, reikalingi užpildyti prašymą:
Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
Panevėžys, Vysk.K.Paltaroko g.18
LT-38462
Įmonės kodas 190424590

Registracija į Alumnų susitikimą 2018-12-28

Gimnazija mini Lietuvos 100-metį

100-mečio renginiai mieste

Fotogalerija. Gruodis 2018

Foto. 6a klasė krikščioniškųjų vertybių ugdymo programoje

Foto. Edukacinėje programoje „Prie balto Kūčių stalo“