Jau priimami prašymai į gimnaziją 2019-2020 m. m.

Atvirų durų dieną Kazimiero Paltaroko gimnazijoje

Kviečiame būsimuosius mokinius bei jų tėvelius lapkričio 27 d. 18 val. atvykti į atvirų durų dieną Kazimiero Paltaroko gimnazijoje – katalikiškos krypties mokykloje, ugdančioje mokinius nuo pirmos iki dvyliktos klasės. (Vysk. K. Paltaroko g. 18, Panevėžys). Renginio metu susipažinsite su gimnazijos edukacine aplinka, mokymosi ir popamokinės veiklos galimybėmis.

Priėmimo tvarka

MOKINIŲ PRIĖMIMO Į PANEVĖŽIO KAZIMIERO PALTAROKO GIMNAZIJĄ TVARKOS APRAŠAS

Jau galima pateikti dokumentus 2019-2020 m. m. mokinių priėmimui į 1-8 ir I-III gimnazijos klases. Atsakymai apie priimtus mokinius skelbiami 2019 m. sausio 31 d. (I etapas).

Į 1 klasę:

Teisėti vaiko atstovai Kazimiero Paltaroko gimnazijos raštinėje pateikia šiuos dokumentus:

• vaiko sveikatos pažymėjimą;
  • krikšto liudijimo kopiją;
  • 2 fotonuotraukas (3x4);
  • atskirais atvejais gali būti pateikti kiti dokumentai.

Į 5 klasę:

• krikšto liudijimo kopiją;
  • įvairių pasiekimų apdovanojimų, padėkos raštų kopijas;
  • mokyklos antspaudu ir mokyklos vadovo parašu patvirtintą pažymą apie I pusmečio mokymosi pasiekimus.
  • Pradinio išsilavinimo pažymėjimą ar kitą įgytą pradinį išsilavinimą liudijantį dokumentą ir jo kopiją į gimnaziją būtina pristatyti per 5 darbo dienas nuo ugdymo proceso pabaigos. Laiku nepateikęs pradinio išsilavinimo pažymėjimo mokinys iš mokinių sąrašo išbraukiamas, jo vieta neišsaugoma. Teisėti vaiko atstovai, dėl svarbių priežasčių negalintys pateikti pradinio išsilavinimo pažymėjimo nustatytu laiku, informuoja gimnaziją tel. 845436997, ar el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)
  • ketvirtos klasės pasiekimų aprašo kopiją (per 5 darbo dienas pasibaigus mokslo metams);
  • pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje, jei pageidauja mokytis prasidėjus mokslo metams;
  • atskirais atvejais gali būti pateikti kiti

Į 2-4, 6-8 ir I-III gimnazijos klases:

• prašymo popierinį ar elektroninį variantą prašymas dėl priėmimo į gimnaziją (adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. );
  • vaiko gimimo liudijimą ir jo kopiją;
  • mokyklos antspaudu ir mokyklos vadovo parašu patvirtintą pažymą apie I pusmečio mokymosi pasiekimus;
  • įvairių pasiekimų apdovanojimų, padėkos raštų kopijas;
  • 2 fotonuotraukas (3x4);
  • atskirais atvejais gali būti pateikti kiti dokumentai.

• 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį- įsigalios 2018 m. rugsėjo 1 d.
  • Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Registracija į Alumnų susitikimą 2018-12-28

Gimnazija mini Lietuvos 100-metį