Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.

» 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
» Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
» Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti      bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
» Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
» Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

KVIEČIA „UNIFORMŲ TURGELIS"

Kviečiame tėvelius į „Uniformų turgelį", norinčius parduoti arba dovanoti dėvėtas mokyklines uniformas. Jas reikia atnešti į gimnaziją nurodant uniformos (sarafano, megztinio, švarko) kainą ir telefono numerį. Uniformos turi būti švarios. Kreiptis į budėtoją (1 aukštas). Dėvėtų uniformų pardavimas, pirkimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

Dėl uniformų

Uniformos bus pagamintos rugpjūčio 22 d.

Atsiėmimo laikas:

9.00 - 10.00  būsimieji pirmokai
10.00 - 13.00  visų klasių mokiniai

Neužsisakę uniformų gali tai padaryti internetinėje svetainėje: www.majoris.lt arba įsigyti uniformų parduotuvėje „Manovita" Panevėžyje, Klaipėdos g. 36.

Biblinėje stovykloje „Dovydas – karalius pagal Dievo širdį“

Jau tapo tradicija pradinių klasių mokiniai kartu su vyresniaisiais draugais vadovais birželio mėnesį, pasibaigus pamokoms, savaitę praleidžia biblinėje stovykloje. Šiemet labiau pažinome karaliaus Dovydo istoriją. Šioje kelionėje su Senojo Testamento veikėjais aukodami šv. Mišias mus mielai lydėjo kapelionas Tomas, kunigas Mindaugas. Stovykloje nestigo ir staigmenų: mus aplankė gimnazijos aštuntokai Paulius, Lukas, Svajūnas ir suorganizavo futbolo varžybas, Pajuostės Mindaugo bataliono kariai pademonstravo karinę techniką, Gedulo ir Vilties dieną minėjome šv. Mato bažnyčioje, kelionės į Anykščius metu „užpuolė“ plėšikai. Stovykloje netrūko nuotykių ir įspūdžių. Vaikai mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti, dirbti grupelėse, dalintis ir įveikti įvairias baimes. Ypatingai dėkojame mūsų vadovams Marijai, Kotrynai, Žygintai, Viktorijai, Eglei, Gabijai, Godai, Dovilei, Vytautui ir Juliui, kurie tapo tikrais vyresniaisiais mažųjų draugais.

Išsiskyrėme svajodami apie kitų metų stovyklą.

Mokytojos Alma, Gitana ir Rita

Fotogalerija. Birželis 2019

Foto. Vasaros poilsio stovykla „Atgaiva -2019“

Foto. Mokslo metų baigimo šventė