2a.jpg

Jau priimami prašymai į gimnaziją 2019-2020 m. m.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Respublikinė konferencija „Kurkime ateitį kartu su VGTU“

Gegužės 17 dieną Vilniaus Gedimino Technikos universitete įvyko respublikinė konferencija „Kurkime ateitį kartu su VGTU“. Dalyvavo VGTU klasių mokiniai ir mokytojai iš Vilniaus, Prienų, Utenos, Jurbarko, Kėdainių, Molėtų, Kupiškio gimnazijų, skaitė moksliniais tyrimais pagrįstus pranešimus (fizikos, chemijos, informacinių technologijų, ekonomikos, inžinierinės grafikos). Mūsų gimnaziją atstovavome mes, VGTU klasės mokinės, Ainė Lašaitytė ir Eglė Budrytė. Skaitėme pranešimą ,,Ureazės fermento aktyvumo nustatymas“ (vadovė, konsultantė – biologijos mokytoja Daina Misevičienė). Tai biocheminis darbas apie ištirtą fermentų aktyvumą.

Mokiniai iš kitų Lietuvos gimnazijų kalbėjo apie darbus, kuriuos atliko (teorinius ir laboratorinius). Airidas Kutra iš Kėdainių šviesiosios gimnazijos sukūrė kompiuterinį žaidimą, jurbarkiečiai ištyrė savo gyvenvietės vandenį ir kt. Pranešimai labai įvairūs ir įdomūs. Renginyje dalyvavo motyvuoti mokiniai ir studentai, tad konferencija parodė, kodėl reikia ir verta mokytis, nuo ko pradėti, siekiant sėkmės.

Išklausėme dr. Vidos Navickienės paskaitą „Ar verta būti mokslininku?“ VGTU psichologė bendravo su mokiniais, padėjo jiems gvildenti klausimą „Ką daryti, jei nežinai, kur studijuoti?

Dėkojame biologijos mokytojai Dainai Misevičienei, į konferenciją mus lydėjusiai mokytojai Neringai Garuckienei, direktoriaus pavaduotojai Rimutei Kazakevičienei bei gimnazijos vadovams už galimybę būti VGTU klasės mokiniais.

VGTU klasės mokinė,  jaunoji žurnalistė Ainė Lašaitytė

Registracija į Alumnų susitikimą 2018-12-28

Gimnazija mini Lietuvos 100-metį

100-mečio renginiai mieste