Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Būsimųjų pirmokų tėvelių dėmesiui

Būsimųjų pirmokų pamokėlės vyks 2019 m. birželio 5-6 d. 17.30 – 19.00 val.
Priemonės reikalingos pamokėlėms: piešimo priemonės (paprastas pieštukas, trintukas, spalvoti pieštukai, flomasteriai, piešimo popierius), mokyklinės žirklutės, sausi klijai.

Maloniai laukiame būsimųjų mokinukų

Uniformos bus matuojamos birželio 5d. (trečiadienį)

13.30 – 14.30 pradinių klasių mokiniams.
14.30 – 17.00 – visų klasių mokiniams.

Būsimieji pirmokai:

1a klasė - 17.00 – 17.30
1b klasė - 17.30 – 18.00
1c klasė - 18.30 – 19.00

Mus aptarnauja UAB „Majoris ir partneriai“. Apie aptarnaujančią įmonę, jų gaminius, dydžius, gaminių kainas rasite internetiniame puslapyje: www.majoris.lt

Užsakant uniformą reikia sumokėti avansą (10-20 Eurų). Uniformos bus pagamintos rugpjūčio pabaigoje. Informacija apie uniformų pagaminimo laiką skelbsime birželio mėnesį gimnazijos internetiniame puslapyje: www.paltarokogimnazija.lt

Šiltuoju metų laiku vietoj megztinio ar švarko galima dėvėti Polo marškinėlius, kurių galima nusipirkti UAB „Manovita“ parduotuvėje (Klaipėdos g. 36) Panevėžyje, tel. (8 45) 463596, mob. Tel. 8 648 39991. Darbo laikas: antradienis – penktadienis 10:00 – 18:00 val., šeštadienis – 9:00 – 15:00 val.

Birželio mėnesį ir visą vasarą veiks dėvėtų uniformų turgelis. Jei norite parduoti seną, bet dar tinkamą dėvėti uniformą, atneškite ją į gimnaziją. Parduodama uniforma turi būti ant pakabos, prie jos prisegta kaina, bei parduodančio asmens telefono numeris, klasė. Taip pat laukiame ir tų, kurie išaugtas uniformas norite tiesiog padovanoti. Dėl uniformų kreiptis į gimnazijos administratorę (budinčiąją prie rūbinės)

XI Respublikinis vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių festivalis skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Kovo 9 d. mūsų gimnazijos pradinių klasių 1c, 4b ir 4c mokiniai šoko Panevėžio Bendruomenių rūmuose vykusiame XI Respublikiniame vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių festivalyje „Saula riduolėla“. Atlikdami keturis šokius paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šokėjus parengė vadovė Zita Rimkuvienė, mokytojos: Gražina Bataitienė, Ona Meškauskienė, Vilma Palepšienė.

Džiugu, kad miesto šventėse nuolat koncertuoja pradinių klasių tautinių šokių šokėjai. Esame dėkingi 1c, 4b, 4c klasių  tėveliams už palaikymą, pagalbą ir vaikų skatinimą.

Parengė Gražina Bataitienė, nuotraukos tėvelių

Fotogalerija. Gegužė 2019

Foto. Konkurse „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai 2019”

Foto. Gimnazijos septintokai šv. Jokūbo kelyje