Dėl mokinių priėmimo į gimnaziją

Nuo 2017 m. gruodžio 1 d. priimami prašymai į pirmą klasę (nustatytos formos prašymo popierinį variantą galima užpildyti gimnazijos raštinėje, arba elektroninę prašymo formą galima rasti gimnazijos internetinėje svetainėje www.paltarokogimnazija.lt ir atsiųsti el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. );      Prašymas dėl priėmimo į pirmą klasę

Taip pat reikia pateikti šiuos dokumentus į gimnazijos raštinę:

1. vaiko gimimo liudijimą ir jo kopiją;
  2. vaiko sveikatos pažymėjimą (forma 027-1/a) – pateikiama iki gegužės 31 d.;
  3. krikšto liudijimo kopiją;
  4. fotonuotraukas (3x4, pateikiama į gimnaziją iki rugsėjo 1 d.);
  5. atskirais atvejais gali būti pateikti kiti dokumentai.

Mokinių veikla

Draugo diena!

Praeitą trečiadienį, lapkričio 29 dieną, mūsų gimnazijoje buvo minima draugo diena. Šia proga visi gimnazijos mokiniai per ilgąsias pertraukas turėjo galimybę pinti draugystės apyrankes ir dovanoti vienas kitam. Taip pat buvo sudarytos galimybės gražiame fone nusifotografuoti su savo draugais, todėl šiuo renginiu susilaukėme didelio mokinių susidomėjimo.

Mokinių parlamentas

Aktyvistų kelionė

Šių metų lapkričio 20-21 dienomis vyko aktyvistų nakvynė, mokymai Kupiškyje. Juose klasių seniūnai ir pavaduotojai buvo mokomi gimnazijos bendruomeniškumo, bendravimo ir bendradarbiavimo paslapčių. Per mokymus vyko susipažinimo žaidimai, pateikta informacija apie gimnazijos ir mokinių parlamento veiklas. Kiek vėliau visi mokiniai buvo suskirstyti į grupeles ir ėjo bendrauti su mokinių parlamento nariais įvairiomis, gimnazijoje aktualiomis temomis. Taip mokinių parlamentas galėjo išsiaiškinti, ko trūksta mūsų gimnazijai iki absoliutaus bendruomeniškumo.

Atėjus vakarui vyko kunigo Mindaugo paskaita apie bendravimą su Dievu. Po to sekė karaokė, o lapkričio 20 dienos programos pabaigą vainikavo filmas, po kurio įvyko aptarimas grupelėse. Kitą rytą, skaniai papusryčiavus, vyko socialinės pedagogės Ingos paskaita tema „Kitas kitoks“. Visą išvyką vainikavo nakvynės apibendrinimas, mokiniai turėjo progą susipažinę išreikšti vienas kitam savo mintis lapeliuose, kuriuos galėjo parsivežti namo, kaip nuostabų prisiminimą.

Mokinių parlamentas

Projekte „Pažink savivaldą“

Spalio 30 – lapkričio 2 dienomis IVc klasės mokiniai Miglė Palujanskaitė, Raminta Prunskaitė bei Gediminas Gutauskas dalyvavo Lietuvos jaunųjų socialdemokratų Panevėžio skyriaus organizuotame projekte „Pažink savivaldą“. Pirmąsias dvi mokymų dienas Panevėžio miesto bei rajono moksleiviai turėjo galimybę pažinti atskirų savivaldybės skyrių veiklą.

Skaityti daugiau...

Projekte „Diena su parlamentaru“

Spalio 17 d. aš, buvusi mokinių parlamento prezidentė, IV c klasės mokinė Miglė Palujanskaitė bei šiuo metu kadenciją einantis prezidentas Dominykas Masiulis, dalyvavome projekte „Diena su parlamentaru“.  Nuo pat ryto mes turėjome galimybę susipažinti su TS-LKD frakcijos nariu Pauliumi Saudargu ir iš arti pamatyti jo darbą Seime. Dalyvavome TS-LKD frakcijos, plenariniuose Seimo posėdžiuose, stebėjome, kaip renkami Aukščiausiojo Teismo teisėjai. Seimo nario padėjėja Goda Karazijaitė pravedė ekskursiją po Seimą, papasakojo įdomių faktų apie parlamento rūmus. Visos viešnagės metu su Seimo nariu diskutavome įvairiomis temomis: nuo populizmo reikšmės politikoje iki 2019 metais vyksiančių prezidento rinkimų. Daugiau sužinojome ir apie jo veiklas už Seimo ribų (narystę Šaulių sąjungoje, ekspedicijas į buvusias trėmimų vietas). Gavome simbolinių dovanų.

Ši kelionė padėjo perprasti Seimo narių užimtumą, veiklas ir kasdienybę bei prisidėjo prie mūsų, kaip atsakingų piliečių, turinčių ir turėsiančių balsavimo teisę, ugdymo.

Miglė Palujanskaitė, IVc

​MOKINIŲ PARLAMENTO IŠVYKA

Spalio 11-12 dienomis mokinių parlamentas buvo išvykęs į Pasvalį, mokymus. Ten jis turėjo progą labiau susipažinti tarpusavyje, susibendrauti ir praleisti daugiau laiko kartu. Taip pat buvo aptarti metų planai ir tikslai gimnazijoje, pasidalinta naujomis idėjomis, susiskirstyti darbai. Buvo įvertinti komandiniai ir individualūs darbai, aptarti jų pranašumai ir trūkumai. Kiekvienas parlamento narys turėjo pristatyti save kaip asmenybę ir atsakyti į jam užduodamus klausimus. Po šios išvykos mokinių parlamentas tapo draugiškesnė ir tvirtesnė komanda, negu buvo prieš tai.

Gabrielė Aputytė, nuotraukos Dominyko Masiulio

KOSTIUMŲ DIENA

Spalio 13-ąją dieną mūsų gimnazijoje vyko kostiumų dienos akcija. Visi gimnazijos mokiniai buvo raginami šią dieną vietoj uniformų apsirengti kostiumais ir kostiumėliais. Tie, kurie prisijungė prie šios akcijos, buvo kviečiami nusifotografuoti prie foto sienos trečiajame aukšte ir dalyvauti gražiausios nuotraukos konkurse, kurio nugalėtojai gavo saldžių prizų.

Gabrielė Aputytė, nuotraukos Dominyko Masiulio

Straipsnių archyvas