Dėl mokinių priėmimo į gimnaziją

Nuo 2017 m. gruodžio 1 d. priimami prašymai į pirmą klasę (nustatytos formos prašymo popierinį variantą galima užpildyti gimnazijos raštinėje, arba elektroninę prašymo formą galima rasti gimnazijos internetinėje svetainėje www.paltarokogimnazija.lt ir atsiųsti el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. );      Prašymas dėl priėmimo į pirmą klasę

Taip pat reikia pateikti šiuos dokumentus į gimnazijos raštinę:

1. vaiko gimimo liudijimą ir jo kopiją;
  2. vaiko sveikatos pažymėjimą (forma 027-1/a) – pateikiama iki gegužės 31 d.;
  3. krikšto liudijimo kopiją;
  4. fotonuotraukas (3x4, pateikiama į gimnaziją iki rugsėjo 1 d.);
  5. atskirais atvejais gali būti pateikti kiti dokumentai.

Bibliotekoje

GIMNAZIJOS BIBLIOTEKA MALONIAI KVIEČIA DALYVAUTI AKCIJOJE

Lapkričio 10d gimnazijos pirmokėliai tapo J.Juodelio bibliotekos skaitytojais

O spalvotoji knygele,

vesk mane į savo šalį,

savo šalį stebuklingą,

kur žiedais į žemę sninga,

kur žvaigždėm į žemę lyja

O dangus tai lino laukas,

o po langu pinavijai

gieda strazdas. Aukso plaukus

prasiskleidus, basakojė

bėga vasara žolynais,

parugėm ir avietojais.

Paukščio snapą sidabrinį

sergsti medis, žvėrys šneka,

o širdelė mano plaka…

Tavo lapai – tai sparneliai,

imk mane į savo šalį.

/Janina Degutytė/

4a klasės mokinių kūrybinių darbų „Mano pirmoji knyga“ pristatymas

Švenčiant gimnazijos 26-ąjį gimtadienį spalio 27d d. ankstyvą rytą J.Juodelio bibliotekos skaityklą užpildė 4a klasės mokinių šypsenos, gera nuotaika, prisiminimai apie savo pirmąją perskaitytą knygą. Bibliotekai klasės kolektyvas padovanojo savo pirmąją prieš 2 metus pagamintą molinę knygą pagal A.Lindgren „Pepė Ilgakojinė“. Mokiniai kartu su savo mokytoja Danguole Kepaliene diskutavo apie knygos vertę ir skaitymo naudą žmogaus gyvenime.

Pamoką praturtino filmas „Kaip gimsta knyga“, kuris pasakoja knygos „Lietuvos istorija“ ilgą kelią  nuo idėjos iki knygos išleidimo.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Biblioteka - šilti ir jaukūs knygų namai

Spalio 26 dieną gimnazijos J.Juodelio skaitykloje - baigiamasis Tarptautinio bibliotekų mėnesio renginys – 2c klasės integruota lietuvių kalbos ir muzikos pamoka „Biblioteka – šilti ir jaukūs knygų namai" (mokyt. A.Cimermonienė ir D.Šmidtienė).

Pamokos metu skambėjo dainų žodžiai, liejosi muzikos garsai, mokinių lūpos tarė pačius nuoširdžiausius ir šiltus žodžius apie biblioteką ir knygą. Mažos rankutės tiesė didelę dovaną bibliotekai – knygą.

Nuoširdus ir šiltas ačiū visiems 2c klasės mokiniams ir mokytojoms Ainai ir Daliai už nuoširdumą ir šilumą.

KELIAUK IR PAŽINK LIETUVĄ

Spalio 24 d. gimnazijos skaitykloje - 4b klasės netradicinė lietuvių kalbos pamoka, skirta bibliotekų mėnesiui ir kūrybinių darbų-rašinių konkursas „Keliauk ir pažink Lietuvą“.

Savo įspūdžiais dalinasi Aušra, Andrėja ir Gabija:

„Jono Juodelio biblioteka nors ir maža, bet turi įdomią knygą „Stebuklingosios Nilso kelionės“. Pamokos metu pristatėme savo kūrybinius darbus-rašinius apie stebuklingas Nilso keliones pagal S.Lagerliof knygą, žiūrėjome klasės draugų paruoštas skaidres, kuriose buvo daug gražių Lietuvos vaizdų. Per pamoką buvo smagu dirbti drauge ir įvertinti rašinėlius. Aš susipažinau su daugybe gražių vietų Lietuvoje, supratau, kad knygos yra tavo mokslų supratimas, kad knygoje yra sudėtos rašytojų mintys, įvykiai, įspūdžiai. Man labai patiko klausytis ir mokytis kartu su draugais skaitykloje prie apvalaus stalo, aptarti 10 teisingų faktų apie knygas, kuriuos patarčiau būtinai visiems prisiminti.“

4b klasės mokinės: Aušra Sabeckaitė, Andrėja Juškevičiūtė, Gabija Kielaitė, nuotraukos Živilės Čipienės

Ketvirtų klasių kūrybinių darbų paroda

Spalio 20d. gimnazijos  J.Juodelio bibliotekoje – gražus renginys: ketvirtų klasių kūrybinių darbų parodos – konkurso „Nilsas skrenda virš Lietuvos“, skirto tarptautiniam bibliotekų mėnesiui „Mokau ir mokausi su biblioteka“ atidarymas. Mokiniai, remdamiesi perskaityta S.Lagerliof knyga „Stebuklingosios Nilso kelionės“, piešė piešinius, rašė rašinėlius, skaitykloje renginio metu savo darbus pristatė draugams.

Gražiausių darbų autoriai buvo apdovanoti. Kviečiame visus į biblioteką pasigrožėti ketvirtokų kūrybinių darbų paroda.

Straipsnių archyvas