Skaitykloje

GIMNAZIJOS BIBLIOTEKA MALONIAI KVIEČIA DALYVAUTI AKCIJOJE

4c klasės pažintis su Aukštaitijos Etno kilimu

4c kl. mokiniai susipažįsta, mokosi ir gilina žinias kartu su biblioteka (mokyt. V.Palepšienė)

Nuotraukos Živilės Čipienės

SKAITYKLA ATSISVEIKINA SU INTERAKTYVIUOJU AUKŠTAITIJOS ETNO KILIMU IR ČIČINSKO KALNO MAKETU

Lapkritis atliko jam pavestą darbą – nupurtė paskutinius Čičinsko kalno medžių lapus. Gimnazijos 5c klasės mokiniams teko svarbi užduotis – papuošti kalną žiemai.

Dėkojame mokytojoms Astai Girletei,  Aidai Bijanskienei ir mokiniams už pagalbą.

Nuotraukos Živilės Čipienės

3c kl. pamokoje „Lietuvos krašto padavimai”

Lapkričio 22 d. 3c klasės mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamokoje „Lietuvos krašto padavimai”. Per pamokas skaitę istorinius tekstus, sekę padavimus, ieškoję žymių Lietuvos vietų žemėlapyje, šiandien savo žinias įtvirtino skaitykloje prie interaktyvaus Aukštaitijos ETNO kilimo. Mobiliųjų telefonų pagalba išklausę įgarsintą informaciją, turėjo surasti tinkamus atsakymus. Mokiniai aktyviai dalyvavo pamokoje.

Ačiū bibliotekininkėms Živilei Čipienei ir Lionei Tartilaitei už bendradarbiavimą.

Mokytoja Kristina Tamauskienė , nuotraukos Živilės Čipienės

Istorijos pamoka kitaip

Lapkričio 21 d. mes, 5b klasė, dalyvavome netradicinėje, inovatyvioje istorijos pamokoje ‚,Mūsų krašto piliakalniai‘‘. Spalio mėn. mes vykdėme istorinį tyrimą apie mūsų krašto piliakalnius, kūrėme piliakalnio maketą, remdamiesi įv. informacijos šaltinių medžiaga „atgaivinome‘‘ piliakalnį savo istorijos pratybose. Šiandien į piliakalnius mums kitaip padėjo pažvelgti  inovatyvus „Aukštaitijos ETNO kilimas‘‘. Užkoduota informacija 3D vaizdu ir garsu susipažinome su Čičinsko piliakalniu, Mukolų akmeniu, Karvės ola, Migonių piliakalniu, Terpeikių ąžuolu, Dviragio ežeru, Puntuko akmeniu. Mes mobiliųjų telefonų pagalba peržiūrėjome animaciją ir išklausėme įgarsintų istorijų, legendų pasakojimų, dalinomės įspūdžiais apie mūsų aplankytas vietoves, dalyvavome žaidime, ieškojome teisingų atsakymų į pateiktus klausimus. Ypač aktyviai dalyvavo „mūsų naujas istorijos mokytojas‘‘ Lukas ir dauguma klasės mokinių, tarp jų ir mes. Visa klasė likome patenkinti inovatyvia pamoka. Pamoką vedė bibliotekininkės ir mūsų nuostabioji istorijos mokytoja Alma Kazlauskienė. Mums patiko išgirsti naujas , negirdėtas, šiek tiek žinomas legendas.  Klasiokai aktyviai, pozityviai dalyvavo ,dirbo ,klausėsi pamokoje. Visiems labiausiai patiko legenda apie Dviragio ežerą. Ji sudomino klasę keistu pavadinimu, mitologija, įdomia istorija. Dalis klasiokų buvo aplankę šią vietovę. Taip pat mums patiko kitos legendos, istorinės vietos.  Visos klasės vardu dėkojame bibliotekininkėms  Lionei Tartilaitei bei Živilei Čipienei, istorijos mokytojai Almai Kazlauskienei už įdomią , netradicinę pamoką.

5b kl. mokinės Skirmantė Dauknytė ir Joana Kakanytė, nuotraukos Živilės Čipienės

Aukštaitijos ETNO kilimas skaitykloje dalinasi savo paslaptimis

Lapkričio 16d. gimnazijos skaitykloje interaktyvusis Aukštaitijos ETNO kilimas savo paslaptingomis legendomis dalinosi su 6b klasės mokiniais (auklėtoja mokyt.J.Balčiūnienė)

Straipsnių archyvas