Konferencijos, seminarai, parodos, pamokos

3c kl. integruota lietuvių kalbos, tikybos ir dailės pamoka

Lapkričio 30d. skaitykloje vyko 3c klasės integruota lietuvių kalbos, tikybos ir dailės pamoka, mokinių parodos „Mano angelas sargas" pristatymas.(Mokyt. K. Tamauskienė ir J. Šadauskienė) Pamokoje mokiniai pagilino žinias apie neregimojo pasaulio sukūrimą, dvasines būtybes angelus, pasiruošė kūrybiniam  lietuvių kalbos darbui. Pamokos metu buvo atidaryta 3c klasės mokinių piešinių paroda „Mano angelas sargas". Kviečiame visus gimnazijos darbuotojus bei moksleivius apsilankyti skaitykloje ir pasigrožėti mokinių darbais iki šv. Kalėdų.

Nuotraukos Ž. Čipienės

3a klasė edukacinėje pamokoje

3a klasės mokiniai, įsikūrusiame „RYO" prekybos centre knygyne „Pegasas“, dalyvavo edukacinėje pamokoje. Vyko integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka „Ką daryti? “ Mokiniai dalyvavo viktorinoje, aktyviai atsakinėjo į klausimus, klausėsi pasakos. Vaikus pradžiugino gautos dovanėlės: užrašų knygelės, balionai. Klasę papuoš naujas pamokų tvarkaraštis ir diplomas. Ačiū „Pegaso“ šauniam kolektyvui už bendradarbiavimą!

3a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė

Matematika kitaip

Lapkričio pabaiga - besibaigiančio rudens ženklas. Tai laikotarpis, kai mūsų gimnazijoje startuoja matematikos savaitė „Matematika linksmai" 5-8 kl. mokiniams. Ją pradėjome 11-23 komandinėmis penktokų varžytuvėmis. Kepuraitėmis pasipuošusi 5b klasės mokinių komanda „Matematinių FULLCAP gauja" rungėsi su nusileisti neketinančia ir skaičių kepurėmis apsiginklavusia 5c klasės merginų komanda „Nežiniukės". Mokiniai vertinimo komisijai išradingai pristatė komandas ir savo keptus, įvairių geometrinių formų, papuoštus skaičiais, pyragus. Vėliau jie miklino smegenis prie įdomių matematinių galvosūkių. Neliko nuošalyje ir palaikymo komandos su spalvingais plakatais. Jie bandė įveikti matematinius kryžiažodžius, turėjo sudėti skaičių dėliones.

Mokiniai entuziastingai dirbo ir palaikė vieni kitus. 5b klasės komandai geriau sekėsi atlikti vienas užduotis, 5c klasės - kitas. Garbingai vertinimo komisijai, kurią sudarė gimnazijos pavaduotoja Rimutė Kazakevičienė ir matematikos mokytoja Genovaitė Lukoševičienė, susumavus gautus taškus, paaiškėjo, kad nugalėjo draugystė. Pavaduotoja vaikams padėkojo ir komandų kapitonams įteikė padėkos raštus. Po tokių šaunių varžytuvių vaikai mėgavosi savo keptais pyragais ir dalijosi patirtais įspūdžiais.

Visą savaitę 5-8 klasių mokiniai dalyvaus netradicinėse matematikos pamokose, varžysis atlikdami įvairias logines užduotis, spręs matematinius galvosūkius, kryžiažodžius, rebusus. Pažadame tikrai nebus liūdna!

5b ir 5c klasių matematikos mokytojos Virginija Skrebūnienė ir Asta Girletė

Pilietiškumo pagrindų pamokos netradicinėse erdvėse

Lapkričio 22d. Igb klasei pilietiškumo pamoka tema - „Teismai Lietuvoje.  Kiekvienas dalyvauja teisiniuose santykiuose" vyko Panevėžio apylinkės teisme, o lapkričio 23d. IIga klasei - Panevėžio apygardos teisme.

Mokiniai susipažino su teismų veikla, apžiūrėjo rūmų patalpas: posėdžių sales, teismų archyvus, raštinę, susitiko su teisėju, kuris papasakojo apie teisėjo darbą, atsakė į mokinių klausimus. Specialiai sukurti edukaciniai filmukai sudėtingus teisinius dalykus, valstybės teismų sistemą pateikia aiškiai ir suprantamai. Apsilankymą apylinkės teisme kuravo teismo pirmininkės padėjėja ryšiams su visuomene Irma Gritėnienė, apygardos teisme-teismo atstovė Jolita Gudelienė. Praktinės pamokos teisminėje institucijoje  ugdo mokinių teisinį sąmoningumą, suteikia galimybę aiškiau suprasti teismų darbą.

Pilietiškumo pagrindų mokytoja Alma Kazlauskienė

5a klasė. Integruota kūno kultūros ir matematikos pamoka

2017-11-09 d. mūsų 5a klasei vyko integruota kūno kultūros ir matematikos pamoka, kurioje pasitikrinome savo gebėjimus naudotis matavimo vienetais. Žaisdami judrius žaidimus, išbandėme savo mąstymo galimybes stresinėse situacijose. Sprendėme ir individualias, ir grupines užduotis. Buvo smagu. Daugumai pamoka patiko. Dėkojame savo mokytojoms Violetai Karanauskaitei ir Birutei Masiokienei už įdomią pamoką.

5a kl. mokinė Andrėja Žilytė

4a klasės mokinių kūrybinių darbų „Mano pirmoji knyga“ pristatymas

Švenčiant gimnazijos 26-ąjį gimtadienį spalio 27d d. ankstyvą rytą J.Juodelio bibliotekos skaityklą užpildė 4a klasės mokinių šypsenos, gera nuotaika, prisiminimai apie savo pirmąją perskaitytą knygą. Bibliotekai klasės kolektyvas padovanojo savo pirmąją prieš 2 metus pagamintą molinę knygą pagal A.Lindgren „Pepė Ilgakojinė“. Mokiniai kartu su savo mokytoja Danguole Kepaliene diskutavo apie knygos vertę ir skaitymo naudą žmogaus gyvenime.

Pamoką praturtino filmas „Kaip gimsta knyga“, kuris pasakoja knygos „Lietuvos istorija“ ilgą kelią  nuo idėjos iki knygos išleidimo.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Straipsnių archyvas