Rudeninukų gimtadienio šventė 5 c klasėje

Nors penktokams dabar rudens atostogos, tačiau trečiadienio popietę visi skubėjome į mūsų klasę.  Kas gi tokio įdomaus vyko 5c klasės kabinete ?

Visi  susirinkome švęsti rudenį gimusių vaikų – rudeninukų gimtadienio. O jų net dešimt - beveik trečdalis klasės! Šventę pradėjome rudeninukų prisistatymu. Deklamavome eilėraštukus apie spalvotą rudenį, jo miško ir sodo gėrybes. Vėliau klasės vaikai mus sveikino, dalyvavome linksmuose konkursuose ir žaidimuose, minėme mįsles ir patys jas kūrėme, vaidinome orkestrą, linksminomės. Pavargę vaišinomės pyragais ir tortu, dalinomės įspūdžiais. Mūsų auklėtoja nenuilsdama mus fotografavo.

Tikimės, kad ateityje smagiai švęsime žieminukų, pavasarinukų ir vasarinukų gimtadienius!

Rusnė Šipelytė 5c klasė

Dėl sauso drabužių valymo paslaugų

Atliekame sauso drabužių valymo paslaugas:

• mokyklinis švarkas – 12,00 Lt. už 1vnt.
  • darbuotojams 10% nuolaida nuo standartinės UAB ‘Baltic swan” kainininko kainos.

Moksleiviai su gimnazijos  mokinio pažymėjimais, darbuotojai su darbo pažymėjimais pristato drabužius į UAB “BALTIC SWAN” priėmimo punktus ( Paliūniškio g. 3a arba Statybininkų g. 19).

Netradicicinė muzikos pamoka

2012 m. lapkričio mėn. 21d. gimnazijoje vyko netradicinė muzikos pamoka „Kapelos ir Lietuvių liaudies instrumentų orkestrai“. Gimnazistai klausėsi Berčiūnų kaimo kapelos koncerto. Bendraudami su atlikėjais susipažino su kapelose grojamais kūriniais ir muzikos  instrumentais. Kapelos sudėtyje koncertavo gimnazijos mokiniai Gabrielė Šmidtaitė ir Vygaila Šulskis. Renginyje dalyvavo  II c gimn. (klasė auklėtoja Dalia Šmitienė) ir II d gimn. klasė (auklėtojas Kęstutis Meliūkštis) mokiniai.

Netradicinę pamoką organizavo mokytojos Jacinta Garbaliauskienė ir Dalia Šmidtienė.

Akcija „Pasirūpinkim mažaisiais draugais"

Lapkričio 19 d. mūsų gimnazijoje prasidėjo labdaros akcija “Pasirūpinkim mažaisiais draugais”. Akcija skirta Panevėžio gyvūnų globos draugijos augintiniams pagelbėti. http://pagalbagyvunams.lt/. Idėja organizuoti šią akciją kilo sužinojus apie perpildytus gyvūnų globos namus Kaimiškyje.

Ją organizavo 7c klasės mokiniai vadovaujami klasės auklėtojos Editos Daugelavičienės.

Akcija tęsis iki gruodžio 6 dienos. Labai kviečiame prisidėti prie aukos.

Akciją vainikuos globos namų augintinių parodomoji programa.
Gyvūnų globos draugijos vadovė Rūta Liberienė.

7b kl. mokiniai dalyvavo krikščioniškų vertybių dienoje

Lapkričio 16 d. 7b kl. mokiniai dalyvavo krikščioniškų vertybių dienoje. Ta proga aplankė Viešpaties Apreiškimo vienuolyną Senuosiuose Trakuose. Mokiniai turėjo progą apžiūrėti vienuolyną ir užduoti rūpimus klausimus Šv. Jono apaštalei seseriai Emilijai iš Prancūzijos.

Auklėtoja Rita Rimšienė

Profesinio švietimo ir prevencijos renginys 6a klasėje

Valandėlės, kuri vyko mūsų klasėje, nepamiršime ilgai. Emocijų pliūpsnius, nevaldomą susidomėjimą sukėlė svečio , Oskaro tėčio, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus viršininko, vedamas renginys, kuriame susipažinome ne tik su  tvarkos sergėtojų  veiklos detalėmis, bet apžiūrėjome kai kurias poveikio  priemones, naudojamas šios profesijos  žmonių tarnyboje, specialios aprangos detales. Ypač pakerėti  liko berniukai , sakę, jog kompiuterinių žaidimų vaizdai labai skiriasi nuo realybės, apie kurią šią valandą išgirdo.

Aušrinė Šerėnaitė, klasės seniūnė