Abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis

Gimnazijoje nuskambėjo paskutinis skambutis. Pamokos baigėsi – dabar beliks išlaikyti paskutinius brandos egzaminus. Kad ir ką toliau veiktumėte – studijuotumėte, dirbtumėte – išradingai panaudokite tai, ko išmokote mokykloje. Ryžkitės įgyvendinti tikslus, kurių galbūt dar niekas nedrįso siekti.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Sakralinės muzikos festivalis ,,Laudate Dominum - 2014"

Gegužės 24 — 25 dienomis gimnazijos jungtinis choras tradiciškai išvyko į  Juodkrantę, respublikinį Sakralinės muzikos festivalį ,,Laudate Dominum". Šiemet jis jubiliejinis - XV-asis, organizuojamas Juodkrantės Liudviko Rėzos jūrų kadetų mokyklos, vadovaujamos direktorės Audronės Elenos Grigalionienės. Festivalio koordinatorė - direktoriaus pavaduotoja ugdymui Neringa Remeikaitė - Talmontienė. Festivalį remia Neringos miesto savivaldybė.   Šeštadienio vakarinėje programoje, kuri vyko jaukioje Juodkrantės bažnyčioje, buvo pristatyti atvykę kolektyvai iš Zarasų, Klaipėdos, Panevėžio miesto bei rajono. Susirinkusiai miestelio bendruomenei visi atliko keletą savo repertuaro kūrinių. Aplankėme Nidą - fantastišką gamtos kampelį. Savaitgalio karštis tiesiog privertė atidaryti maudynių sezoną. Sekmadienį dalyvavome Gegužinėse pamaldose ir šv. Mišiose, kur bendrą giesmių repertuarą giedojo visi chorai. Po vieną koncertinį kūrinį atliko kiekvienas kolektyvas atskirai. Giesmes lydėjo nuostabus vargonų ir saksofono akompanimentas. Skambėjo kompozitorės ir vargonininkės Žydronės Malinauskaitės specialiai Jubiliejiniam festivaliui sukurtos šv. Mišios. Festivalį uždarant visada prisimenama, kad po kelių dienų prasidės ilgai lauktos vasaros atostogos. Šiltų ir malonių įspūdžių!

Mokytoja Zita Pilkauskienė

Muzikos šventė - 2014

Muzikos šventė gimnazijoje - trečius metus gyvuojantis renginys, sukviečiantis pasidžiaugti per mokslo metus sukauptu dainorėlių ir muzikantų repertuaru. Tai — tradicinė atsisveikinimo su abiturientais menininkais šventė. Scenoje solistes keitė chorai, gimnazistų orkestras. Salėje klausytojams skambėjo įvairiausių muzikos žanrų kūriniai - nuo sakralinės muzikos iki šiuolaikinių kompozicijų. Dėkojame abiturientams, daugelį metų skambiais balsais garsinusiems mūsų gimnaziją mieste, respublikoje organizuotuose konkursuose, festivaliuose. Linkime jiems sėkmingo skrydžio svajonės link. Te neapleidžia jų širdžių meno mūzos.

Mokytoja Zita Polkauskienė

Tėvelių sveikinimas

5c klasės išvyka į „Lokės Pėdą"

Š.m. gegužės 26 d. 5c klasės mokiniai kartu su keliais tėveliais ir keliais draugais iš 6a klasės  vyko išbandyti jėgų į Lokės Pėdą. Daugumai tai buvo pirmas kartas ir labai smagu buvo nugalėti savo baimes ir pajusti tikrą skrydžio laisvę, įveikti tris vis sudėtingesnes trasas. Ne visiems pavyko įveikti trečiąją "Raudonąją" trasą, bet tai tik pradžia. Svarbiausia gera nuotaika ir draugų palaikymas.

Auklėtoja Jūratė Alešiūnienė

Sveikiname XIII-tos laidos abiturientus

Štai ir baigėsi baltas takelis.
Štai ir didelio kelio pradžia.
Kur nuves šitas ilgas kelias
Per galulaukes mūsų gražias?

Kaip pasiekti tą kalną, tą
aukštumą,
Nors atrodo visai arti?
Gero vėjo, sutinkant aušrą,
Būkit savo svajonių verti.

Gero kelio po saule, po debesiu,
Po žaibu, po sparnu kregždės.
Po laimingu lakštingalos klegesiu,
Po rasota šviesa žvaigždės...

Petras Panavas

Sveikiname XIII laidos abiturientus
Paskutinio skambučio proga.
Linkime sėmės egzaminų metu ir renkantis gyvenimo kelią.

Jaunieji žurnalistai ir jų vadovė                                                                    2014 metų gegužė