I gimnazijos klasių mokinių krikščioniškųjų vertybių diena

Balandžio 24 dieną gimnazijos devintokai dalyvavo krikščioniškųjų vertybių dienoje. Ji pasižymėjo išskirtinumu, nes su mokiniais bendravo kriksčioniškojo baikerių klubo „Gods Squad“ cmc nariai. Jie atvirai pasidalijo savo gyvenimo patirtimi, pasakojo apie kelią į tikėjimą, klubo veiklą. Mokiniams patiko atviras, šiltas bendravimas ir puiki nuotaika.

Mokytoja Rima Vaišnorienė

Konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija"

Balandžio 24 d. Kaune, Vytauto Didžiojo karo muziejuje paskelbti XV respublikinio „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija" rezultatai. Kino filmų ir fotografijų konkurse geriausiu  pripažintas IV b. gimn. klasės mokinės Salvijos Vaičikonytės darbas. Mokinę konkursui rengė istorijos mokytojas ekspertas Juozas Brazauskas. Mokiniai ir jų mokytojai buvo gražiai pagerbti. Be karo muziejus aplankyta tarpukario metų Lietuvos prezidentūra.

Informavo Juozas Brazauskas, nuotraukos Salvijos Vaičikonytės

Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Balandžio 22  dieną gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Minties tiltai“, skirtas  Pasaulinei knygos ir  autoriaus teisių dienai. Dalyvavo  geriausi 1 – 4 klasių skaitovai : Žaneta, Gabija, Paulina, Urtė, Andrėja, Milėja, Kamilė, Ugnė, Greta, Danas, Augustina, Reda, Medeinė.  Skaitovus vertino kompetentinga komisija:  direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Dilienė, teatro mokytoja metodininkė Alina Bardauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Lina Karazijienė.

Geriausiems skaitovams skirtos prizinės vietos:

1 vieta  -  Medeinei Kurnickaitei  4c klasė ( mokytoja Kristina Tamauskienė).
 2 vieta – Milėjai  Mackevičiūtei 2b klasė ( mokytoja Vitalija Babrauskienė).
 3 vieta  - Andrėjai  Žilytei  2a klasė (mokytoja Rasa Žakaitienė) ir  Danui Čipliui  3c klasė (mokytoja Aina Cimermonienė).

Panevėžio miesto meninio skaitymo konkurse gimnaziją atstovaus 4c klasės mokinė Medeinė Kurnickaitė.

Gimnazijoje konkursą organizavo mokytojos Gitana Garlienė ir Kristina Tamauskienė

Susitikimas su policininku Amsiu

Gimnazijos pradinių klasių mokiniai susitiko su policininku Amsiu.

Mokytoja Vitalija Babrauskiene

Konkurse „Talentų šou"

Balandžio  19 dienos popietę, 1b klasės mokiniai ir tėveliai, dalyvavome  miesto renginių ciklo „Šeimadienis" konkurse „Talentų šou". Tai išskirtinis renginys, kokio dar nebuvo. Turėjome unikalią galimybę pabūti visai šeimai kartu, turiningai praleisti laisvalaikį. Vaikai ir tėveliai dalyvavome viktorinoje „Protmūšis". Lektyniavome estafetėse, žaidimuose. Vaikai visus džiugino trankiais šokiais. Nugalėtojai buvome apdovanoti prizais. Mes tėveliai esame dėkingi mokytojai Onutei ir šokių vadovei Zitai Rimkuvienei už patirtą bendrumo jausmą, džiugias emocijas.

Klasės tėveliu vardu Lina Sabeckienė

Projekte „Būkime draugais"

Pagrindinėmis inkliuzinio ugdymo nuostatomis siekiama kurti tolerancija skirtybėms pagrįstas bendruomenes, darnią visuomenę ir atsižvelgiant į tai, buvo sumanytas Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro ir Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos bendras projektas „Būkime draugais“. Jį inicijavo Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro logopedė metodininkė Laimutė Tautkevičienė ir Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos anglų kalbos vyr. mokytoja, I a gimnazijos klasės auklėtoja Edita Daugelavičienė.

Skaityti daugiau...