Kviečiu gimnazistus dalyvauti viktorinoje

Artėja Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Kviečiu gimnazistus dalyvauti viktorinoje. Atsakykite į testo užduotis ir pirmieji trys laimėkite prizus - miesto Tarybos nario Juozo Brazausko knygeles „100 klausimų ir atsakymų apie Lietuvos istoriją". Klausimai

Pagarbiai, Juozas Brazauskas, mokytojas ekspertas, miesto Tarybos narys

Pažintinis - prevencinis renginys „Amsis ir aš"

Sausio mėnesio 23 d. gimnazijoje vyko pradinių klasių pažinimo diena „Amsis ir aš". Pradinių klasių mokinukus suvienijo atvykęs policijos pagalbininkas šuniukas Amsis, lydimas gimnaziją kuruojančios viešosios tvarkos pareigūnės Raimundos Mažrimienės. Svečiai diskutavo, aiškino vaikams apie saugaus elgesio kelyje ir asmens saugos problemas ir kartu su gimnazijos socialine pedagoge ir klasių mokytojomis siekė įtvirtinti turimas žinias bei formuoti reikalingus asmens saugos įgūdžius. Renginio veikla buvo skirta mokinių švietimui ir mokymui, siekiant apsisaugoti nuo svetimų žmonių piktų kėslų (telefoninių sukčių, reketo, vagysčių gatvėje ir namuose), saugaus elgesio kelyje, eismo tamsiu paros metu.

socialinė pedagogė Inga Bučiūnienė

Vasaros programa moksleiviams - Lyderystės akademija

Baltijos - Amerikos laisvės fondas (BAFF) jau antrus metus rengia vasaros programą moksleiviams - Lyderystės akademija. Šioje programoje galės dalyvauti būsimieji abiturientai, kurie 2015 m. rudenį eis į 12 klasę. Plačiau

Panevėžyje organizuojamos FIRST LEGO league varžybos moksleiviams

Panevėžyje organizuojamos FIRST LEGO league varžybos moksleiviams, jų tėveliams ir mokytojams, kurios vyks vasario 6 d. 11 val. Panevėžyje, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (Nemuno g. 33). Numatomos rungtys „Robotikos akademijos" naujokams: ATEITIES MOKYKLOS  projektų konkursas „ROBOTIADA"  ir FLL varžybos. Varžybų idėja - skatinti  vaikus (9-16 m.) domėtis mokslu ir technologijomis, auginti kompetentingus, kritinį mąstymą turinčius, taktiškus ir optimistiškus ateities statytojus. Padėti tikslingai nukreipti tuos busimus technologus, kuriems dabar labai patinka kurti, konstruoti, modeliuoti.

Kvietimas. Sponsoriai

Gimtųjų žodžių apkabintas…

2015 sausio 16 dieną gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas „Gimtųjų žodžių apkabintas...“. Laureatais tapo 7c klasės mokinė Gabija Kilkutė (mokyt. I.Savickienė), 5b - Tautvydas Šukys (mokyt. R.Nefienė), o vyresniųjų grupėje IIIc - Marija Vasiliauskaitė ir IVb Dominykas Vaitiekūnas (mokyt. J.Bardauskienė). Jie sausio pabaigoje atstovaus gimnazijai miesto konkurse. Raiškiai skaitė, labai gerai pasirinktų tekstų prasmę perteikė 5a Gabrielius Melaika (mokyt. Lina Karazijienė), 6b Tadas Daraška (mokyt.R.Nefienė), 8a Ugnė Banevičiūtė (mokyt.A.Gudynienė), IIb Gabrielė Lanskaronskytė ir Elena Garbaliauskaitė (mokyt. Zita Kontrimienė), Laurynas Grigorukas (mokyt.L.Karazijienė), IVa Deivydas Janavicus (mokyt. J.Bardauskienė). Džiugu, kad gimnazijoje yra daug meninio žodžio puoselėtojų, kad esame gyvi gimtojoje kalboje.

Lietuvių kalbos mokytoja Z.Kontrimienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Gimnazija mini Lietuvos Laisvės gynėjų dieną