Frankofoniškojo teatro festivalyje „Pirmoji uždanga"

Balandžio 28-30 d. I. Markevičiūtė, G. Leonaitė (8a kl.) V. Zaveckaitė (Ib kl.) S. Keraitytė(Id kl.) J. Zaksaitė, A. Kručaitė, M. Kriukas (II c kl.) dalyvavo frankofoniškojo teatro festivalyje „Pirmoji uždanga" Alytuje (Festival Premiers Rideaux Alytus 28- 30 Avril). Dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų ir net užsienio stebino draugiškumu ir bendravimo kultūra. Pamatėme daug įvairiausių programų - spektaklių. Buvo linksma ir įdomu. Spektaklį pristatyti mums puikiai pavyko. Specialus diplomas paskirtas mūsų scenografijai. Mes vieninteliai ją turėjome. Dėkojame mokytojai N. Cimbalienei. Nuoširdžiausia padėka ir mūsų grupės vadovei, prancūzų kalbos mokytojai V. Mackuvienei bei mokytojai A. Bardauskienei už mūsų paruošimą ir spektaklio sukūrimą. Gerbiamai gimnazijos administracijai, ypatingai direktorei,- nuoširdžiausias mūsų AČIŪ, už suteiktą galimybę dalyvauti šiame  festivalyje.

Paruošė Julija Zaksaitė, IIgc kl.

Parodos gimnazijos skaitykloje

IB gimnazijos klasės darbai II-ų gimnazijinių klasių mokinių
„Knygos viršelis, prikeltas naujam gyvenimui“,
mokytoja Greta Bujokaitė
Kompiuterinės leidybos knygos skirtukų paroda,
mokytoja Irma Lažauskienė

Parodos eksponuojamos gimnazijos skaitykloje

5-okų ir 6-okų šauniausios klasės rinkimai

Gegužės  19-20 dienomis vyko 5-okų ir 6-okų šauniausios klasės rinkimai. Mokiniai turėjo įveikti įvairias estafetes, atrasti mokykloje paslėptą lobį, atsakyti į klausimą, padainuoti dainą ir t.t.. Šioms užduotims pasibaigus, buvo nominuotos ir apdovanotos visos dalyvavusios klasės pagal surinktus taškus ir bendrus klasės gebėjimus.

• 5a – šauniausia klasė
  • 5b – gudriausia klasė
  • 5c – vieningiausia klasė
  • 6a – šauniausia klasė
  • 6b - kūrybiškiausia klasė
  • 6c – judriausia klasė

Mokinių parlamentas, 5 klasės , 6 klasės .

Sveikiname respublikinio vertimų ir iliustracijų konkurso „TAVO ŽVILGSNIS" laureates

Respublikiniame Vaikų kūrybinių iniciatyvų fondo organizuotame vertimų ir iliustracijų konkurse „TAVO ŽVILGSNIS" laureatėmis šiais mokslo metais tapo Miglė Palujanskaitė (IIc), Kamilė Jasnauskaitė (Ia) ir Rusnė Šipelytė (8c). Merginos vertė tekstus iš vokiečių kalbos. Rusnė taip pat laimėjo Auksinį užsienio kalbų (vokiečių k.) kengūros diplomą. Už geriausias iliustracijas pagal anglų kalbos tekstus laureatėmis pripažintos Laura Masevičiūtė (Ib) ir Viltė Zaveckaitė (Ib). Viltė taip pat pristatė iliustraciją pagal prancūzų k. tekstą. Džiaugiamės mokinių laimėjimais ir sveikiname jas!

Mokyt. Audronė Survilienė, Rita Gibienė, Violeta Mackuvienė, nuotr. Stasio Skrebio

Brandos atestatas: kiek brandos, kiek atestato?

Gegužės 6 dieną, mūsų gimnazijos mokinių parlamento narės, Dominyka, Asta ir Raminta, kartu su kitu aktyviu bei motyvuotu Lietuvos jaunimu dalyvavo LR Seimo darbo simuliacijoje „Brandos atestatas: kiek brandos, kiek atestato?"

Simuliacija prasidėjo rezoliucijos pristatymu bei balsavimu dėl projekto. Vėliau, po pertraukos, visi dalyviai buvo paskirstyti į frakcijas, kuriose vyko pasitarimas bei pozicijų formavimas. Po šio atsakingo darbo visi grįžome į Kovo 11-osios salę. Tuomet dalyvių laukė paskutinė, tačiau pati atsakingiausia dalis – plenarinis posėdis : balsavimas, galutinis rezoliucijos priėmimas. Nebuvo išvengta ir aršių diskusijų, bet atviru balsavimu nutarta, jog rezoliucija yra priimta. Ji pateikta LR Švietimo ir Mokslo ministerijai.

Mokinių parlamento narėms tai buvo puiki patirtis ir paskatinimas dar labiau stengtis savo šalies labui.

Dominyka Kuncytė IIgC, Raminta Prunskaitė IIgC, Asta Sabaliauskaitė IIgC

Sveikiname Austėją Zaveckaitę!

Sveikiname Austėją Zaveckaitę (IIIc gimn. klasė) tapus poezijos pavasario 2016 Panevėžio apskrities jaunųjų kūrėjų laureate.