Jaunieji maltiečiai akcijoje „Maltiečių sriuba 2016“– padėti seniems, vienišiems ir ligoniams!

Lietingą gruodžio 10 dienos vidurdienį, Laisvės aikštėje rinkosi mūsų gimnazijos jaunieji maltiečiai-savanoriai, kurie kartu su tikybos mokytoja Jurgita Šadauskiene prisidėjo prie kiekvienais metais organizuojamos akcijos „Maltiečių sriuba“. Šios organizacijos svarbiausias tikslas-padėti labiausiai pažeidžiamiems Lietuvos gyventojams – seniems, vienišiems, skurstantiems, turintiems negalią. Savanoriai dalinosi šypsenomis su panevėžiečiais, kvietė paaukoti ir pasivaišinti gardžia sriuba. Prie mūsų nuostabios Panevėžio eglutės savanoriauti atėjo miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas, seimo narys Povilas Urbšys, garsi aktorė Toma Razmilavičiūtė. Šią nuostabią gerumo popietę vainikavo netikėtas susitikimas su „Lietkabelio“ rinktinės krepšininkais.

Žyginta Margenytė ir Viktorija Matulevičiūtė IIgb

AKCIJA „KNYGŲ KALĖDOS 2016“

GIMNAZIJOJE - ŠVENTO STEBUKLO DALIS

Knygų Kalėdos – akcija, skatinanti bendrauti ir dalytis knygomis su tais, kuriems jų trūksta, dalytis ta knyga, kuri skaitytojui atvers naujus kelius.

Knyga mokiniui gali pakeisti gyvenimą, įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti  už savo teises ir ateitį.

Kadangi artėja Kalėdos, mūsų klasė nori daryti gerus darbus – dovanoja gimnazijos J.Juodelio bibliotekai knygas. Nors mūsų indėlis kuklus, bet labai nuoširdus.

Kamilė Jasnauskaitė ir Gabija Arcimavičiūtė II a klasė

Džiaugiamės, kad  akcijos „Knygų kalėdos“ metu biblioteka sulaukė labai daug dovanų. Nuoširdžiai dėkojame visiems už dovanotas knygas:

• mokytojai Jūratei  Alešiūnienei,
  • 1a klasei (mokytoja Gitana Garlienė) ,
  • 1b klasei (mokytoja Daiva Žukauskienė),
  • 2a  klasei (mokytoja Sonata Marcinkevičienė),
  • 2c  klasei (mokytoja Kristina Tamauskienė),
  • 3a klasei (mokytoja Danguolė Kepalienė),
  • 4b klasei (mokytoja Vitalija Babrauskienė),
  • 4c klasei (mokytoja Gražina Bataitienė),
  • 5a klasei (auklėtoja Neringa Garuckienė),
  • 6a klasei (auklėtoja Ramūnė Nefienė),
  • 6c  klasei (auklėtoja Milda Rastenienė),
  • 7c klasei (auklėtoja Alma Oksienė),
  • Ic  klasei (auklėtoja Irena Savickienė),
  • II a klasei (auklėtoja Vida Gaušienė),
  • II b klasei (auklėtoja Jurgita Šadauskienė)
  • 1c kl. (mokytoja Aina Cimermonienė),
  • 7a kl. (mokytoja Lina Karazijienė) .

Nuotraukos: Živilės Čipienės, Vytauto Rudžio I c. Video: Auklėtojos Ramunės Nefienės.

Mokinių aktyvumo mokymuose

Gruodžio 1-2 dienomis vyko gimnazijos aktyvistų išvyka į Kupiškį. Šis renginys buvo skirtas motyvuoti mokinius prisidėti prie gimnazijos gyvenimo, dalyvauti mokinių parlamento organizuojamose veiklose. Mokymų metu įvairių klasių atstovai kūrė tobulo renginio planą, stiprino tarpusavio ryšį žaisdami judriuosius žaidimus, svarstė karjeros galimybes, klausė kun. Mindaugo kalbos, gilinosi į savo charakterį ir asmenybę atlikdami testus. Mokinių parlamentas dar kartą dėkoja visiems už dalyvavimą. Tikimės, kad visa tai suteikė naudos, paliko gerų įspūdžių ir atnešė naujų pažinčių.

Mokinių parlamentas

Adventiniame vakare kartu su tėveliais

Gimnazijos mokiniai ir mokytojai organizavo Adventinį vakarą tėveliams.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Advento meninis rytmetys pradinių klasių moksleiviams

Pradinių klasių moksleiviai dalyvavo Advento meniniame rytmetyje.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Betliejaus taikos ugnies dalijimo akcija

Betliejaus šviesa skverbiasi per naktį… Trys žvaigždės- Dieviškąją Trejybę taip pat ir skautų šūkį- tarnausime Dievui, Tėvynei, Artimui. Du sukryžiuoti skersiniai- Kristaus kryžių, ėdžias, kuriose kaip Pasaulio šviesa, gimė kūdikėlis Jėzus. Skirtingos jų spalvos - šviesi ir tamsi primena, kad pasaulyje gyvena skirting rasių, tautų, odos spalvos žmonės, su skirtingais įsitikinimais. Bet visi tiesia rankas, linkėdami santarvės ir taikos.

Gruodžio 19 d. gimnazijoje vyko Betliejaus taikos ugnies akcija, kurią organizavo gimnazijos skautai ir pasidalino pasauline akcija. Kiekvienais metais Austrijoje skautas, šiais metais Melanie Walterer, keliauja į Jėzaus gimimo grotą Betliejuje, kur šiais 2016-11-20 pridegė žvakę nuo žvakės liepsnos. Ugnis skleidžiama šalyje, vėliau gabenama įvairiu transportu per pasaulį. Į Lietuvą ugnis buvo atgabenama 2016-12-15 iš Lenkijos. Kiekviena klasė gavo dovanų Betliejaus Taikos ugnies žvakę, kurią  mokiniai uždegę akcijos metu parnešė į klases.

Socialinė pedagogė Inga Bučiūnienė, nuotraukos Jurgitos Šadauskienės