Erasmus+ projekto dalyvių susitikimas Portugalijoje

Mūsų gimmazijos keturi mokytojai ir dvi mokinės išvyko į pirmą tarptautimio Erasmus+ projekto susitikimą su partneriais Portugalijoje Santa Marija de Feiros mieste. Projekto tema "Mes skatimame integraciją”. Šiame susitikime pristatėme, kokia mūsų šalių ir molyklų situacija migracijos pabėgėlių ayžvilgiu, nes projektas bandys rasti būdus, kaip padėti migrantų vaikams geriau įsilieti į vietos bendruomenę. Partnerių iš Vokietijos, Portugalijos, Italijos, Švedijos, Prancūzijos, Vengrijos pristatyti video, pranešimai bei skaidrės labai praplėtė mūsų žinias iš kokių šalių atvykėliai gyvena mūsų partnerių šalyse ir kas juos privertė palikti savo namus. Portugalų partneriai parodė savo šalies gražius miestelius, todėl galime teigti, kad tai ypatingai šiltų žmonių kraštas. Sekantis susitikimas laukia Vokietijoje Varendorfo mieste.

Projekto koordinatorė Meilutė Balbieriūtė, nuotraukos Aleksandro Kuzmicko

Sveikinam prevencinio projekto dalyvius

Sveikiname gimnazijos futbolininkus!

Sveikinam gimnazijos vaikinų futbolo komandą, Panevėžio miesto futbolo varžybose iškovojusią garbingą II-ą vietą 2003 m. ir jaunesnių gimimo tarpe.

Komandos sudėtis: Armandas Čiukšys, Paulius Karalevičius, Faustas Steponavičius, Silvestras Lapinskas, Jorintas Kulbis, Astijus Šimaitis, Pijus Taura.

Komandos vadovas kūno kultūros mokytoja Violeta Karanauskaitė

Apdovanoti moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys - mano miestas" nugalėtojai

Panevėžio miesto savivaldybės pirmo aukšto foje lapkričio 23 d . atidaryta miesto moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys - mano miestas " darbų paroda. Joje eksponuojama mūsų gimnazijos moksleivių: Vakarės Macijauskaitės 4b, Kristupo Šiursko 7b, Viltės Zaveckaitės IIb gimn. kl., Samantos Samanaitės IIIa gimn. kl. , Linos Česnakaitės IVc gimn. kl. ,Lukrecijos Veršelytės IV c gimn. kl. ,Donato Palionio IV c gimn. kl. , ir Evaldo Karpačiausko IVa gimn. kl. fotografijos. Visiems moksleiviams savivaldybė įteikė 20 eurų vertės dovanų korteles. Mero Ryčio Mykolo  Račkausko padėkos raštas ir atminimo dovana už nuolatinį puikų darbą su moksleiviais, jų aktyvumo, kūrybiškumo skatinimą perduotas Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos vyresniajam fotografijos mokytojui Stasiui Skrebiui. Parodą kviečiame apžiūrėti iki gruodžio 9 dienos.

Fotografijos vyr. mokytojas Stasys Skrebys

Vytauto Mikalausko Menų gimnazijos koncertas

Lapkričio 22 dieną  mūsų gimnazijoje lankėsi svečiai  iš V. Mikalausko Menų gimnazijos. Jie mūsų moksleiviams dovanojo koncertą, skirtą šv. Cecilijai. Juk lapkričio 22-oji – šv. Cecilijos diena.

Mišrus choras (vadovė, gimnazijos direktorė Emilija Kriščiūnaitė, chormeisterė Zita Lomonosovienė, choro koncertmeisterė Loreta Mažulytė) atliko Charles Gounod „Iškilmingas mišias“ šv. Cecilijos garbei, lietuvių liaudies dainas  „Bijūnėlis žalias“, „Ai rūksta rūksta". Atliekant dainą  ,,Lietuviais esame mes gimę“, dirigavo III a gimnazijos klasės mokinė Roksana Žemeckaitė, o  dainą „Lietuva“ – IIIa gimnazijos klasės mokinė Rūta Tiškevičiūtė.

Mūsų gimnazijos moksleiviai mielai klausėsi choro atliekamų dainų. Sužavėjo solistai:  Rusnė Tušlaitė,  IV gimn.  klasės mokinė, atlikusi dainą „Me voglio fa na casa“ („Norėčiau tokių namų“), Eglė Pauliūtė, IIIa gimn. kl. mokinė, padainavusi Antonio Skarlačio dainą „Le violette“ („Žibuolės“), Ovidijus Astrauskas, Ia gimn. klasės mokinys, atlikęs „Medžiotojo nuotykius“. Moksleivius parengė mokytoja Edita Sargautytė. Džiugas Juzėnas atliko muzikinius kūrinius gitara (mokytojas Juozas Balčiūnas).

Mūsų gimnazijos moksleiviai ir mokytojai dėkoja kaimynams – Vytauto Mikalausko menų gimnazijos choristams, solistams, muzikantams ir vadovams už koncertą.

Mokytoja Regina Stumbrienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Sėkmingas pasirodymas

Lapkričio 20 d. Kaune vyko XXI-asis LR Prezidento taurės sveikatos vertinimo finalinis konkursas „EURO FIT -2016“, kuriame tryliktus metus iš eilės dalyvavo ir mūsų gimnazijos įvairių amžiaus grupių moksleiviai.

Jauniausioje amžiaus grupėje mergaičių tarpe sėkmingiausiai pasirodė 6c klasės mokinė Rasa Vertelkaitė, kuri nugalėjo savo grupėje, o klasės draugė Ugnė Sundejevaitė užėmė II vietą. Bendraklasė  Evilija Jaroševičiūtė užėmė 7-ą vietą.

Berniukų tarpe šioje grupėje puikiai pasirodė 6c klasės mokiniai Pijus Taura ir Faustas Steponavičius, kurie iškovojo II-ją ir III-ją vietas. Erikas Liaučius iš 7c klasės liko penktoje vietoje.

14-15 metų amžiaus grupėje Igc klasės moksleivis Gratas Janulis iškovojo III-ją vietą, o Ignas Petrulaitis liko penktas. Aštuntokai Matas Mickus ir Sidas Davidonis  pasirodė kukliau ir galutinėje įskaitoje tenkinosi vietomis antrame dešimtuke.

Vyriausioje amžiaus grupėje dalyvavo du mūsų gimnazistai – Kintenis Bučiūnas ir Justinas Šniukšta. Kintenis gerai dalyvavo visose  rungtyse , tačiau viena rungtis“ pakišo koją“ ir teko tenkintis penkta vieta. Justinas sportininkų sąraše liko aštuntas.

Kūno kultūros mokytojas Vasilijus Semčišinas