Piligrimystė šv.Jokūbo keliu

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos jo vardu pavadinta ateitininkų kuopa  penktadienį keliavo piligriminę  kelionę Šv. Jokūbo keliu. Ją pradėjome Panevėžio Katedroje Šv. Mišiomis ir judėjome link Anykščių. Kartu su mumis keliavo ir Kėdainių rajono Juosvainių ateitininkai ir viena Kazimiero Paltaroko gimnazijos šv.Bernadetos kuopos ateitininkė 7c klasės mokinė Austėja Pirtinaitė. Dėkojam Austėjai už drąsą ir bendrystę.

Skaityti daugiau...

Išvyka pas kontempliatyvias seseris Krikštėnuose

Saulėtą spalio mėnesio popietę grupė Kazimiero Paltaroko gimnazijos šv.Bernadetos ateitininkų  kuopos narių kartu su Alfonso Lipniūno progimnazijos ateitininkais  ateitininkais aplankė Ukmergę ir  šv.Teresėlės  kontempliatyvų seserų vienuolyną Krikštėnuose.  Kartu meldėmės, giedojome, seserys papasakojo apie savo gyvenimą, paskui daug žaidėme, vaišinomės, nes sesės priruošė vaišes. Vėliau aplankėme Krikštėnų dvarą, buvo labai gražus oras, saulėta, šilta, darėme daug nuotraukų ir likome patenkinti miela išvyka.

Dėkojame šv.Teresėlės seserims už malonų priėmimą ir gražią popietę.

6b klasės ateitininkė Laura Žibutytė

Nacionalinė moksleivių akademija kviečia mokytis

Nacionalinė moksleivių akademija kviečia mokytis 6-11 klasių mokinius.Esi žingeidus? Esi motyvuotas sužinoti daugiau, negu numato mokyklos programa? Nori tobulėti kartu su savo bendraamžiais iš visos Lietuvos? Nori mokytis pas Lietuvos universitetų dėstytojus ir geriausius mokytojus, pas NMA absolventus, dabar studijuojančius ar jau baigusius universitetus Lietuvoje ar užsienyje? Nori bendrauti su šviesiomis Lietuvos ir užsienio asmenybėmis? Svajoji užsiauginti sparnus, išmokti juos plačiai išskleisti ir apskrieti visą pasaulį? Jei taip, nedelsk – junkis prie mūsų!

Gimnazijos parlamento šventiniai renginiai

Gimnazijos mokinių parlamentas spalio 17-19 dienomis prisidėjo prie sveikinimų gimnazijai 25-mečio proga. Pirmadienį ryte kiekvienam moksleiviui buvo išdalinti lapeliai su saldainiais ir būsimų renginių programa. Trečiadienis buvo paskelbtas kaip Parlamento diena. Po trijų pamokų buvo atidaryta kepyklėlė, kurioje buvo galima nusipirkti pačių parlamento narių iškeptų skanėstų. Taip pat per ilgąsias pertraukas veikė fotosiena, prie kurios mokiniai turėjo galimybė nusifotografuoti su žaismingais personažais.

Mokinių parlamentas visiems linki gražios, kupinos tik teigiamų įspūdžių, šventinės savaitės.

Raminta Prunskaitė

GIMNAZIJOS PIRMOKAI TAMPA JONO JUODELIO VARDO BIBLIOTEKOS SKAITYTOJAIS

Spalio 26 dieną 1b klasės mokinukai kartu su savo mokytoja Daiva Žukauskiene apsilankė gimnazijos Jono Juodelio vardo bibliotekoje. Ši diena jiems tapo labai svarbi, nes savarankiškai rinkosi sau knygelę, gavo skaitytojo bilietą. Kad taptų tikrais skaitytojais,  susipažino su bibliotekos taisyklėmis, knygų išdavimo ir grąžinimo tvarka. Gabiausi mokinukai garsiai perskaitė „KNYGELĖS PRAŠYMUS“ ir dar kartą visi pakartojo knygelių saugojimo taisykles. Klasei buvo padovanotas bibliotekos lankstinukas, o kiekvienam pirmokui įteiktas skirtukas knygai. Viešnagės metu visus lydėjo gera nuotaika ir šypsenos veiduose.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Gimnazijai - 25. Akcija „Apkabinkime gimnaziją“, skrydis