Adventinis vakaras 1c klasės tėveliams

Adventas puiki proga stabtelėti Viešpaties akivaizdoje. Ne tik stabtelėti, bet ir pakviesti Jį į savo namus, į savo širdį. Gruodžio 5d.vyko adventinis vakaras 1c klasės tėveliams.Džiugu, kad vakaras buvo pilnas pasiryžimų, gražių darbų ir linkėjimų vieni kitiems. Klausėmės Dievo žodžio ir kartu išgyvenome bendrystę.Dėkoju 1c klasės tėveliams ir mokytojai Gražinai už šiltą vakarą ir atviras širdis.

Tikybos mokytoja Jurgita Šadauskienė

Kalėdinis sveikinimas

Gerbiami mokytojai, mieli moksleiviai, tėveliai,

Kai angelai nuo jų pakilo į dangų, piemenys kalbėjo vieni kitiems: „Bėkime į Betliejų pažiūrėti, kas ten įvyko, ką Viešpats mums paskelbė“. Jie nusiskubino ir rado Mariją, Juozapą ir kūdikį, paguldytą ėdžiose. (Lk 2,15-16)

Gražiai Luko evangelijoje aprašyti piemenys atsiveria kalėdiniam smalsumui ir nuostabai. „Bėkime į Betliejų pažiūrėti, kas ten įvyko, ką Viešpats mums paskelbė“. Nubėgę į Betliejų, niekuo neypatingą kaimelį, rado niekuo neypatingą uolą ar tvartelį ir paprastą šeimą: Mariją, Juozapą ir kūdikį. Nieko neįprasto... Tačiau nubėgti prie prakartėlės reikėjo. Reikėjo pastangų, reikėjo smalsumo. Ir ten, prie ėdžių, juos pagavo  nuostaba, kuri kyla iš to, kad Dievą atrandi visai paprastuose dalykuose, įprastuose reiškiniuose, kasdieniuose, čia pat, tarp savų... Linkiu ir Jums tyros širdies ir smalsumo, ieškoti ir atrasti. Linkiu stebuklo – neįprasto žvilgsnio į paprastus dalykus ir iš to kylančios nuostabos.

Kapelionas kun. Tomas

Gimnazija - Advento renginiuose

Gimnazijoje vyko Advento popietės 5-8 klasių ir I-IV gimnazijos klasių mokiniams.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Adventinė popietė gimnazijos bendruomeneje

Gruodžio 22 dieną gimnazijos mokytojai ir kiti darbuotojai susirinko į adventinę popietę. „Adventas – tai laikas sustoti ir pagalvoti apie laikinumą. Pabūti kartu, pasimelsti. Juk Šv. Kalėdos prasideda malda. Pradėdami kelionę į Jėzaus gimimo šventę, nurimkime, sustokime. Nusiimkime visas savo pareigas, pasiekimus ir suklupkime prieš Kūdikėlį Jėzų. Jis gimė dėl mūsų. Kūčios -  tai atleidimo šventė. Tai vienybės, draugiškumo metas,“- kalbėjo gimnazijos kapelionas Tomas Paliukėnas.

Visų bendruomenės narių maldą papuošė mokytojos Jecintos Garbaliauskienės atliekamos giesmės. Kapelionas su jau ateinančiomis šventėmis  perdavė J. E. Panevėžio vyskupo  sveikinimą gimnazijos bendruomenei. Pašventino adventinių vaišių stalą ir palinkėjo parsinešti į namus Šv. Kalėdų dvasią.

Regina Stumbrienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Adventinė popietė - koncertas

Gruodžio 6 dieną gimnazijos choras - vadovė Jecinta Garbaliauskienė, važiavo į adventinę popietę - koncertą. Linkaučių vaikų globos namuose turėjome jaukų ir šiltą susitikimą su vaikais, pradėjome eiti advento taku į Kalėdų džiaugsmą, dalindamiesi draugyste, nuoširdumu, artimo meile.

Mokytoja Jecinta Garbaliauskienė

Fotografijų konkurso „Panevėžys - mano miestas" laureatų apdovanojimas

Gruodžio 6d. Panevėžio miesto Savivaldybės Ia. foje buvo atidaryta moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys - mano miestas" laureatų darbų paroda. Lyderiu tapusiam mūsų gimnazijos moksleiviui Kostui Kraniauskui (IIIc kl.) įteikta 100 Eur vertės dovanų kortelė. Andrėja Juškevičiūtė (4b kl.), Vakarė Macijauskaitė (5b kl.), Dominykas Masiulis (Ia kl.), Dovilė Arcimavičiūtė (Ia kl.), Austėja Kaminskaitė (IIIa kl.), Kotryna Juodenytė IVa kl.), Dovydas Puluikis (IVc kl.) apdovanoti po 20 Eur vertės dovanų kortelėmis. Atminimo dovana skirta daugiausia parengusiam Kazimiero Paltaroko gimnazijos fotografijos mokytojui Stasiui Skrebiui. Moksleivius apdovanojo Panevėžio miesto meras Rytis - Mykolas Račkauskas. Paroda veiks iki gruodžio 31d. Kviečiame aplankyti!

Fotografijos vyresnysis mokytojas Stasys Skrebys