Tęsiame integruotų pamokų ciklą

Netradicinėje lietuvių kalbos pamokoje 5a klasės mokiniai sukūrė tikrą kūrybos laboratoriją : surastas sveikinimo žodis virto sakiniu, šį tęsė originali mintis, pastaroji išaugo į tekstą, kuriuo penktokai užpildė matematikos ir dailės pamokose sukurtus atvirukus.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vida Gaušienė

Dalykų integracija

Balandžio 27 dieną 5a klasėje vyko baigiamoji lietuvių kalbos ir matematikos integruota pamoka, kurioje mokiniai pristatė atliktus darbus. Įgytos dalykų teorinės žinios , sumaniai taikomos praktikoje, teikė džiaugsmo ir patvirtino tiesą, jog  kalba ir tikslieji mokslai puikiai vienas kitą papildo ir leidžia skleistis kūrybiškumui.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vida Gaušienė , matematikos mokytoja metodininkė Birutė Masiokienė

Sveikiname Ugnę Stasiūnaitytę

Balandžio 27 d. Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykloje vyko miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Renginyje dalyvavo 17 geriausių skaitovų iš visų Panevėžio m. mokyklų. Konkurso dalyvius vertino komisija, kuriai vadovavo Evaldas Stokė, Panevėžio m. J. Miltinio dramos teatro aktorius.
Konkurse dalyvavo mūsų gimnazijos atstovė - 3b klasės mokinė UGNĖ STASIŪNAITYTĖ, kuri deklamavo R. Skučaitės eilėraštį ,,Ko neturi gyvūnėliai".
SVEIKINAME UGNĘ STASIŪNAITYTĘ, kuri Panevėžio m. pradinių klasių mokinių meninio skaitovų konkurse užėmė 3-čią vietą.

Mokytoja Vitalija Babrauskienė

Pradinių klasių gamtamokslinėje konferencijoje „Gamta šalia mūsų 2012“

Vaikams kyla įvairiausių klausimų ir tai juos skatina tyrinėti gamtą. Mūsų gimnazijos 2a ir 4c klasių mokinės, žingeidžiosios sesutės Eglė ir Aušrinė Mašauskaitės, atliko bandymą, koks vanduo yra kietas ir koks – minkštas. Gamtotyros darbą  pristatė Vilniuje respublikinėje pradinių klasių mokinių gamtamokslinėje konferencijoje ,,Gamta šalia mūsų 2012”. Joje Lietuvos smalsučiai dalinosi patirtimi, uždavinėjo klausimus, patyrė  džiaugsmingų emocijų, susirado naujų draugų. Visų mokinių bandymai bei rezultatai išspausdinti knygelėje ,,Gamta šalia mūsų 2012”.

Mokytojos Danguolė Kepalienė ir Aina Cimermonienė

Amberstar konkursas

Sveikiname visus mokinius ir mokytojus, dalyvavusius konkurse!

Šiais metais projekte dalyvavo šalys: Lietuva, Latvija, Estija, Rusija, Ukraina, Baltarusija, Kazachstanas, Malta, Jungtiniai Arabų Emyratai, Rumunija, Lenkija, Turkija, Uzbekistanas, Kenija, Azerbaidžanas, Turkmenistanas.
Konkursai vyko iš 11 mokomųjų dalykų. Šis projektas yra unikalus ir neturi analogų pasaulyje.

Konkurse daluvavo ir mūsų gimnazijos moksleiviai. Rezultatai

Sveikinam Aušrinę Šerėnaitę

Balandžio 20–21 d. Raseinių „Kalno“ vidurinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso respublikinis etapas, skirtas Maironio 150-mečiui.  Į jį buvo pakviesti geriausi skaitovai iš visos Lietuvos. Renginyje dalyvavo regiono atrankas įveikę  20 pavienių skaitovų ir 9 mokinių meninės kompozicijos – iš viso per 80 5–12 klasių mokinių, kurių skaitomi kūriniai (tarp jų ir Maironio kūrybos) simboliškai skambėjo netoli gimtųjų Maironio vietų. Konkurso dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga komisija, kuriai vadovavo Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Režisūros katedros vedėja, scenos kalbos pedagogė docentė dr. Danutė Vaigauskaitė.

Konkurse dalyvavo ir žiūrovų simpatijas pelnė 5a klasės mokinė Aušrinė Šerėnaitė , kuri skaitė Maironio eilėraštį „Pavasaris“ bei Astrid Lindgren knygos„Pepė Ilgakojinė“ ištrauką.

SVEIKINAME Aušrinę, kuri pelnė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro pagyrimo raštą.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vida Gaušienė ir teatro mokytoja metodininkė Janina Bardauskienė.

Sveikinam gimnazijos turistus

Sveikinam mūsų gimnazijos turistus miesto mokyklų rinktinių merginų turizmo varžybose iškovojusias I-ąją vietą, o vaikinų turizmo varžybose iškovojusius II-ąją vietą.

Komandos vadovė mokytoja Saturnina Mažuolienė

Atvirose pavasario kroso varžybose

Balandžio mėn.19d. Skaistakalnio parke vyko Panevėžio miesto ir ,,El-EKO SPORT" klubo atviros pavasario kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus  mūsų gimnazijos moksleivių būrys:

R.Kišonas 6d kl.
V.Zaveckaitė 6b kl.
A.Pranaitis 7b kl.
V.Tamulynas 1gd kl.
T.Vaitekūnas 1gd kl.
P.Markevičius 1gd kl.
A.Petkevičius 1gd kl.
A.Zaveckaitė7c kl.
Varžyboms moksleivius ruošė kūno kultūros mokytojai V.Semčišinas, K.Meliūkštis ir V.Karanauskaitė