Atestatų įteikimo šventėje

Gimnazijos abiturientams įteikti atestatai.

Geros vasaros

Gimnazijoje vyko paskutinis šiais mokslo metais pedagogų susirinkimas, kurio metu buvo pagerbti mokytojai jubiliatai, pristatytas mokytojo Eugenijaus Babachino kūrybinis darbas ir nauja istorijos mokytojo Juozo Brazausko knyga. Metodiniai būreliai organizavo viktorinas ir žaidimus, pasidalinta įspūdžiais iš edukacinės kelionės. Susirinkimą vainikavo „užsienio žvaigždžių" pasirodymas.

Turiningos visiems vasaros ir linksmų atostogų.

Edukacinė kelionė

Gimnazijos mokytojai mokslo metus užbaigė edukacine kelione Latvijoje. Kelionės metu aplankėme kultūrinius istorinius objektus, susipažinome su atskirų Latvijos regionų kultūriniu paveldu.

Nuotraukos Aleksandro Kuzmicko

Vasaros stovykloje -„Atgaiva-6“

Juk visi  vaikai laukia  gaivinančios, karštos ir nuostabios vasaros. Bet kokia būtų vasara, jei ji neprasidėtų tradicine stovykla - „Atgaiva-6“?

Ketvirtadienio pavakarę K. Paltaroko gimnazijos  5 c ir 4 a klasės mokinai rinkosi prie gimnazijos nešini kuprinėmis, miegmaišiais, apsiginklavę kamuoliais, žaidimais ir puikia nuotaika. Visi drauge nuvykome į stovyklavietę, kuri kaip ir pernai buvo ,,Vaikystės šilelyje“. Šiemet mūsų  stovykloje juoko ir džiaugsmo buvo iki ausų. Dūkome, žaidėme, pramogavome, siautėme,  atlikome visokiausias užduotis ir puikiai praleidome laiką.  Kadangi pernai buvo labai karšta, tai stovyklos „topas“ buvo maudynės upėje, bet šiemet jas pralenkė vaikams labai patikęs žaidimas - „Kvadratas“. Antrąją stovyklavimo dieną diskotekoje linksminomės net  iki 1 valandos  nakties! Eurovizijos daina - nugalėtoja ,,Euphoria“ ligi šiol skamba ausyse. Vakarais smaguriaudavome lauže keptomis dešrelėmis ir karštomis bulvėmis. Vėlai  vakare krisdavome į lovas ir pavargę kietai miegodavome iki ryto. Niekadėjai uodai mus puolė iš visų pusių, būta ir nubrozdintų kelių, mėlynių, tačiau puikios nuotaikos nesugadino niekas.

Dėkojame mūsų išradingiesiems mokytojams - Ainai Cimermonienei, Rasai Žakaitienei, Gintarui Petraičiui bei geroms ir kūrybingoms vadovytėms – Viktorijai ir Gretai. Visi stovyklautojai viliasi, kad ir kitais metais sulauks tokios linksmos, pasakiškos ir džiaugsmingos stovyklos!

Rusnė Šipelytė Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija 5c klasė, nuotraukos Ainos Cimermonienės.

Turistinė pažintinė kelionė į Aukštuosius Tatrus

Birželio 5 – 10 dienomis keletas, kūno kultūros mokytojo Kęstučio Meliūkščio prižiūrimų, I gimn.d. klasės aktyvių gimnazistų dalyvavo turistinėje kelionėje į Lenkiją ir Slovakiją. Ten mokiniams teko kopti į kalnus ir maloniai pavargti, vėliau ilsėtis terminiuose vandenyse, pramogauti vandens atrakcionų parke. Žinoma, taip pat teko puikiai leisti laiką su draugais. Kelionė buvo itin šauni. Planai įgyvendinti su kaupu (daugmaž 153 procentai). Buvo apsilankyta ir druskų kasyklose, ir Vavelio katedroje, ir... Visur, kur tik užteko jėgų nusigauti. Didžiulis Ačiū mokytojui Kęstučiui Meliūkščiui už šią ekskursiją! Tikimės po metų sulaukti dar vienos panašios ekskursijos. Jau nekantriai laukiame!

Paruošė Diana Malickaitė, vadovas  kūno kultūros mokytojas Kęstutis Meliūkštis, nuotraukos Gretos Petraitytės

Atestatų įteikimo šventė

Gimnazijoje II-ųjų gimnazijos klasių mokiniams įteikti pagrindinio ugdymo programos baigimo atestatai.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gimnazijoje minima Tarptautinė vaikų gynimo diena

„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas kaip vaiko noras sužinoti, pažinti...“    A.Baltrūnas

Kasmet birželio pirmąją švenčiame Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Juk vaikai- mūsų ateitis ir viltis. Vaikystė - tai nepakartojamas, pats gražiausias žmogaus gyvenimo tarpsnis. Ši diena - tai puiki proga mums, suaugusiems susimąstyti, kas padaryta ir ką dar reikėtų nuveikti, kad mūsų vaikų gyvenimas taptų įdomesnis, turiningesnis, kupinas teigiamų įspūdžių ir apsuptas artimųjų meilės. Mūsų, suaugusiųjų, pareiga apsaugoti vaikystę nuo nepritekliaus, smurto, skausmo ir nepriežiūros.

Tad šiais metais taip pat linksmai paminėjome šią dieną. Septintokės  Deimantė ir Martyna kartu su socialine pedagoge Edita aplankė visus pradinukus ir pasveikino juos su šia gražia diena išdalindamos diplomėlius ir padėkas už aktyvų dalyvavimą akcijoje "Šeimos herbas". Po to mokiniai buvo pakviesti į kiemą piešti savo "Svajonių vasaros".

Norime pasidžiaugti, jog organizuotoje akcijoje "Šeimos herbas", kuri skirta paminėti tarptautinę Šeimos dieną aktyviai dalyvavo visi gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Sulaukėme labai daug kūrybiškų mokinių darbelių - šeimos herbų.

Gražiausius darbelių autorius apdovanojome:  1 vieta -  Mingailė Kučinskaitė, 3c kl. ; 2 vieta – Kasparas Laukis, 3a kl. Ir 3 vieta – Erika Lanskaronskytė, 4b kl.

Ačiū visiems dalyviams už šaunius darbelius :)

Nuoširdžiai sveikiname visus gimnazijos mokinius ir linkime gražių vasariškų akimirkų :)

Socialinės pedagogės

Saugus ratas

Gimnazijos jaunieji dviratininkai dalyvavo „Saugaus rato" renginyje, kuriame laikė teorinį žinių patikrinimą ir praktinio važiavimo egzaminą. Sėkmingai susidorojusieji su užduotimis gavo dviratininkų pažymėjimus.

Renginį organizavo ir vedė mokytojai Asta Prūsienė ir Kęstutis Meliūkštis