3.jpg

Gimnazija vasaros metu nuo liepos 1 d. dirbs nuo 8.00 val. iki 15.00 val.

 INFORMACIJA DĖL UNIFORMŲ >>>


KVIEČIA UNIFORMŲ TURGELIS

Birželio mėnesį ir visą vasarą veiks tradicinis dėvėtų uniformų turgelis. Jei norite parduoti dar tinkamą dėvėti uniformą (sarafaną, megztinį, švarką), atneškite į gimnaziją. Parduodama uniforma turi būti ant pakabos, prie jos prisegta kaina bei parduodančio asmens vardas, pavardė, telefono numeris, klasė. Taip pat laukiame ir tų, kurie išaugtas uniformas norite tiesiog padovanoti. Dėl uniformų kreiptis į gimnazijos budintįjį pirmame aukšte. Dėvėtų uniformų pirkimas, pardavimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

Pamokų laikas

Pagrindinis, vidurinis ugdymas

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.20)
4. 11.20  -  12.05
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(12.05-12.35)
5. 12.35  –  13.20
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(13.20-13.35)
6. 13.35  –  14.20
7. 14.30  –  15.15
8. 15.20  –  16.05

Pradinis ugdymas

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.55
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

9.25 val. – 2 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
9.45 val. – 1 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
10.20 val. – 3 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
11.15 val. – 4 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas

Mėnesio darbo planas

Studijuok KTU PANEVĖŽYJE!

Aktualu


Pagalbos vaikams linija


Panevėžio kolegija

 


Griežtinami karantino ribojimai. Karantinas pratęstas iki gruodžio 31 dienos.

Mokyklos direktorė Gražina Gailiūnienė

Panevėžio m. moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys - mano miestas" laureatų nuotraukų paroda K. Paltaroko gimnazijoje.

Neformalaus ugdymo būrelio „Jaunieji  fotografai" vadovas Stasys Skrebys  

Padovanok skaitymo džiaugsmą Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniams. Plačiau

Gruodžio 27 d. gimnazijoje vyko antrasis alumnų susitikimas, į kurį susirinko gausus skirtingais metais gimnaziją baigusių absolventų, didelis mokytojų būrys. Susitikimo metu mokyklą baigę mokiniai papasakojo apie savo gyvenimą ir išklausė gimnazijos aktualijas.

Nuotraukos Stasio Skrebio

 

Panevėžio bendruomenių rūmuose iškilmingai apdovanoti 2019-ųjų Metų panevėžiečiai. 2019-ųjų Metų panevėžiečiais tapo Panevėžio vyskupas J.E. Linas Vodopjanovas OFM, „Harju elekter“ įmonės vadovas Tomas Prūsas, plaukikas Danas Rapšys, fotomenininkė Irena Giedraitienė ir Panevėžio ligoninės gydytojas radiologas Andrius Pranculis.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Panevėžio Santuokų rūmuose pagerbti ir apdovanoti miesto bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų 2018–2019 mokslo metų tarptautinių ir respublikinių dalykinių olimpiadų ir konkursų prizininkai, meninės krypties konkursų ir festivalių prizininkai ir laureatai. Jiems įteiktos Savivaldybės atminimo dovanos.

Gruodžio 20 dieną gimnazijos mokytojai ir kiti darbuotojai susirinko į adventinę popietę.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gimnazijos 5-8 klasės ir I-IV gimnazijos klasės dalyvavo netradicinio ugdymo dienoje - „Advento popietė“.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo renginyje - Adventinis rytmetys „Kūdikėlio Jėzaus belaukiant“

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gruodžio 19 dieną Bistrampolio dvare vyko koncertas „Kalėdos mano širdyje", kurio metu skambėjo Marko Brymerio „Kalėdinė siuita".

Šeštadienio ryto žvarba neišgąsdino – mokytojų būrys leidosi į adventinę kelionę. Tikslas – labiau pažinti asmenybę, ištikimą tikėjimo tiesoms, patyrusią ir fizinę, ir dvasinę kančią – arkivyskupą palaimintąjį Teofilių Matulionį.

Šeštų klasių mokiniai gruodžio mėnesį organizavo akciją „Padėkime beglobiams gyvūnams“.

Ačiū už šventinę nuotaiką ir šiltas „KNYGŲ KALĖDAS“ 3c klasės mokytojai Gražinai Bataitienei, mokiniams ir jų tėveliams.

Nuotrauka Živilės Čipienės

Vieną gražią dieną visa 5d klasė susiruošėme į Adomo Petrausko muziejų Kupiškio rajone.

Gruodžio 16 d. (pirmadienį) 8 c klasė su auklėtoja Rima bei kunigu Tomu ir mokytoja Monika išvyko į Truskavos rekolekcijų namus.

Trečiadienio popietę 6b klasės mokiniai ir tėveliai dalyvavo edukacinėje išvykoje  Kupiškio rajone Uoginių kaime.

Ia, Ib, Ic ir IIa klasių mokiniai penktadienį dalyvavo netradicinėje pamoka, kurios metu susipažino su įvaizdžio svarba ir aptarė įvaizdžio stereotipus.

Sveikiname Lietuvos vaikų ir mokinių televizijos konkurso „DAINŲ DAINELĖ“ I-ojo etapo, kuris vyko 2019 m. gruodžio 17 d. Muzikos mokykloje, nugalėtoją  Rugilę Garbaliauskaitę, Ia gimnazijos klasė. Dėkojame mokytojai Jecintai Garbaliauskienei už parengimą konkursui ir Šimkutei Viktorijai, IIIc gimnazijos klasė, už pritarimą kanklėmis.

Gimnazijos 5-6 klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso programos renginyje „Lietuvos valstybės susidarymas“.

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Gruodžio 17d. Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centre vyko Kalėdinis krepšinio 3 x 3 turnyras, kuriame dalyvavo šešios komandos.

2019 m. gruodžio 14 dieną 5a klasė turėjo neįprastą šeštadienį.

Gruodžio 16 d. gimnazijos mokinių choras (vadovė Jecinta Garbaliauskienė) dalyvavo advento popietėje – koncerte Šv. Juozapo globos namuose.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gruodžio 11 d. savivaldybės salėje vyko moksleivių konferencija „Sveikas ir stiprus emociškai".

Gruodžio mėnesį gimnazijoje vyko Pasaulinei AIDS dienai skirtas protmūšis „AIDS: geriau žinoti 19". Moksleiviai pagilino žinias apie ŽIV ir AIDS. Ačiū klasėms, kurios aktyviai įsijungė į šį renginį.

Sveikatos specialistė Sandra

Visus metus besitęsiantis konkursas „Visiems“ baigėsi. Varžybose, kurios sudarytos  iš daugybės etapų, sulaukė gausaus būrio sportininkų.

Kiekvienas galime sukurti stebuklą. Tereikia tikėjimo savimi, kruopelytės kantrybės, žiupsnelio noro, lašelio išmonės ir labai daug Meilės, kuria norėtum pasidalinti su kitais.

Gruodžio 5-ąją dieną šeštų klasių mokiniai dalyvavo Mokinių Parlamento organizuotame protmūšyje. Mokiniai linksmai leido laiką, gilino žinias ir draugiškai bendradarbiavo komandose. Sveikiname nugalėtojus!

Aušrinė Macijauskaitė, Mokinių Parlamentas

Lapkričio 29-ąją gimnazija minėjo Draugo dieną, per kurią mokiniai turėjo galimybę rašyti laiškus ir padėkoti už draugystę,

Gruodžio 11 d. vyko netradicinė pamoka - susitikimas su šv. Kotrynos vienuolijos seserimi Elija „Klausk drąsiai!" 8a, 3a, Ib klasėse.

Šių metų gruodžio 17 dieną 9.00 val. Juozo Balčikonio gimnazijoje vyks Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etapas (Panevėžio miesto). Teisę dalyvauti olimpiadoje iškovojo šie mūsų gimnazijos mokiniai: Matas R. (IIb); Antanas V. (IIa); Armandas J. (IIIc); Martynas S. (IIIc); Rusnė Š. (IVc); Lukas J. (IVb); Linas Jonas M. (IVb); Paulius Z. (IVa).

Linkime sėkmės!

Informatikos mokytoja I.Lažauskienė

Gruodžio 7 d Cido arenoje  jaunieji maltiečiai  dalyvavo akcijoje „Maltiečių sriuba". Džiugu, kad mums į pagalbą atskubėjo ir kiti gimnazijos mokiniai. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie akcijos aukomis. Ačiū už jūsų gerumą ir norą padėti mūsų vienišiems senoliams.

Tikybos mokytoja Jurgita Šadauskienė  

Gruodžio 4 d. J.Miltinio gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Panevėžio miesto komandinės svarsčių kilnojimo varžybos.

Kiekvienam tikinčiajam svarbu prisiminti ir puoselėti krikščioniškąsias vertybes.

2019 m. lapkričio 30d. Kaune  vyko Nacionalinės mokinių akademijos 5-8 klasių matematikos olimpiada. 

Sveikiname 5 klasės mokinį Martyną Repšį užėmusį III  vietą savo amžiaus grupėje.

Dėkojame Martyno tėveliams ir matematikos mokytojai G. Lukoševičienei

Lapkričio 28 dieną atstovai iš mokinių parlamento (Aušrinė Macijauskaitė, Matas Atkočius, Mingailė Kučinskaitė) dalyvavo „Pilietiškumo mokykloje 2019"

Artėjant gražiausioms metų šventėms J.Juodelio biblioteka stengiasi, kad ji taptų puošni, skleidžianti šilumą ir jaukumą.

Lapkričio 29 dieną Truskavos rekolekcijų namuose 7c klasės mokiniams vyko krikščioniškų vertybių programa.

Mūsų gimnazijos 7c klasės mokinė Kamilė Glušokaitė yra labai kūrybinga mergaitė.

Paskutinę šių metų mokslo dieną gimnazijos IIIc ir IVa klasių mokiniai (auklėtojos I.Savickienė ir V.Gaušienė) apsilankė, atrodo, gerai žinomoje, tačiau šioje kelionėje naujai atsivėrusioje Renesanso laikų Latvijoje. Įspūdingoje Bauskės Livonijos ordino pilyje mus pasitiko Kuršo hercogienė Ketler. Ji aprodė savo rezidencijos apartamentus, supažindino su 16a. apdarais ir papuošalais, o švenčių salėje dar ir pamokė Renesanso laikų šokių bei viduramžiško etiketo.

Rygą pasiekėme vakarėjant. Senamiestis nustebino puošnumu, džiugia kalėdine nuotaika ir...nuolat girdima lietuvių kalba. Gidas aprodė ne tik gražiausias sostinės vietas, bet ir nuvedė į viduramžius menančias Rygos gatveles, rūsius, turistų pilnas aikštes. Ekskursiją  baigėme pakilę į 27 viešbučio aukštą, iš kurio atsivėrė kvapą gniaužianti šviesomis pasipuošusi Latvijos sostinė.

Vakarą baigėme Nacionaliniame operos ir baleto teatre, kuriame žiūrėjome Prokofjevo baletą „Romeo ir Džiuljeta“.

Mokyt. I.Savickienė, nuotraukos Pauliaus Bisigirsko III gc  

 

Gimnazijoje įvyko pirmasis alumnų susitikimas, kurio metu buvo išrinktas prezidentas - Edmundas Bliuvas (2010 m. laida).

Nuotraukos Stasio Skrebio  

5b klasės mokiniai gruodžio 18 d. aplankė kalėdinį Vilnių. Ekskursijos metu aplankėme Vilniaus arkikatedros baziliką. Mūsų ekskursija su gide prasidėjo katedros požemiuose, kur karališkajame mauzoliejuje ir kriptose palaidoti Vilniaus vyskupai, Lietuvos valdovai ir didikai. Aplankėme puošniausią barokinę šv. Kazimiero koplyčią, kurioje ilsisi Lietuvos ir jaunimo globėjas šv. Kazimieras.

Bažnytinio paveldo muziejuje apžiūrėjome katedros lobyną, kuris atspindi Lietuvos krikščioniško tikėjimo, kultūros ir visuomenės gyvenimo istoriją. Iš gidės pasakojimo sužinojome, kad Vilniaus katedros lobynas yra ne tik unikalus įvairių amžių ir skirtingų stilių bažnytinio meno paveldas, bet ir pats seniausias ir gausiausias iš visų LDK bažnyčiose saugotų lobynų.

Pasivaikščioję po Vilniaus senamiestį apžiūrėjome kalėdinę eglutę, aplankėme kalėdinę mugę ir pramogavome Skyparke.

5b kl. auklėtoja Audronė Survilienė  

Gruodžio mėnesį gimnazijos penktųjų klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Kalėdinė dovana augintiniui". Savo dosnumu noriai dalinosi ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai.

Vaikai buvo labai aktyvūs ir dovanojo viską, ko labiausiai reikia Panevėžio gyvūnų globos draugijai: kraiką katėms, šiukšlių maišus, pirštines, popierinius rankšluosčius, valymo priemones, vitaminus, priemones nuo erkių ir blusų, patiesalus, maistą.

Tėveliai padėjo mums nuvežti maistą ir gyvūnų priežiūrai skirtas priemones į gyvūnų globos draugiją. Mes ne tik aplankėme globos namuose gyvenančius gyvūnus, bet ir susitikome su ten talkininkaujančiais savanoriais, susipažinome su jų atliekamais darbais. Smagu, kad yra žmonių, kurie nėra abejingi žiemą be šeimininkų gyvenantiems šuniukams ar katytėms. Gera buvo suteikti gyvūnėliams nors truputį džiaugsmo, nes gyvenant be šeimininkų jiems trūksta ne tik maisto, bet ir žmogaus artumo bei meilės. O mes savo atvykimu suteikėme jiems nors truputį džiaugsmo.

5b kl. auklėtoja Audronė Survilienė  

 

Gimnazijoje vyko Adventinė popietė mokytojams ir darbuotojams.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Advento popietė - „Šv. Kalėdos mano širdyje".

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gimnazijoje vyko koncertas pradinių klasių tėvams ir mokytojams „Šv. Kalėdų belaukiant“.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Visą gruodžio mėnesį gimnazijoje vyko 5-6 klasių mokinių mišrių komandų kvadrato varžybos. Jaunieji sportininkai sužaidė 23 varžybas. Sporto salėje vyko bekompromisinė kova, buvo daug emocijų, džiaugsmo, azarto, pralaimėjimo kartėlio ir ašarų. Turnyre dalyvavo 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6b, 6c klasės, delegavusios stipriausius kvadrato žaidėjus. Dėl trečiosios vietos kovojo 5a ir 5b klasės, emocingose varžybose nugalėjo 5a klasės komanda. Didžiajame finale susirungė dvi šeštosios klasės- tai 6a ir 6c. Atkaklioje kovoje per du kėlinius nugalėtojo nepavyko išaiškinti, todėl teko žaisti pratęsimą. Tik vieno taško persvara nugalėtojo vardą iškovojo 6c klasė. Sveikiname!

Varžybas organizavo ir teisėjavo kūno kultūros mokytojai Violeta Karanauskaitė ir Vasilijus Semčišinas

 

Artėjant šv. Kalėdoms gimnazijos „J.Tumo Vaižganto" draugovės skautai nutarė gimnazijos bendruomenei padovanoti dovaną ir kartu su Panevėžio krašto skautais 2018-12-18 vyko į Lenkijos Slobodkos miestelyje organizuojamą Tarptautinę skautų akciją „Betliejaus ugnis - vienijanti įvairovę". Panevėžio delegacija vyko perimti nešamos ugnelės. Betliejaus taikos ugnis - simbolinė akcija, skirta žmonijos taikai ir brolybei. Ji buvo pradėta 1986 m. Austrijoje, Linco mieste. Idėja kilo socialinės paramos akcijos „Šviesa tamsoje“ metu. Kasmet ypač pasižymėjęs vaikas iš Austrijos keliauja į Palestiną ir Betliejuje uždega žvakę. Iš pradžių ugnis yra platinama po visą šalį, o vėliau ir po Europą. Šią Betliejaus Taikos Ugnies nešimo užduotį visose šalyse atlieka tų valstybių skautai. Maloniai kviečiame 2018-12-20 (ketvirtadienį) užeiti į gimnazijos biblioteką, kurioje galite prisidegti Betliejaus Taikos ugnies.

„J.Tumo Vaižganto" draugovės skautai

Gimnazijos choras dalyvavo Advento koncerte Šv. Juozapo senelių namuose.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gruodžio 18 d. Gimnazijos mišrus choras (vadovė Jezinta Garbaliauskienė) dalyvavo Bistrampolio dvare vykusiame šventiniame koncerte -„Kalėdos mano širdyje".

Nuotraukos Stasio Skrebio

Lapkričio - gruodžio mėnesiais pradinių klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukaciniuose renginiuose. 1-2 klasių mokiniams vyko edukaciniai užsiėmimai Panevėžio kraštotyros muziejuje. Antrokai džiaugėsi pučiamųjų orkestro programa „Zooparadas" Panevėžio raj. Šilagalio kultūros centre, o 3-4 klasių mokiniai dalyvavo praktiniame muzikos užsiėmime „Muzika tavyje". Į muzikos klausimus atsakymus surasti padėjo žinomas džiazo muzikantas ir pedagogas Remigijus Rančys. Užsiėmimo metu mokiniai atliko keletą praktinių muzikinių žaidimų, kurie lavina motoriką, koordinaciją, ritmo pojūtį bei kuria geresnį grupės tarpusavio ryšį. Vaikai susipažino su netradiciniais muzikos metrais ir ritmais. Ši  muzikos pamoka  pažadino vaikuose ne tik kūną, bet ir sielą.

Pradinių klasių mokytojos, nuotraukos Stasio Skrebio

Sveikiname 30-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados (8–12 kl.) Panevėžio miesto etapo nugalėtojus:

  • Matą Rožėną Ib gimn. klasė – I vieta jaunesniųjų grupėje;
  • Andrių Gražį IV gimn. klasė – II vieta vyresniųjų grupėje;
  • Miką Palujanską IV gimn. klasė –II vieta vyresniųjų grupėje.

Mokytojai Irma Lažauskienė ir Alfredas Vasiliauskas

2018 m. gruodžio 14 d. J. Balčikonio gimnazijoje pagerbti ir apdovanoti miesto bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų 2017–2018 mokslo metų tarptautinių ir respublikinių dalykinių olimpiadų ir konkursų prizininkai, meninės krypties konkursų ir festivalių prizininkai bei laureatai.

Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokinės Rusnė Šipelytė (mokyt. Audronė Survilienė, Irena Savickienė), Justina Cicilionytė, Viltė Zaveckaitė, Viktorija Matulevičiūtė bei Faustas Butnoris (mokyt. Janina Bardauskienė) išrinkti tarp visų geriausių miesto mokinių.

Gimnazijos gabiausiuosius pasveikino ir atminimo dovanėles įteikė Panevėžio miesto mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Petras Luomanas.

Parengė Stasys Skrebys  

Š. m. gruodžio 7-8 dienomis, nemaža mūsų gimnazijos mokytojų grupelė dalyvavo Advento rekolekcijose Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos Tarnaičių rekolekcijų namuose Pavilny. Laikas buvo itin nuostabus. Ištrūkome iš kasdienių darbų, klausėmės įdomių kun. Vytauto Sadausko SJ konferencijų, žiūrėjome filmą „Tyla“, asmeninėje maldoje apmąstėme kun. Vytauto išsakytas mintis apie Dangaus Karalystę, šv. Mišių aukoje pavedėme Dievui save ir bendruomenę, kad visada vieni kitiems būtume gerumo, pasitikėjimo bei vienybės dovana.

Kapelionas kun. Tomas

6a klasės mokiniai ir jų tėveliai  Advento laikotarpį pasitiko dalyvaudami edukacinėje programoje „Prie balto Kūčių stalo“ Kupiškio raj. Uoginių amatų centre. Kartu gaminome kūčiukus, sukome vaško žvakę, puošėme Advento vainikus, dengėme stalą ir vaišinomės Kupiškio krašto Kūčių patiekalais. Laikas bendrystėje prabėgo labai greitai, grįžome praturtėję žiniomis apie šv. Kūčių ir Kalėdų papročius.

Klasės auklėtoja Vida Rudokienė

Gruodžio 3 dieną šeštokai , padedami sesės Vitalijos, stengėsi  išsiaiškinti, ką žmonės mąsto apie gyvenimą, kada gyvenimas teikia džiaugsmą, o kada tenka liūdėti. Skaitydami Evangelijos ištraukas, bandė išsiaiškinti Jėzaus požiūrį į gyvenimą ir kaip jiems sekasi laikytis to požiūrio, su kokiais sunkumais susiduria. Kiekvienas mokinys  parengė lankstinuką „Gyvenimas – didžiausia Dievo dovana“.

Klasės auklėtoja Vida Rudokienė

Gimnazijos choras gruodžio 12 dieną aplankė Linkaučių vaikų globos namus, surengė Kalėdinių giesmių koncertą, dalyvavo popietėje su vaikais.

Mokytoja Jecinta Garbaliauskienė

Gruodžio 9-osios ankstyvą sekmadienio rytą 4a klasės mokiniai, tėveliai ir mokytoja išvyko į Vilnių. Nacionaliniame operos ir baleto teatre žiūrėjome baletą „Spragtukas“. Tai dviejų dalių baletas, pastatytas pagal E.T.V. Hofmano pasaką „Spragtukas ir pelių karalius“. Muziką baletui sukūrė kompozitorius Piotras Čaikovskis. Nuostabi muzika, įspūdingi rūbai ir bendrystės jausmas, kad galime visi klasės mokiniai, tėveliai būti kartu. Grožėjomės Vilniaus Katedros aikštėje nuostabia egle. Valstybės pažinimo centre aplankėme Šimtmečio parodą „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“. Patyrėme unikalų šimtmečio pasakojimą pasitelkiant šiuolaikines technologijas. Interaktyvaus seanso metu buvo pristatomos skirtingais laikotarpiais kurtos vizijos. 

4a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė  

4a klasės mokiniai ir mokytoja išvyko į pramoginę ekskursiją Kernavėje ant Balto kalno. Susipažinome su itin retu reiškiniu Lietuvoje - šunų kinkiniais. Kalėdinėje programoje bendravome su žaismingais ir draugiškais Aliaskos Haskiais, žaidėme aktyvius komandinius žaidimus su Kalėdų Seneliu, važinėjomės šunų kinkiniu su rateliais. Nuoširdų ačiū tariame klasės mokinių tėveliams, kad galėjome džiaugtis nuostabia kelione ir patirti nepakartojamų įspūdžių!

4a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė  

Žurnalas „Reitingai“ jau šeštą kartą pristato dalykinį gimnazijų reitingą, iš kurio matyti, kurios mokyklos abiturientus kiekvienam valstybiniam egzaminui parengia sėkmingiausiai. Džiaugiamės, jog iš 50 Lietuvos gimnazijų, geriausiai išmokančių chemiją, Kazimiero Paltaroko gimnazija užima 6 vietą. VBE balo vidurkis 86,13%.

(Žurnalas ,,Reitingai“ 2018 m. gruodis)

Gruodžio 7 dieną mes, 7a klaės mokiniai, praleidome vienuolyne Krikščioniškų vertybių dienoje. Dieną, kaip paprastai,  pradėjome malda ir susipažinimo žaidimu. Savo vertybes ir požiūrį į pasaulį vertinome atlikdami daugelį įvairių veiklų. Mūsų klasės didžiausia vertybe pasirodė esanti šeima. Galiausiai laikrodžiui rodant popietę, prasidėjo ruošimasis Šv. Mišioms. Dauguma mokinių priėjo išpažinties, pasimokėme keleto giesmių. Šv. Mišiose padėkojome už prabėgusią dieną, pasisėmėme jėgų ir palaimos ateinančiai savaitei.

7a klasės mokinė Ugnė Misevičiūtė

Gimnazijos skaitykloje vyko netradicinė 3b klasės (mokyt. Daiva Žukauskienė) užklasinio skaitymo pamoka „Angelų pasakos“. Mokiniai klausėsi V.V.Landsbergio „Angelų pasakų“, o skaityklą papuošė savo kūrybinių darbelių paroda „Kalėdų Angelas“. Visus kviečiame apžiūrėti parodėlę.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Nuoširdžiai dėkojame 3c klasės mokiniams ir jų tėveliams, mokytojai Ainai Cimermonienei, 2c kl. mokiniams: Magdalai Etxezarretai, Jaškūnui Pijui ir mokytojai Gražinai Bataitienei, bei 4b klasės mokytojai Ritai Ratkevičiūtei, padovanojusiems mūsų gimnazijos bibliotekai net 49 knygas.

Bibliotekininkės Živilė ir Lionė, nuotraukos Živilės Čipienės

Šių metų gruodžio 7 dieną IV gimn. kl. mokinių politologijos grupė turėjo netradicinę pamoką, kurioje svečiavosi buvusi gimnazijos mokinė, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto pirmo kurso studentė Miglė Palujanskaitė. Kalbėjome apie studijas institute, politikos mokslų studijų programą, JAV rinkimų sistemą bei artėjančius Lietuvos Respublikos prezidento rinkimus. Pamoka visiems patiko, dėkojame Miglei ir laukiame kitų susitikimų.

Istorijos mokytoja Rima Kemzūrienė, Miglė Palujanskaitė

Gruodžio 18 d.18 val. Bistrampolio dvare vyks koncertas - „KALĖDOS MANO ŠIRDYJE“. Skambės Mark Brymer „Kalėdinė siuita“ (lietuviškas tekstas E. Pažemeckaitės), dalyvauja: Panevėžio muzikos mokyklos mergaičių choras (vadovė Sandra Baronienė), Kazimiero Paltaroko gimnazijos mišrus choras (vadovė Jecinta Garbaliauskienė), solistai: Indrė Strolytė ir Rugilė Garbaliauskaitė.

Renginį veda Kazimiero Paltaroko gimnazijos moksleiviaii, renginys nemokamas

 

Gruodžio 5 dieną Panevėžio Saulėtekio progimnazijoje vyko konkursas „Dovanokime viltį gyventi“, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos 8a ir 8c klasės mokiniai. Konkurso tikslas – skatinti mokyklų bendruomenių narių domėjimąsi kraujo ir organų donoryste, bei kraujo donorystės poveikiu sveikatai. Mokinių komanda konkurso metu pateikė plakatą, atsakinėjo į testo klausimus bei pristatė kūrybinę užduotį apie neatlygintiną kraujo ir organų donorystę. Komandai pavyko surinkti daugiausiai taškų ir užimti I-ąją vietą. Mokiniams buvo įteikti ne tik padėkos raštai, bet ir laimėtas pagrindinis prizas – ekskursija į Lietuvos medicinos ir farmacijos muziejų bei lazertrono turnyras.

Biologijos mokytoja Neringa Garuckienė  

Spalio 23d mokinių parlamentas organizavo aktyvistų mokymus. Mokiniai galėjo linksmai praleisti laiką, pasiklausyti buvusių mokyklos parlamento prezidentų paskaitų, apie atsakomybę, kuri užgulė jų pečius. Kiek vėliau, socialinė pedagogė pravedė linksmą vaidmenų žaidimą, kuriame reikėjo suvaidinti situaciją, susijusią su atsakomybe. Vakare, mokiniai žiūrėjo filmą „Virtualūs priekabiautojai", kuris supažindina su internete tykančiais pavojais. Ryte mokiniai atliko refleksijos užduotis. Ačiū dalyvavusiems!

Raminta Ivanauskaitė, nuotraukos Gabrielės Aputytės  

Lapkričio 30 d. Panevėžio savivaldybėje atidaryta moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys - mano miestas" paroda. Konkurso laureate tapo K.Paltaroko gimnazijos auklėtinė Austėja Kaminskaitė, IVa gimn. kl. Ji apdovanota 100 € vertės dovanų kortele ir atminimo dovana.

Elenai Valkiūnaitei, IVa gimn. kl. skirta 60 Eur, Vakarei Macijauskitei, 6b kl. Laurai Žibutytei, 8b kl.  Dovilei Arcimavičiūtei, IIa gimn. kl.Viltei Zaveckaitei, IVb gimn. kl. - po 25 €. vertės dovanų kortelės ir atminimo dovanos. Atskira padėka apdovanotas daugiausia mokinių kasmet minėtam konkursui parengiantis K. Paltaroko gimnazijos vyresnysis fotografijos mokytojas Stasys Skrebys. Laureatų nuotraukų autorius pasveikino Panevėžio miesto mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Petras Luomanas, administracijos pavaduotoja Sandra Jakštienė, mokinių atsiųstas nuotraukas aptarė fotomenininkė Marija Čičirkienė. Konkurso nugalėtojų nuotraukas galima apžiūrėti savivaldybės Ia. foje visą gruodžio mėnesį.

Neformalaus ugdymo būrelio „Jaunieji fotografai' vadovas Stasys Skrebys  

2017m. lapkričio 20-25 dienomis  vyko penktoji Nacionalinė karjeros savaitė 2017,  globojama Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės.

2017-11-20 dieną IIc klasės mokiniai ir 11-22 dieną IIa klasės mokiniai dalyvavo Nacionalinėje karjeros savaitėje 2017. Netradicinėse ekonomikos ir verslumo pamokose susitiko su SEB banko klientų vadybininku Linu Kaminsku. Susitikimo tema: „Pirmieji savarankiško gyvenimo žingsniai. Finansų planavimas”. Vadybininkas supažindino mokinius su SEB banko rekomenduojamu finansų planavimu, rekomendavo mokiniams mokytis planuoti savo išlaidas.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja J. Kondrotienė

 

Gruodžio 6d. Panevėžio miesto Savivaldybės Ia. foje buvo atidaryta moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys - mano miestas" laureatų darbų paroda. Lyderiu tapusiam mūsų gimnazijos moksleiviui Kostui Kraniauskui (IIIc kl.) įteikta 100 Eur vertės dovanų kortelė. Andrėja Juškevičiūtė (4b kl.), Vakarė Macijauskaitė (5b kl.), Dominykas Masiulis (Ia kl.), Dovilė Arcimavičiūtė (Ia kl.), Austėja Kaminskaitė (IIIa kl.), Kotryna Juodenytė IVa kl.), Dovydas Puluikis (IVc kl.) apdovanoti po 20 Eur vertės dovanų kortelėmis. Atminimo dovana skirta daugiausia parengusiam Kazimiero Paltaroko gimnazijos fotografijos mokytojui Stasiui Skrebiui. Moksleivius apdovanojo Panevėžio miesto meras Rytis - Mykolas Račkauskas. Paroda veiks iki gruodžio 31d. Kviečiame aplankyti!

Fotografijos vyresnysis mokytojas Stasys Skrebys  

Gruodžio 22 dieną gimnazijos mokytojai ir kiti darbuotojai susirinko į adventinę popietę. „Adventas – tai laikas sustoti ir pagalvoti apie laikinumą. Pabūti kartu, pasimelsti. Juk Šv. Kalėdos prasideda malda. Pradėdami kelionę į Jėzaus gimimo šventę, nurimkime, sustokime. Nusiimkime visas savo pareigas, pasiekimus ir suklupkime prieš Kūdikėlį Jėzų. Jis gimė dėl mūsų. Kūčios -  tai atleidimo šventė. Tai vienybės, draugiškumo metas,“- kalbėjo gimnazijos kapelionas Tomas Paliukėnas. 

Visų bendruomenės narių maldą papuošė mokytojos Jecintos Garbaliauskienės atliekamos giesmės. Kapelionas su jau ateinančiomis šventėmis  perdavė J. E. Panevėžio vyskupo  sveikinimą gimnazijos bendruomenei. Pašventino adventinių vaišių stalą ir palinkėjo parsinešti į namus Šv. Kalėdų dvasią. 

Regina Stumbrienė, nuotraukos Stasio Skrebio 

Gimnazijoje vyko Advento popietės 5-8 klasių ir I-IV gimnazijos klasių mokiniams.

Paieška svetainėje

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Facebook

Svetainės senesnė versija

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas