5.jpg

Ugdymo procesas 5–8 kl., I–III gimn. klasėse nuo 2021 gegužės 24 d. iki birželio 22 d. organizuojamas nuotoliniu mokymo būdu. Įsakymas

 DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ

Dėl mokinių priėmimo į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

Pamokų laikas

Pagrindinis, vidurinis ugdymas

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.20)
4. 11.20  -  12.05
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(12.05-12.35)
5. 12.35  –  13.20
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(13.20-13.35)
6. 13.35  –  14.20
7. 14.30  –  15.15
8. 15.20  –  16.05

Pradinis ugdymas

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.55
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

9.25 val. – 2 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
9.45 val. – 1 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
10.20 val. – 3 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
11.15 val. – 4 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas

Mėnesio darbo planas

Aktualu


Pagalbos vaikams linija


Panevėžio kolegija

 


Gimnazijos moksleiviai susipažino su sferinės projekcinės sistemos pagalba viso kupolo viduje išgaunamu neįtikėtinu vaizdu. Mokiniai galėjo stebėti filmus 360° kampo apžvalgos plote apie astronomiją, gamtą, povandeninį pasaulį.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gimnazijos mokiniai, kurie mokosi vokiečių kalbą, smagiai paminėjo vokiečių kalbos dieną. Pamokų metu ir namuose gamino skirtukus su vokiškomis frazėmis, darė ir pristatė kūrybinius darbus apie vokiškai kalbančias šalis, mokėsi vokiškų dainelių, žiūrėjo filmus apie Vokietiją. Mokiniai, kurie vasaros atostogų metu su mokytoja keliavo į Miuncheną ir Europos atrakcionų parką, rodė kelionės nuotraukas ir pasakojo įspūdžius. O kadangi mūsų renginiai sutapo su gimnazijos gimtadienio švente, anksti ryte prieš pamokas mokiniai pasveikino mokyklos bendruomenę dovanodami skirtukus su vokiškomis frazėmis. Ilgųjų pertraukų metu koridoriuose jie pakvietė į stoteles, kuriose buvo galima atlikti įvairias užduotis, pasimokyti vokiečių kalbos.

8 klasių mokinių komanda dalyvavo tarpmokykliniame vokiečių kalbos konkurse, kuris vyko Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Komandos nariai Vilhelmas T., Rokas R., Kipras K., Eitvydas L. ir Justinas Č. draugiškai ieškojo atsakymų į pateiktus klausimus apie Vokietiją, Austriją ir Šveicariją. Vaikinai teisingai atsakė daugiausia konkurso klausimų ir užėmė I vietą. Džiaugiamės jų pergale ir sveikiname!

Vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė  

„Mokėjimo mokytis kompetencija“

Spalio 22 dieną mūsų gimnazijoje vyko Kaišiadorių rajono mokyklų vadovų, mokytojų stažuotė „Mokėjimo mokytis kompetencija“. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Dilienė pasveikino atvykusius Kaišiadorių rajono mokytojus ir direktorių pavaduotojus. Palinkėjo svečiams pasisemti gerosios patirties iš mūsų mokytojų, juk mes visi dirbame su vaikais.

Vyresnioji muzikos mokytoja Jecinta Garbaliauskienė papasakojo apie gimnazijos chorą, kuris puošia visus renginius, džiaugėsi, kad mokiniai nori dainuoti. Supažindino su Gospelų chorų dainų tematika, atskleidė savo patirtį šioje srityje ir suteikė galimybę paklausyti savo vadovaujamo mišraus choro ir solistų atliekamų Gospelų dainų. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Dilienė supažindino svečius su mūsų mokyklos istorija, papasakojo apie jos augimą ir kryptingą katalikišką mokinių auklėjimą. Direktoriaus pavaduotoja Rimutė Kazakevičienė - apie VGTU klasę mūsų gimnazijoje, patirtį šioje savo kuruojamoje srityje. Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Audronė Gudynienė kalbėjo apie nelengvą darbą ir atradimus, dirbant su iš užsienio atvykusių šeimų vaikais, nemokančiais lietuvių kalbos. Anglų kalbos mokytoja metodininkė Edita Daugelavičienė papasakojo, pasidalino patirtimi apie anglų kalbos dėstymą, savo naudojamą metodiką 3-4-ose klasėse. Apie rusų kalbos dėstymą kalbėjo mokytoja metodininkė Rima Žentelienė. Matematikos vyresnioji mokytoja Asta Girletė pademonstravo, kaip skatina mokinių mokymosi motyvaciją matematikos pamokose 3D objektų pagalba. Apie gamtos mokslus kitaip kalbėjo gamtos mokslų specialistės: Chemijos mokytoja Snieguolė Butkutė, fizikos mokytoja metodininkė Dalia Dambrauskienė, biologijos vyr. mokytojos Daina Misevičienė ir Neringa Garuckienė. Pavaduotoja ugdymui Violeta Dumbrienė svečius supažindino su gimnazijos edukacinėmis erdvėmis, kurios padeda vaikams mokytis, ilsėtis.

Regina Stumbrienė

Š.m. rugsėjo 28 d. - penktadienio vakarą gimnazijoje šurmuliavo mokiniai ir jų tėveliai, kurie atsiliepė į kvietimą, dalyvauti gimnazijos orientacinėse varžytuvėse. Šeimų komandos turėjo galimybę atrasti žinomas-nežinomas Panevėžio miesto istorines vietas. Dalyviai grįžę į gimnaziją prie karštos arbatos ir laužo dūmu kvepiančių dešrelių plačiau susipažino su aplankytų objektų istorine reikšme. 

Socialinės pedagogės  

Spalio 25 dieną  5-8, I-IV gimnazijos klasių mokiniai šventė gimnazijos dvidešimt aštuntąjį gimtadienį.

Spalio 23 d. J.Juodelio bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka 5d klasės mokiniams, skirta susipažinti su informaciniais leidiniais , žodynais.

Pamokos tikslas: susipažinti su žodynais, rasti reikiamą informaciją , atlikti savarankiškas užduotis.

Nuotr. Živilės Čipienės

Spalio 18d. 6a ir 6b klasės vyko į Truskavą su Krikščioniškųjų vertybių programa „Gyvenimas-Dievo dovana. Dėkokime ir džiaukimės“.

Nuoširdžiai dėkojame 4c klasės mokytojai Ainai Cimermonienei, mokiniams ir jų tėveliams, prisijungusiems prie akcijos „DOVANOK KNYGĄ GIMNAZIJOS BIBLIOTEKAI IR ATRASK BIBLIOTEKĄ IR SKAITYMĄ IŠ NAUJO“, naujų knygų lentyną papildžiusiems dideliu kiekiu naujų ir vertingų knygų.

Džiaugiamės, kad suprantate žodžio galią, kurią atveria knyga.

Bibliotekininkės, nuotrauka Živilės Čipienės

„Didžiausias mano džiaugsmas bus, jei laikysitės Kristaus mokslo, kurį žodžiu ir raštu gausiai jums skelbiu“. Vysk. Kazimieras Paltarokas

DOVANOK  KNYGĄ GIMNAZIJOS BIBLIOTEKAI IR ATRASK BIBLIOTEKĄ IR SKAITYMĄ IŠ NAUJO...

...

Gimnazijos gimtadienio proga, spalio 23d. minėjome Parlamento dieną! Minint šią šventę, mokyklos mokinių savivalda surengė šokius per pertraukas, po 3 ir 4 pamokų aktų salėje, buvo padaryta fotosiena 3-iame aukšte, mokyklos instagram puslapyje buvo skelbtos užduotys, kurias įveikus laukė prizai. Po pamokų parlamento nariai leido laiką su prailgintos grupės vaikučiais. Dėkojame tiems, kurie atėjo ir linksmai praleido laiką! 

Paruošė Raminta Ivanauskaitė, nuotraukos Dominyko Masiulio  

Spalio 11d. 5c klasė vyko į Truskavą su Krikščioniškųjų vertybių programa. Truskavoje pajautėme tamsaus pasaulio privalumus.

Vieną gražų rudens rytą visa 5D klasė susiruošė kelionei į Truskavą (vienuolyną).

2019 m. rugsėjo 20 dieną mes vykome į Truskavos rekolekcijų namus ir dalyvavome krikščioniškųjų vertybių dienoje.

Mūsų gimnazijos mokiniai jau ketvirtus metus iš eilės spalio 14-20 dienomis dalyvavo respublikiniame vokiečių kalbos projekte „Ö kaip vokiškai?“.

Spalio 24 d. gimnazijoje vyko respublikinis menų festivalis „SODAUTO“, skirtas 28-ajam Kazimiero Paltaroko gimnazijos gimtadieniui.

Mūsų gimnazijosi 5 ir 6 klasių moksleiviai dalyvavo astronomijos pamokoje, kurioje susipažino su astronominiai reiškiniais,

Š.m. spalio 10 dieną mokykloje vyko netradicinė chemijos pamoka 8-10 klasėms „Sėkmingos klaidos – eksperimentai laboratorijoje“.

Spalio 9 d. gimnazijoje vyko trečių klasių mokinių draugiška viktorina „Blogai nuotaikai – Ne!”,

Sveikiname visus pirmokus (1a. kl. mokyt. D.Kepalienė, 1b kl. mokyt. O.Meškauskienė, 1c kl. mokyt. D.Pociuvienė), tapus bibliotekos skaitytojais ir linkime augti kartu su knyga.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Šie mokslo metai daliai septintokų prasidėjo neįprastai – mobiliose grupėse. Nauji mokytojai, nauji klasės draugai, neįprasti darbai...

...

5-6 klasių mokiniai spalio 3 d. dalyvavo viktorinoje „Pasaulis ir Aš“ (projekto „Pasaulis ir Aš“, remiamo LR Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis, dalis). Projektą įgyvendina Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.

Projekto tikslas - pristatyti jaunimui Darnaus vystymosi tikslus; skatinti domėtis pasaulinėmis problemomis; skatinti mokinių bendravimą.

Istorijos mokytojos  

Spalio 19 d. 5a klasės mokiniai dalyvavo Krikščioniškųjų vertybių ugdymo dienos veiklose. Padedami mokytojos s. Vitalijos 5a klasės mokiniai porose ir grupėse atliko įvairias užduotis, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti, aiškinosi kaip auginti asmenybę. Užduotys skatino vaikus mąstyti, atrasti savitarpio pagalbos džiaugsmą, įtraukė į aktyvų klasės bendruomenės taisyklių - Manifesto, kūrimą, kuriame rašė, kokių dalykų atsižada ir ką pasižada. Šioje krikščioniškųjų vertybių dienoje 5a klasė mokėsi gyventi pagal krikščioniškąsias vertybes.

Klasės auklėtoja Alma

Matematikos mokytoja Birutė Masiokienė pasiūlė mums atlikti projektinį darbą apie 7m1 grupės tėvų profesijas. Pradėjome nuo komandų išsirinkimo, pasiskirstymo pareigomis. Antrąją dieną jau prasidėjo darbas. Informacijos surinkėjai klausinėjo grupės mokinių apie tėčių ir mamų profesijas. Kitomis dienomis informacijos tvarkytojai turėjo padaryti dažnių lenteles ir persiųsti jas diagramų sudarinėtojams. Atspausdinus statistinę sutvarkytą medžiagą, grupės dailininkai piešėjai papuošė ją savo piešiniais.

Mums labai patiko atlikti šį praktikos darbą, nes grupės mokiniai labiau pažinome vienas kitą, išmokome kai ko naujo, pavyzdžiui: sudarinėti lenteles bei diagramas kompiuteriu.

7m1 grupės mokiniai Benas Adomonis ir Erikas Zaura

„Didžiausias mano džiaugsmas bus, jei laikysitės Kristaus mokslo, kurį žodžiu ir raštu gausiai jums skelbiu." (Vysk. K. Paltarokas)

Spalio 22 d. pradinių klasių mokiniai Kristaus Karaliaus katedros kriptoje minėjo vyskupo Kazimiero Paltaroko 143-čąsias gimimo metines.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Spalio 12 d. 5b klasės mokiniai dalyvavo Krikščioniškųjų vertybių ugdymo dienos veiklose.

Padedami mokytojos Vitalijos jie porose ir grupėse atliko įvairias užduotis, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti, aiškinosi bendruomeniškumo sampratą. Užduotys skatino vaikus mąstyti, ieškoti ir atrasti, įtraukė į aktyvų klasės bendruomenės taisyklių - manifesto, kūrimą, kuriame rašė, kokių dalykų atsižada ir ką pasižada. Visos veiklos padėjo vaikams ne tik ugdytis supratimą, koks svarbus yra santykis su Dievu, kitu asmeniu, savimi pačiu ir pasauliu, bet ir pajusti, kad kiekvienas mes esame unikalus ir vertingas.

Auklėtoja Audronė Survilienė  

2019m.spalio 3d. vyko LR Konstitucijos 2019 egzaminas, kuriame dalyvavo 69 mokiniai iš 7, I-II, III-IV g kl.

SVEIKINAME

Vaivą Kanapeckaitę, Andrėją Žilytę ir Roką Šimukauską patekusius į LR Konstitucijos 2019 II-ąjį etapą.

Istorijos mokytoja Rima

Gimnazijos pradinių klasių mokiniai minėdami Šv. Pranciškaus dieną džiaugėsi savo augintiniais. Sveikinome Vyskupą Liną, dėkodami jam už rūpestį visais mažutėliais ir pažadėjome savo augintinius globoti kaip šv. Pranciškus Asyžietis.

4a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė

 

Gimnazijos jaunučių bažnytinis choras (vadovė mokytoja Gitana Garlienė) giedojo per bendruomenės šv.Mišias Kristaus Karaliaus katedroje.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Tarptautinės mokytojo dienos proga Lietuvos Respublikos seimas apdovanojo fotografijos mokytoją Stasį Skrebį padėka, ženklu „Atkurtai Lietuvai - 100" ir asmeninėmis dovanomis.

 

Ekskursija į Trakus. Diena buvo graži, mūsų nuotaikos- puikios.

Gimnazijos pirmokai susitiko su dantų higieniste Renata.

Ar jau girdėjote???  Ne???  Tai leiskite jums pasakyti didžiąją naujieną 9a klasės mokiniai yra oficialiai gimnazistai!!!

Spalio 14 dieną gimnazijos stadione vyko šiaurietiško ėjimo pamoka, dalyvaujant Visuomenės sveikatos biuro projekte „Stiprus ir sveikas emociškai". Kartu su gimnazistais šiaurietišką ėjimą išbandė ir mokytojai Kęstutis ir Vasilijus. Ačiū puikiai instruktorei Taisai.

Sveikatos specialistė Sandra

Spalio 15 dieną į gimnaziją atvyko Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inspektorė Vilma Vaiginytė.

Spalio 14d. su IIIgA klasės mokiniais, pasirinkusiais sustiprintą geografijos mokymąsi, apsilankėme UAB „Aukštaitijos vandenys“.

Spalio 9-11 d. mūsų gimnazijoje, Vyturio ir Saulėtekio progimnazijose viešėjo Tojohaši - Panevėžio miesto partnerio moksleivių delegacija.

Mūsų gimnazijoje startavo pozityvios ir sąmoningos tėvystės bei palaikymo grupė tėvams „Stiprūs tėvai- stiprūs vaikai".

Grupę veda psichologė Akvilija Kiburienė.

Spalio 8 dieną 6b klasės mokiniai vyko į Druskininkus.

Spalio 10 d. kasmet minime Pasaulinę psichikos sveikatos dieną.

Vykdant prevencinę priemonę „Kartu mes galime daugiau“, gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo susitikime su žinomu triatlonininku Vidmantu Urbonu. Susitikimo metu vyko diskusija tema - „Mano sėkmės istorija - valia", diskusijos metu buvo pristatyta knyga - „Jūra – mano skaistykla“.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gimnazijoje paskelbti konkurso - „Knygos viršelis kitaip" nugalėtojai.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Gražesnio žodžio nerandu..
Už paprastą lietuviškąjį „ačiū",
Kurį išmokėt pamokų metu..
Tarsi burtažodį, atėjusį iš bočių.

Dar padėkot norėjau už žinias,
Už šilumą, už rūpestį, už meilę,
Už tai, kad man padėjot save rast,
Išmokėt nepalūžt, padarius klaidą.

Gimnazijos bendruomenė paminėjo mokytojo dieną.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Mūsų mokykloj svečiavosi Pradinės mokyklos moksleiviai. Svečiai, kartu su mokytojais dalyvavo minint Muzikos dieną, susipažino su gimnazija, dalyvavo mokomosiose pamokėlėse.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Dainadienis - galimybė pabūti drauge su visa gimnazijos bendruomene, padovanoti vienas kitam džiaugsmingų akimirkų šokant, dainuojant, vaidinant. Toks renginys švenčiant gimnazijos 27-ąsias metines vyko mūsų gimnazijoje ir jame dalyvavo 5-6 ir 7-8 klasių mokiniai su auklėtojais, mokytojai.

Renginio metu mokiniai galėjo atskleisti savo fantaziją, pasijusti „Muzikinės kaukės“ personažais – dainininkais ir džiaugtis švente, vienas kitu. Žiuri reikliai, bet kartu ir geranoriškai vertino įspūdingiausius klasių pasirodymus, skirdama saldžius prizus.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Spalio 26 dieną mūsų gimnazijoje vyko kasmetinės I-mų gimnazijos klasių mokinių krikštynos. Šiame renginyje pirmokėliai „šventinami į tikruosius mokinius“ ir jiems suteikiama teisė dalyvauti visuose vyresnių klasių renginiuose.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Ruduo parašė daug laiškų: rudų, raudonų, geltonų
Sudėjo į vokus ir išsiuntė visus.
Pasiklauskim vėjo, kur ruduo nuėjo
Į klevų giraitę, ežero pakrantę.
Pasiklauskim vėjo, gal jisai regėjo
Spanguolė kada tapo raudona./.../
               ---------
Tikras, šlapias, truputį saulėtas, 
Lapais nužymėtas kas? Ruduo.
Saulės zuikiais jau nutupinėtas
Beišlydintis gandrus ruduo./.../

 
Taip ankstyvą trečiadienio (spalio 24 d.) rytą gimnazijos aktų salėje Rudenėlio šventėje dainavo pradinukai. Dainomis, šokiais, 3c kl. spektakliuku, dūdelėmis ir perkusiniais instrumentais išreikšta vėjo ir lietaus muzika džiaugėsi gimnazijos pirmokai ir į svečius pakviesti priešmokyklinių grupių auklėtiniai iš „Gintarėlio" ir „Vaivorykštės" darželių. Pirmokai ir svečiai patyrė teigiamų emocijų, patys dainavo, bei buvo apdovanoti rudeninėmis gėrybėmis - kvapniais obuoliais. Šventę vainikavo Lietuvos 100-mečiui skirtas pradinukų liaudies šokių kolektyvo „Spindulėlis" atliktas šokis „Ir užaugo ąžuolas". Mokinius šventei paruošė mokytojos R.Karašienė, A.Cimermonienė, Z.Rimkuvienė, G.Batatienė, E.Dilienė.

 Parengė Edita Dilienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Renata Karašienė, muzikos mokytoja metodininkė, nuotraukos Stasio Skrebio

Kūrybines kino dirbtuves spalio 10 dieną, 5,7 ir III, IV gimnazijos klasėms papildė filmų peržiūros su diskusijomis. Buvo siekiama, kad vaikai ne tik sužinotų kino kūrimo procesus, bet ir sugebėtų analizuoti bei vertinti filmus, suvokti, kaip ir kokią įtaką gali turėti audiovizualinis kūrinys. Kino dirbtuvėms bei diskusijoms vadovavo pripažinti jaunosios kartos kino režisieriai bei edukatoriai Marat Sargsyan, Tomas Smulkis ir Andrius Blaževičius, kurių režisuoti filmai yra ne tik sulaukę didelio susidomėjimo Lietuvoje, bet ir pelnę daugybę apdovanojimų užsienio kino festivaliuose.

Nuotraukos Marato Sargsyan ir Aidos Bijanskienės

Spalio 4 dieną 5 - 8 klasių moksleiviai dalyvavo projekte „Film LT100“. Jo metu buvo suorganizuotos kūrybinės kino dirbtuvės. Moksleiviai sukūrė reklaminius filmukus, susipažino su kino kūrimo etapais. Dirbdami komandomis, režisavo, vaidino, filmavo,  montavo vaizdus, įrašė garso takelį ir taip parengė trumpą filmą.  Naudojo naujausias technologijas bei specialias kompiuterines programas. Jiems padėjo profesionalūs kino režisieriai. Taigi, moksleiviai susipažino ir su kūrybiniu ir su techniniu kino kūrimo procesu. Šis procesas ir technologijos sėkmingai buvo išbandytos Danijoje,  Belgijoje ir Latvijoje.

Nuotraukos Marato Sargsyan ir Aidos Bijanskienės

Kviečiame dalyvauti informacinio mąstymo konkurse - „Bebras"

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos pradinukai dalyvauja projekte „Tikros bendrystės sujungti". Spalio 11d. į gimnaziją sugužėjo mažieji mūsų draugai - sportininkai iš l/d „Žilvičio", „Vaivorykštės", Kastyčio Ramanausko priešmokyklinių ugdymo grupių. Šventėje dalyvavo ir mūsų gimnazijos pirmokai. Aštuonios komandos lenktyniavo įvairiose rungtyse. Gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė visiems padėkojo už aktyvų dalyvavimą ir draugystę, o ketvirtokai sportininkus apdovanojo nugalėtojų medaliais. 
 
Šventę organizavo ketvirtokų mokytojos Sonata, Rita, Kristina, nuotraukos Stasio Skrebio

Gimnazijos bendruomenė minėjo tarptautinę mokytojo dieną.

Nuotraukos Stasio Skrebio


Rugsėjo 26 - 28 dienomis vyko daržovių labdaros akcija, kurios metu dalinomės su šv. Juozapo senelių namais ir „Betliejaus" labdaros valgyklą užaugintomis daržovėmis ir vaisiais. Pradinių klasių mokiniai labai aktyviai dalyvavo akcijoje ir gausiai pasidalijo rudens gėrybėmis. Dėkojame pradinukams, jų tėveliams ir mokytojoms už aktyvumą ir dovanas.

Organizatoriai. Nuotraukos Stasio Skrebio

Š. m. rugsėjo 28 dieną mūsų gimnazijos penktokai lankėsi Truskavoje. Lydimi auklėtojų Rimos, Almos, Audronės, Kęstučio bei kun. Tomo pasinėrėme į džiaugsmingą, nuotaikingą ir dvasingą penktadienį. Pamokėlių, žaidimų, vaišių bei šv. Mišių dėka pažvelgėme į vienas kitą nauju draugystės žvilgsniu. Viliamės, kad nuotaikinga išvyka sustiprino mūsų vienybę ir pagarbą vienas kitam.

Gimnazijos penktokai

Paieška svetainėje

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Facebook

Svetainės senesnė versija

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas