2.jpg

Gimnazija vasaros metu nuo liepos 1 d. dirbs nuo 8.00 val. iki 15.00 val.

 INFORMACIJA DĖL UNIFORMŲ >>>


KVIEČIA UNIFORMŲ TURGELIS

Birželio mėnesį ir visą vasarą veiks tradicinis dėvėtų uniformų turgelis. Jei norite parduoti dar tinkamą dėvėti uniformą (sarafaną, megztinį, švarką), atneškite į gimnaziją. Parduodama uniforma turi būti ant pakabos, prie jos prisegta kaina bei parduodančio asmens vardas, pavardė, telefono numeris, klasė. Taip pat laukiame ir tų, kurie išaugtas uniformas norite tiesiog padovanoti. Dėl uniformų kreiptis į gimnazijos budintįjį pirmame aukšte. Dėvėtų uniformų pirkimas, pardavimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

Pamokų laikas

Pagrindinis, vidurinis ugdymas

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.20)
4. 11.20  -  12.05
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(12.05-12.35)
5. 12.35  –  13.20
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(13.20-13.35)
6. 13.35  –  14.20
7. 14.30  –  15.15
8. 15.20  –  16.05

Pradinis ugdymas

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.55
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

9.25 val. – 2 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
9.45 val. – 1 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
10.20 val. – 3 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
11.15 val. – 4 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas

Mėnesio darbo planas

Studijuok KTU PANEVĖŽYJE!

Aktualu


Pagalbos vaikams linija


Panevėžio kolegija

 


2019 m. lapkričio 11-oji diena: atvyksta mūsų projekto partneriai iš

Saulėtą ir maloniai šilto rudens popietę Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos šv.Bernadetos ateitininkų kuopos atstovai vyko į Pasvalio Svalios progimnaziją į susitikimą su mokyklos maironiečiais,

Spalio 12-14 dienomis mūsų gimnazijoje vyko pradinių klasių tarptautinio Erasmus+ projekto „VALGYK SVEIKAI. VEIK ATSAKINGAI“ partnerių susitikimas.

Susitikimo programa

Lapkričio 20 dieną 37 I-os gimnazijos klasės 1 ir 2-os grupės mokiniai turėjo galimybę mokytis kitaip, kitose erdvėse.

Lapkričio 8 -11 dienomis mūsų gimnazijos 5 mokiniai ir 3 mokytojai svečiavosi Budapešto Fasori evangelinėje gimnazijoje, kur vykdė projekto programoje numatytas veiklas.

Projektas prasideda Vengrijoje...

Vengrijos sostinėje vyksta pirmasis tarptautinis Erasmus plius projekto susitikimas.

Lapkričio 22 d I-os gimnazijos klasės VGTU grupės mokiniai, lydimi fizikos mokytojos Dalios Dambrauskienės, pirmą kartą lankėsi VGTU. Pažintis su universitetu prasidėjo nuo matematikos paskaitos, kurią skaitė matematinės statistikos katedros vedėjas doc. dr. Kazimieras Padvelskis. Dėstytojas vaizdžiai paaiškino, kaip spręsti tekstinius judėjimo uždavinius, kaip svarbu žinoti matematinius įrankius, nes jie reikalingi ne tik mokantis kitų dalykų, bet ir gyvenime. Po paskaitos vyko praktiniai užsiėmimai laboratorijose. Mokiniai susipažino su chemijos laboratorinių darbų technika, atliko fizikos laboratorinius darbus, t.y. nustatė laisvojo kritimo pagreičio vertę, dielektriko šilumos laidumo koeficientą, šildomo kietojo kūno ilgėjimo koeficientą, skersinių bangų sklidimo greitį stygoje. Diena VGTU baigėsi apsilankius medžiagų atsparumo tyrimo laboratorijoje, kur visi stebėjo, kaip keičiant milžiniškas apkrovas, tempiami arba gniuždomi plieno strypai. Mokiniai namo grįžo įgavę naujų praktinių fizikos, chemijos įgūdžių, įgiję žinių, patyrę įvairių įspūdžių.

Fizikos mokytoja Dalia Dambrauskienė  

Gimnazijos bibliotekoje – 7a ir 7c kl. (mokyt. Rima Kemzurienė) mokinių darbų paroda – istorinio tyrimo projektas „Senųjų civilizacijų architektūros paminklų maketai“

Nuotraukos Živilės Čipienės

Lapkričio 14d. ketvirtadienį mūsų gimnazijoje vyko penktų klasių protmūšis, kurį organizavo mokinių parlamentas.

Bendras 7b klasės (mokyt. Alma Kazlauskienė) ir bibliotekos projektas - paroda „Senovės civilizacijų paveldas. Maketai“.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) tęsia dalyvavimą Panevėžio miesto savivaldybės inicijuotame jaunimo profesinio orientavimo projekte. Kaip pernai, taip ir šiais mokslo metais, įstaigos atstovai 2018- 11- 15 susitiko su  gimnazijos II-III gimnazijinių klasių mokiniais ir jiems pasakojo apie privalomojo sveikatos draudimo (PSD) sistemą, jos principus, įmokų mokėjimo tvarką, draudimo galimybes, Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK) svarbą. Tuo pačiu trumpai pristatė ligonių kasų veiklą ir struktūrą.

Socialinė pedagogė Inga Bučiūnienė

Lapkričio 14 dieną J.Juodelio biblioteka nušvito pradinukų šypsenomis.

Gimnazijos 7a klasės mokiniai 2018-11-22 dalyvavo nacionalinės karjeros savaitėje ir tiesioginės transliacijos metu stebėjo Alfo Ivanausko pranešimą „Maistas – tai ne tik tai, ką valgome. Jei būtų taip paprasta, neturėtume spręsti iššūkių, su kuriais susiduriame dabar. Kitaip tariant, visi valgytume vienodą maistą, nekiltų jokių sveikatos klausimų ir nereiktų kalbėti apie apribojimus bei draudimus ugdymo įstaigų maitinime.“

Alfas Ivanauskas, VMG idėjinis lyderis, papasakojo ir parodė, kaip kūrybiškai maisto ir maitinimosi klausimus mokytojai gali integruoti į skirtingas pamokas ir taip padėti vaikams per įvairias mokslo disciplinas atrasti maisto pasaulį.

Socialinė pedagogė Inga Bučiūnienė

Lapkričio 8 dieną gimnazijos 6c ir 6d klasės dalyvavo Krikščioniškųjų vertybių ugdymo programoje „Gyvenimas-Dievo dovana. Dėkokime ir džiaukimės“.

Lapkričio 27 dieną Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko konkursas „Dovanokime viltį gyventi“, kuriame dalyvavo Panevėžio miesto 8 klasių mokiniai.

Lapkričio mėnesį 1b ir 1c klasių  mokiniai dalyvavo Panevėžio J. Masiulio knygyne vykusioje edukacinėje programoje „Nuo raidės iki knygos“.

Po gimnazijos gimtadienio šurmulio 5-8 klasių mokiniai susirinko į savaitgalio stovyklą „Kartu mes galime daugiau“.

Kviečiame dovanoti knygas mūsų gimnazijos J.Juodelio bibliotekai. Dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms. Kurkime akciją „Knygų Kalėdos“ kartu!

Akcija vyks iki sausio 6 dienos. Plačiau

Gimnazijos bibliotekininkės: Živilė Čipienė, Lionė Tartilaitė.

Mūsų gimnazijos mišrus choras dalyvavo XII-tame respublikiniame religinės muzikos ir meno festivalyje - konkurse skirtame religinės muzikos, poezijos ir chorų globėjai šv. Cecelijai. Choro vadovė Jecinta Garbaliauskienė, koncertmeisterė Lina Kairytė.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Lapkričio 9 dieną 5d klasės mokiniai dalyvavo krikščioniškųjų vertybių ugdymo dienoje, jiems padėjo sesuo Vitalija. Mokiniai įvairiais metodais ir veiklomis bandė labiau pažinti save ir savo klasės draugus, mokėsi atidumo kitam, draugiškumo, gebėjimo labiau įsigilinti į kito žmogaus galimybes ir ribas, suvokti elgesio priežastis, drauge kurti bendrą buvimą ir stiprėti klasės bendruomenei. 

5d klasės auklėtoja Rima Vaišnorienė  

Panevėžio miesto Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyko renginys Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti TOLERANCIJOS RAKTAS. Jame dalyvavo Panevėžio Pradinės mokyklos trečiokų klasė ir Kazimiero Paltaroko 3c klasės mokiniai, kurie parengė spektakliuką „Daržovių ginčas“. Renginį organizavo bibliotekos darbuotojas Virginijus Benašas. Jis mokiniams pasiūlė labai įdomias temas: „Tolerancija veido spalvai“, „Tolerancija kelyje“, „Nelaisvė Laisvės aikštėje“, „Kurmiai ir žmogus“, „Dirbtinio intelekto grėsmė“, „Ar mūsų biblioteka tolerantiška lankytojams“, „Raktas į širdį“. Pasiskirstę grupėmis, mokiniai pasirinko temą, diskutavo, atliko užduotis ir  rengė pristatymus.

 Virginijus Benašas apibendrino renginį: TOLERANCIJOS RAKTAS – ne tik puikiai atrakina žmonių mintis, širdį, jausmus ir įsileidžia šalia esantį kitokį žmogų savo išvaizda, požiūriu, elgesiu, bet ir padeda atsiskleisti  pakantumui, supratimui, draugiškumui, pagarbai ir kitoms žmogaus savybėms.

Mokytoja Aina Cimermonienė  

Šiemet (2019 m.) informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ I etape dalyvavo 123 5-8 klasių ir 92 I-IV gimn. klasių mokiniai.

Lapkričio 15 d. jaunimo dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas „Mano senas drauge“

Lapkričio 8 d. Panevėžio miesto savivaldybėje atidaryta tradicinio, jau 13-ojo moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys – mano miestas“ paroda.

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė Tolerancijos diena. Šių metų simbolis - Tolerancijos Dėlionė! Patys pirmieji savo klases pasipuošė pradinių klasių mokiniai. Kiekvienas 1-4 kl. mokinys piešė savo dėlionės detalę, kurioje atskleidė savo žinias ir supratimą apie toleranciją. Dėkojame už aktyvų dalyvavimą ruošiant Tolerancijos dėlionę ir džiaugiamės vaikų kūrybiškumu.

Specialistės  

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su savivaldybių visuomenės sveikatos biurais šį rudenį, jau devintus metus iš eilės, kvietė ikimokyklinių įstaigų ir pradinių klasių ugdytinius bei šeimas lavinti asmens higienos įpročius ir pažvelgti į tai kūrybiškai – sukurti originalų šokį, kuriame atsispindėtų rekomenduojamos rankų plovimo higienos taisyklės ir teisingo kosėjimo etiketo judesiai. Šiemet tradiciniame konkurse dalyvavo beveik 80 ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos, kurios subūrė virš 2 000 vaikų. 

Iniciatyvos nugalėtojai, kaip ir kasmet, bus skelbiami gruodžio pradžioje. 2a klasės mokiniai sukūrė originalų šokį. 

2a klasės auklėtoja Sonata Marcinkevičienė

2a ir  3c klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Aš myliu turgų", kurį organizavo Panevėžio centrinis turgus. Piešinių parodą galima pamatyti vienoje iš turgaus salių. Visi dalyviai buvo apdovanoti šauniomis dovanomis. 

2a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė

Nuotolinio ugdymo (si) metu socialinių pedagogių pagalba 5-8 ir I-IV gim. klasių mokiniams, tėvams, mokytojams bus teikiama nuotoliniu būdu:

  • elektroniniu Tamo dienynu
  • e-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • bendruoju gimnazijos specialistų telefonu 867205160
  • 1-4 klasių mokiniams socialinių pedagogių pagalba teikiama tiesiogiai gimnazijoje

Pagarbiai, socialinės pedagogės Inga ir Neringa

Atsižvelgiant į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamento raštą 2020-10-  Nr. (5-13 16.1.17 E)2 - „Dėl siūlymo taikyti infekcijų plitimą ribojantį režimą (organizuoti mokymo procesą nuotoliniu būdu), skiriamas 3a klasės mokiniams infekciją ribojantis režimas nuo 2020 m. lapkričio 3 d. iki 2020 m. lapkričio 6 d.  ugdymo procesą organizuojant nuotoliniu būdu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Dilienė

2020-11-03 – 2020-11-06 psichologinė pagalba 5-8 ir I-IV gim. klasių mokiniams, tėvams, mokytojams bus teikiama nuotoliniu būdu:

  • elektroniniu Tamo dienynu
  • e-paštu: psichologe@paltaroko.panevezys.lm
  • bendruoju gimnazijos specialistų telefonu 867205160
  • 1-4 klasių mokiniams psichologinė pagalba teikiama įprastu būdu

Pagarbiai, psichologės Aušra ir Akvilija

Lapkričio 29-ąją Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) paskelbė ir apdovanojo 2018 m. spalio mėnesį organizuotos viktorinos apie sveikatos draudimą, skirtos 9–11 klasių (I–III gimnazijų klasių) mokiniams, nugalėtojus. 9 iš dešimties nugalėtojų – Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniai. Mūsų gimnazijos gimnazistai trečius metus susižėrė didžiąją dalį pagrindinių prizų.

Panevėžio TLK viktorinos nugalėtojais tapo Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniai, surinkę po 33–32 taškus: Gabija Leonaitė (IIIa kl.); Ieva Markevičiūtė (IIIa kl.); Fausta Semėnaitė (IIIb kl.); Akvilė Vilutytė (IIIc kl.); Gabrielė Aputytė (IIIc kl.); Rusnė Šipelytė (IIIc kl.); Deimantė Šliogerytė (IIIc kl.); Rusnė Breivytė (IIa kl.); Fausta Pikauskaitė (IIa kl.). Taip pat nugalėtoju buvo paskelbtas Romanas Velgus, Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos III kl. mokinys, surinkę 32 taškus.

Paskatinamieji prizai skirti dalyviams, surinkusiems po 31 tašką. Iš mūsų gimnazijos prizus gavo Neringa Teresevičiūtė (III kl.); Gabija Kabečiūėi (II kl.).

Panevėžiečiams viktorinos nugalėtojams ir paskatinamųjų prizų laimėtojams buvo įteikti Panevėžio TLK direktoriaus padėkos raštai ir prizai. Padėkos ir prizai už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje, atsižvelgiant į daugelio dalyvių pasiektus laimėjimus, įteikti Kazimiero Paltaroko gimnazijos kūno kultūros mokytojai V. Karanauskaitei ir VSP specialistei S. Dolgovai.

Sekmadienį Kaune vyko LR Prezidento taurės finalinis sveikatos vertinimo konkursas EURO FIT -2018, į kurį atvyko geriausi Lietuvos moksleiviai , besivaržantys trijose amžiaus grupėse. Visiems mokiniams reikėjo varžytis demonstruojant plaštakų jėgą, liemens lankstumą, pilvo raumenų jėgos ištvermę, kyboti ant skersinio sulenktomis rankomis ir bėgti 1000 m.

Jauniausioje amžiaus grupėje startavo du mūsų gimnazijos moksleiviai iš 7a klasės – Arnas Strikulys (IV vieta) ir Salvijus Strolė(III vieta). Vyresnėje grupėje konkurse dalyvavo IIa gimnazijos mokinys Matas Mickus. Geriausiai sekėsi vyriausios amžiaus grupės dalyvei, IVc gimnazijos klasės mokinei Elenai Valkiūnaitei. Ji savo grupėje laimėjo keturias rungtis ir iškovojo čempionės titulą.

Moksleivius specialiai šioms varžyboms rengė mokytojas Vasilijus Semčišinas.

Lapkričio 16 dieną mūsų gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių informatikos olimpiados 2018-2019 m.m. mokyklos etapas. Pirmajame etape varžėsi mokiniai iš Panevėžio 5-os, Juozo Miltinio, Kazimiero Paltaroko gimnazijų ir Alfonso Lipniūno progimnazijos. Iš viso 23 mokiniai. Į miesto etapą siunčiami tik 8 mokiniai, iš jų 4 mūsų gimnazistai. Sveikiname Matą Rožėną, Ib gimn., Miką Palujanską, IV gimn., Armandą Jasilionį, IIc gimn., Andrių Gražį, IV gimn. iškovojus teisę dalyvauti II-ame olimpiados etape.

IT mokytojai Irma Lažauskienė ir Alfredas Vasiliauskas

1a klasės mokiniai vaikų bibliotekoje „Žalioji pelėda“ dalyvavo Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių vaikiškų knygų penketuko pristatyme.

Lapkričio 25d. vyko Panevėžio miesto 5-8 klasių mokinių prevencinis renginys, protų mūšis „Savižudybė - ne išeitis".

Gimnazijos devintokai dalyvavo susitikime su organizacijos Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu (KOPŽI) centro soc. darbuotoja Donata Šimkute-Špėgiene.

Lapkričio 22 d. Panevėžio muzikos mokykloje 1a klasės mokiniams vyko netradicinė muzikos pamoka „Piemenėlių žaidimai“.

Lapkričio 23 d. Lietuvoje yra minima kariuomenės diena. 1a klasės mokiniai buvo nuvykę į Karaliaus Mindaugo husarų batalioną

Panevėžio gamtos mokykla pakvietė sudalyvauti Europos atliekų mažinimo savaitei skirtoje viktorinoje „Rūšiuoji + perdirbi = saugai + taupai“.

Lapkričio 12 dieną Beržų progimnazijoje vyko Panevėžio miesto ir rajono 1 – 4 klasių mokinių konferencija „Ieškau, tyrinėju, atrandu“.

Š.m. lapkričio 7 d. bibliotekoje vyko Didžiojo knygų pristatymo konkurso atrankinis turas, kuriame dalyvavo 4c klasės „Smalsiukų“ komanda.

Jau tradiciniu tapęs Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos rengiamas „Didysis knygų pristatymo konkursas“ grįžo!

Lapkričio 21 dieną 3c klasės mokiniai dalyvavo Panevėžio miesto ir rajono 1-4 klasių mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Aš -  Žemės dalis“. Vaikai klausėsi miškininko pranešimo, kaip saugoti miškus, Gamtos mokyklos mokytojos pristatymo, kokios pavojingos gyvūnams gali būti buitinės atliekos.

Po saldžiosios  pertraukos mokiniai rinkosi į klases ir pristatė savo pranešimus grupėse. Gabija  vasarą stebėjo karvutę ir papasakojo apie veršiuko priežiūrą pranešime ,,Mano senelių galvijai“. Kitame savo pranešime „Žirgas – mano gyvenimas“ supažindino, kaip psichologinis pasirengimas ir  praktinės žinios, įgaunamos treniruotėse, ugdo jos fizinį aktyvumą ir turi įtakos sveikatai. Joris ir Ugnė vasarą stebėjo ir fiksavo  pupos augimą, domėjosi nauda sveikatai. Stebėjimus pristatė pranešime ,,Žalią pupą auginau“. Modestas pranešime „Mano augintiniai“ papasakojo apie šešis savo šeimos augintinius, jų priežiūrą ir sutarimą tarpusavyje. Liucija ir Benita  apibendrino klasėje atliktą tiriamąją veiklą „Sveikata – mūsų rankose“.

Apibendrinus konferenciją vaikai pritarė, kad mes -  žemės dalis ir tik nuo mūsų priklauso augalijos ir gyvūnijos išsaugojimas.

Mokytoja Aina Cimermonienė 

Per moksleivių atostogas vykome su mokiniais į kelionę - Strasbūrą, Paryžių ir Niurnbergą. Pirmas sustojimas buvo Strasbūras. Pasivaikščiojome po senamiestį, apsilankėme prie Europos parlamento. Paryžiuje pasikėlėme į Eifelio bokštą. Oras buvo vėjuotas, tad trečias aukštas buvo uždarytas. Aplankėme daug įspūdingų Paryžiaus vietų, Monmartrą, Monmartro kapines, Elyziejaus laukus, Invalidų rūmus, Panteoną, kai kas kėlėsi į Triumfo arką. Su kita grupe antrą dieną vykome Asterix pramogų centrą, prancūziškąjį „Disneilendą". Buvo smagu pabandyti keletą atrakcionų, net jeigu ir buvo kiek nedrąsu... , vyko koncertai, spektakliai, buvo galima išlošti žaislų. Grupė mokinių parsivežė keletą jų. Kelionė buvo nelengva, tačiau įspūdžių daug.

Prancūzų kalbos mokytoja Violeta Mackuviene

Paieška svetainėje

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Facebook

Svetainės senesnė versija

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas