10.jpg

Gimnazija vasaros metu nuo liepos 1 d. dirbs nuo 8.00 val. iki 15.00 val.

 INFORMACIJA DĖL UNIFORMŲ >>>


KVIEČIA UNIFORMŲ TURGELIS

Birželio mėnesį ir visą vasarą veiks tradicinis dėvėtų uniformų turgelis. Jei norite parduoti dar tinkamą dėvėti uniformą (sarafaną, megztinį, švarką), atneškite į gimnaziją. Parduodama uniforma turi būti ant pakabos, prie jos prisegta kaina bei parduodančio asmens vardas, pavardė, telefono numeris, klasė. Taip pat laukiame ir tų, kurie išaugtas uniformas norite tiesiog padovanoti. Dėl uniformų kreiptis į gimnazijos budintįjį pirmame aukšte. Dėvėtų uniformų pirkimas, pardavimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

Pamokų laikas

Pagrindinis, vidurinis ugdymas

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.20)
4. 11.20  -  12.05
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(12.05-12.35)
5. 12.35  –  13.20
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(13.20-13.35)
6. 13.35  –  14.20
7. 14.30  –  15.15
8. 15.20  –  16.05

Pradinis ugdymas

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.55
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

9.25 val. – 2 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
9.45 val. – 1 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
10.20 val. – 3 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
11.15 val. – 4 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas

Mėnesio darbo planas

Studijuok KTU PANEVĖŽYJE!

Aktualu


Pagalbos vaikams linija


Panevėžio kolegija

 


2019 m, pavasarį vykdyto audito metu mokykla dokumentais patvirtino, kad laikosi Olweus programos standarto reikalavimų, ir yra pripažįstama Olveus mokykla.

Mūsų gimnazija vėl dalyvaus tarptautiniame Erasmus+ programos projekte „NUO ŽEMĖS IKI LĖKŠTĖS“, kuris tęsis 2 metus (2019-11-01-2021-11-01). Šis projektas skirtas vyresniųjų (9 – 12 klasių) mokiniams.

Rugsėjo 20 dieną vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka gimnazijos bibliotekoje 7b klasės mokiniams (mokyt. V.Gaušienė) „Pažintis su žodynais“.

Pradedant naujus mokslo metus, gimnazijos J.Juodelio biblioteką papuošė 5-8 kl. mokinių kūrybinių darbų paroda „DŽIAUGSMINGI ATRADIMAI“ (technologijų mokytojai R.Ambrazevičienė ir J.Babachinas).

Kviečiame visus ateiti ir pasigrožėti nuostabiais keramikos ir dailiųjų medžio drožinių darbeliais.

2019 m. rugsėjo 13d. dalyvavome krikščioniškųjų vertybių dienoje, aplankydami Truskavos rekolekcijų namus.

Rugsėjo 12 dieną Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos pradinukai bei vienuoliktų klasių mokiniai kartu su savo klasės auklėtojomis, mokyklos tikybos mokytojais bei mokyklos kapelionu kunigu Tomu Pauliukėnu ir mokyklos direktore Gražina Gailiūniene išvyko į Šiluvą.

Sukurtus darbus pristatyti iki rugsėjo 20 d. (klasių auklėtojoms). DARBAI BUS EKSPONUOJAMI RUGSĖJO 23-27 D. II AUKŠTO KORIDORIUJE.

Daugiau informacijos suteiks klasės auklėtojai ir tikybos mokytojai

Kapelionas kun. Tomas Paliukėnas

Tegul visos žemės raidės taps geriausios tavo draugės...

Nuotraukos Stasio Skrebio

 

Š. m. rugsėjo 22 d. 7 mūsų gimnazijos mokiniai Viltė Bijanskytė, Kornelia Marie Durand, Akvilė Vilutytė, Ieva Kalpokovaitė, Vytautas Rudys, Eglė Budrytė, Martyna Mickutė ir kun.Tomas Paliukėnas išvyko į Vilniaus oro uostą pasitikti atskrendančio Popiežiaus. Nors oras nedžiugino ir šaltukas sugebėjo prasiskverbti net pro keletą sluoksnių drabužių - Šventojo Tėvo laukimas buvo kupinas šypsenų, o tvyranti atmosfera šildė iš vidaus. Bendravome su kitų katalikiškų mokyklų mokiniais, dalinomės tuo, ką žinome apie Popiežių Pranciškų ir praplėtėme savo turimas žinias. Ilgai netrukus patys pirmieji išvydome Popiežių. Šventojo Tėvo šypsena ir žvilgsnis palietė kiekvieno iš mūsų širdis ir užpildė begaliniu noru būti panašiems į Jį. Užplūdusi šiluma išliks dar ilgai, o įspūdžiai niekuomet neišdils...

Ieva Kalpakovaitė III gc

Vaizdai atskridus popiežiui Pranciškui į Vilnių

(Paimta iš DelfiTV)

Sekmadienį gimnazijos bendruomenė dalyvavo popiežiaus Pranciškaus aukojamose šv. Mišiose Kaune.  Santakoje dalyvavo per 90 000 žmonių, jas aukojo per 800 kunigų, giedojo 260 choristų.

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Rugsėjo 21 d. Vilniuje vyko projekto „Kuriame Lietuvą", skirto Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti, finalinis etapas.  Šis projektas tęsėsi nuo 2017 m. 11 mėn. iki 2018 m. 05 mėn. Projekto tikslas-skatinti jaunimą  domėtis  ir atrasti Lietuvos valstybės atkūrimo istorijos pavyzdžius artimoje aplinkoje. Praėjusi visus tris projekto etapus, mūsų gimnazijos komanda pateko į finalą.

Finale dalyvavo komandos iš Šilutės I-osios gimnazijos, Kretingos Jurgio Pabrėžos gimnazijos ir iš Panevėžio Juozo Balčikonio bei Kazimiero Paltaroko gimnazijų. Mūsų mokyklos komandą sudarė keturios mokinės iš IIga klasės: Martyna Mickutė, Emilija Kęstaitytė, Benita Bliuvaitė ir Ainė Lašaitytė ir dvi mokytojos: Alma Kazlauskienė ir Irma Lažauskienė.  Kiekviena komanda turėjo paruošusi po 7-8 min. filmą apie reikšmingą žmogų ar įvykį, formavusį Lietuvos kelią į laisvę. Renginys vyko Europos namuose. Paltaroko gimnazijos istorija buvo apie tremtinių Bartkų šeimą iš Ramygalos.
Renginį pradėjo Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius, o vėliau smagią paskaitą apie lyderystę tęsė Irena Pranskevičiūtė, Dalia Gaidamavičiūtė-Apulskė ir Daiva Šilienė. Paskaitos metu komandos ne tik išgirdo šį tą naujo apie šių laikų vadybą, bet, įsijungusios į bendrus žaidimus, ir geriau susipažino.

Paaiškėjo, kad visų dalyvavusių filmai buvo sumontuoti į vieną pusvalandžio trukmės vaizdo klipą, kurį žiūrėjome po paskaitos. KPG komanda buvo paruošusi filmą apie tremtį į Sibirą, JBG - apie Julijoną Lindę-Dobilą, Jurgio Pabrėžos gimnazija - apie Raudonių šeimą, o Šilutės I-oji gimnazija - apie Lietuvos kovą už laisvę 1945-1952 m. ir „Geležinio vilko" pulką.

Filmai buvo ne tik informatyvūs, bet ir įdomūs. Visos komandos šauniai padirbėjo ir už tai gavo prizų, iš kurių tikriausiai reikšmingiausias - kelionė į Strasbūrą 2019 m. vasario mėnesį. 

Ainė Lašaitytė IIga

Projekto darbų vaizdo medžiaga

Dažnai pagalvoju apie žymius žmones, kurie gyveno ar gyvena mūsų planetoje. Vieni jų žinomi dėl savo pasiekimų moksle, kiti  ̶  dėl užimamų pareigų ar titulo. Ir  juos visus vienija turimas autoritetas, valia, užsispyrimas siekiant savo tikslo, noras pasiekti dar daugiau... Turbūt tie žmonės, pasiekę tai, ko troško, yra labai laimingi. Tad man kilo klausimų, ar laimingas ir daug pasiekęs žmogus gali būti tas, kuris gimė neturtingoje šeimoje, kuris tarnauja kitiems,  dažniausiai nekeldamas jokių reikalavimų.

Visų pirma, žmogus, kuris yra neturtingas,  jaučiasi laimingas vien dėl to, kad sugeba nugalėti sunkumus, pasiekti užsibrėžtų tikslų. Galiu papasakoti vieną istoriją. 1936 metais, gruodžio 17 dieną Buenos Airėse neturtingų italų emigrantų, geležinkelininko ir namų šeimininkės, šeimoje gimė berniukas, vardu Jorge Mario Bergoglio. Jis buvo pats jauniausias iš penkių vaikų. Pertekliaus šeimoje nebuvo. Tačiau tai nebuvo blogiausia. Kur kas daugiau bėdų atnešė sveikatos sutrikimai  ̶  jaunam Jorge Mario Bergoglio dėl infekcijos buvo pašalinta dalis plaučio. Tačiau nei sudėtinga operacija, nei kitos negandos nesutrukdė jaunuoliui siekti savo tikslų. Jis studijavo universitete, vėliau mokėsi dvasininkų seminarijoje, Šv.Juozapo kolegijoje. Baigęs mokslus, jaunuolis tapo dvasininku, vėliau  ̶  arkivyskupu, kardinolu. Jis buvo pirmasis Lotynų Amerikos atstovas, pasiekęs aukščiausią postą Vatikane. Ir nors aplinkiniams kartais kildavo  klausimų dėl jo sveikatos, tas žmogus visada buvo pasitempęs, tvirtas ir sakydavo, kad viskas puiku.

Laimingas žmogus gali būti tik tas, kuris padeda kitiems ir nuoširdžiai myli savo darbą. Šie charakterio bruožai tikrai puikiai apibūdina dvasininką, apie kurio vaikystę pasakojau. Keliaudamas jis visada, net būdamas labai aukšto rango, apsistodavo mažame arkivyskupijos kambarėlyje, atsisakydavo limuzino ir vairuotojo, važinėdavo metro ir autobusu, pats gamindavosi maistą... Kuklumą jis išlaikė ir pasiekęs savo karjeros aukštumas.  Net jo pasirinktas Šv. Pranciškaus vardas reiškia ,,neturtėlis“. Tačiau šis žmogus bus drąsus ir niekada neatsisakys padėti  asmeniui, kuriam reikės pagalbos. Vienas tokių atvejų  ̶  pagalba nuo narkotikų prekeivių besislapstančiam kunigui. Bėglys rado prieglobstį šio dvasininko namuose.

Žmogus, apie kurį rašinyje pasakoju,  ̶  Jo šventenybė popiežius Pranciškus. Paprastus žmones stebina darbininkiška šio pontifiko kilmė, intelektualus imponuoja moksliniai titulai: filosofijos ir teologijos mokslų daktaro laipsnis, vokiečių kalba parašyta disertacija, mokamos kalbos... Jaunimą žavi popiežiaus modernumas: jis turi paskyrą socialiniuose tinkluose, buvo pirmasis popiežius, nusifotografavęs mobiliuoju telefonu, domisi futbolu. O visus be išimties imponuoja asmeninė šio žmogaus drąsa, tikslo siekimas nepaisant sunkumų, optimizmas ir nuolatinė pagalba kitiems.

Popiežius Pranciškus su valstybiniu vizitu Lietuvoje viešės rugsėjo 22-23 dienomis. Labai džiaugiuosi, kad JIS atvyksta, ir tikiu, kad galėsiu pamatyti šią įstabią asmenybę savo akimis.

8a klasės mokinė Viktorija Skvereckaitė

Gimnazijos bendruomenė dalyvavo piligriminėje kelionėje į Šiluvą.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Antrąją mokslo ir žinių dieną Kristaus Karaliaus katedroje buvo aukojamos  Šv. Mišios 2-8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.

Nuotraukos Stasio Skrebio  

2019 m. rugsėjo 20 d. Panevėžyje  vyko 11-oji Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiada. 

Sveikiname Roką  Urboną užėmusį antrąją  vietą.

Olimpiadai parengė: D.Misevičienė, D.Dambrauskienė, I.Kytrienė

Mieli mokytojai, moksleiviai, tėveliai, Rugsėjo 27 d. (sekmadienį) 18 val., Panevėžio Kristaus Karaliaus katedroje, bus aukojamos šv. Mišios už mūsų gimnazijos bendruomenę. Kviečiu drauge pasimelsti.

Kapelionas kun. Tomas

2a klasės mokiniai per pasaulio pažinimo pamoką tyrinėjo žemės paviršiaus medžiagas. Antrokai susipažino molio savybėmis, sužinojo kaip jis išgaunamas, kad šlapias molis yra minkštas, džiūdamas kietėja, kad molį galima kaitinti ir pasigaminti nuostabiausių kūrinių. Gimnazijos keramikos dirbtuvėje technologijų mokytoja Greta Bujokaitė  mokė vaikus pasigaminti po rudenišką klevo lapą.

2a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė

2a klasės mokiniai, tėveliai ir mokytoja puikiai leido laiką netradicinėse pamokose Kurtuvėnų regioniniame parke. Užkopę ant legendomis apipinto Girnikų piliakalnio matėme labai gražų kraštovaizdį.Nuo kalno matosi Šatrijos kalnas, Kalniškių piliakalnis bei kiti kalnai, netoliese  tyvuliuoja Bulėnų ežeras. Edukacinėje programoje keliaudami pagal žemėlapio nuorodas, vaikai "Laimės pasagos" ieškojo Kurtuvėnų buvusio dvaro sodybos aplinkoje, kur susipažino su pagrindiniais dvaro sodybos pastatais ir, žinoma, senuoju svirnu. Radę laimės pasagą vaikai jodinėjo ant žirgų, aplankė re­gio­ni­nio par­ko lan­ky­to­jų cent­ro eks­po­zi­ci­ją „Kraš­to­vaiz­džio įvai­ro­vė“. Kol vaikai ieškojo ,,Laimės pasagos" , tėveliai aplankė Kurtuvėnų Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčią. Klebonas Marius Dyglys parodė bažnyčios požemius, papasakojo šios bažnyčios istoriją. Skaniai papietavę šimtmečio smuklėje ,,Kryžkelė vykome į Šiaulius, kur aplankėme miesto simbolius - Saulės berniuką ir geležinę lapę. Namo grįžome pilni įspūdžių ir pakilios nuotaikos.

2a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė  

Ramygalos kultūros centre atidaryta gimnazijos mokytojo Stasio Skrebio fotografijų paroda - „Šventė šventėje".

Nuotraukos Urtės Šleivaitės 

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Gimnazijos mokytojai šventė Eucharistiją.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Mieli mokytojai, mokiniai, tėveliai, visa mokyklų bendruomene,

kiekviena Rugsėjo 1-oji yra kupina tam tikro jaudulio: kokie bus ateinantys mokslo metai? Kas pavyks man asmeniškai, mano klasei, mano mokyklai? Kaip prie to prisidėsiu aš konkrečiai? Turbūt tokie klausimai kyla kiekvienam vaikučiui, kuris praveria mokyklos duris.

Šiandien mokykloje mes matome – tai pokyčių metai. Kai kurie pokyčiai yra mums suprantami ir mes juos sveikiname. Galbūt ne viskas keičiasi į gerą pusę arba nesikeičia taip greitai, kaip norėtumėme, tačiau man atrodo, kad labai svarbu suprasti vieną dalyką – mes esame kelyje. Mes esame kelyje į mokinio širdį. Mes esame kelyje į geresnį išsilavinimą ir į tai, kad valstybė galėtų žengti į priekį sparčiau.

Todėl noriu palinkėti visiems Jums tvirtybės, išmanumo, kūrybiškumo, tiesiog peties jausmo vienas kitam. Ir kitą kartą, jeigu tos kaukės ar kitos apsaugos priemonės trukdo, – užsidėti jas, pasaugoti vienas kitą, nes tai yra svarbu visų mūsų sveikatai.

Linkiu Jums nuostabių, išradingų, linksmų ir tiesiog visokeriopai sėkmingų naujų mokslo metų. Ir patikėkite – Jūsų darbas, Jūsų patirtis, Jūsų idėjos yra valstybei labai svarbūs. Mes stengsimės suteikti Jums tą dėmesį ir tą šilumą, kurią dažnai liekame Jums skolingi.

Ačiū ir gražių mokslo metų. 

Mūsų gimnazijos trečiokai prisijungė prie kasdieninės mankštos iššūkio. Ačiū mokytojui Kęstučiui už nuotaikingas ir smagias mankštas.

Sveikatos specialistė Sandra 

Rugsėjo 26-ąją dieną Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje per septintą pamoką vyko 7-okų protmušis.

2019 m. rugsėjo 25 d. 5a ir 5d klasės mokiniai dalyvavome edukacinėse programose Pakruojo dvare.

Rugsėjo 25d. III klasės mokiniai, pasirinkę geografijos A lygį: Milda Ivanauskaitė, JokūbasBučas ir Goda Simėnaitė dalyvavo rašytojos  ir kelionių vadovės Gabrielės Štaraitės knygų: „Į Aziją su meile“ ir „Apie Afrikos žmones ir žvėris“ pristatyme, kuris vyko Parko bibliotekoje (Parko g.37).

Gimnazijoje vyko pagrindinio ugdymo pažymėjimų įteikimas buvusiems II gimnazijos klasių mokiniams.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Kazimiero Paltaroko gimnazijos šeštokų atstovai vyko pavaišinti draugų obuoliais į „Vyturio“ progimnaziją.

GIMNAZIJOJE NAUJAS KLUBAS!

Ruoškime namų darbus kartu, tuoj po pamokų! Lauksiu visų 5 – IV klasių mokinių 4 kabinete.

Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, penktadieniais nuo 13 val iki 16 val, o ketvirtadieniais nuo 14 val iki 16 val.

Klubo vadovė Lionė Tartilaitė

Rugsėjo 11 d. Savanorystės- Bendradarbiavimo sutartį pasirašė globėjas-mentorius vyskupas Linas Vodopjanovas OFM, organizatoriai VšĮ Panevėžio Respublikinė ligoninė, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija ir Lietuvos Slaugos specialistų organizacijos Panevėžio skyrius. Sutartis pasirašyta Kazimiero Paltaroko gimnazijoje.

Rinkis TEATRO būrelį gimnazijoje

1...tobulinsime sceninę kultūrą, ugdysime saviraišką, lavinsime vaizduotę, drąsą.
2...sužinosime sceninės kalbos, judesio, teatro raiškos paslapčių...
3...kursime pasirodymus... lankysime spektaklius.
4...žengsime pirmuosius žingsnius į sceną.

Galiu pažadėti, kad mokysimės smagiai...

I;III; IV—pertraukų metu ir po pamokų iki 15 val. 418 kab. Teatro vadovė Daiva

Rugsėjo 4 d. gimnazijos stadione vyko saugaus eismo akcija „Būk saugus kelyje“,

 

Kviečiame rugsėjo 5 ir 12  dienomis nuo 9.00 iki 19.00 val. apsilankyti RoboLabas centre. Turėsite galimybę dalyvauti būreliuos
Kodžio pasaulis 16.45 -18.15 val.
Robio labirintai 15.00 - 16.30 val. 
Roboto pažintis su pasauliu 13.15 - 14.45 val

Ant rudenėjančio dangaus Pripieškim saulės spindulių, Kad nebeliūdintų žmogaus Rugsėjo žingsniai ir tikėkim, Dienų spalvotame fone Bus gera plaukt rudens upe. Su rugsėjo 1-ąja!

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Pailgintos dienos grupės auklėtojų tikslas - kūrybiškai ir lanksčiai organizuoti įvairias veiklas bei žaidimus mokiniams po pamokų, po paruoštų namų darbų, išleisti juos į gimnazijoje vykstančius būrelius, sporto ar muzikos mokyklas. Vaikai, kurių po pamokų suaugusieji negali pasiimti iš mokyklos, paprastai lanko pailgintos dienos grupes. Jau antrus metus tokia galimybė yra sudaryta visiems pirmų klasių mokiniams, o šiais metais suformuotos grupės ir antrokams. Gausus būrys vaikų susirenka po pamokų aktyviai praleisti laiką įvairiose gimnazijos erdvėse – gimnazijos stadione, gimnastikos, šokių ar sporto salėse, bibliotekoje, 3Dklasėje.

Pailgintoje dienos grupėje sudarytos sąlygos leidžia vaikui jaustis saugiam ir pailsėti. Įdomiai organizuotas laisvalaikis skatina vaikus bendrauti ir bendradarbiauti, gerai tarpusavyje sutarti, rasti bendrų pomėgių, mokytis vieniems iš kitų.

Namo vaikai grįžta ne tik pasisėmę žinių, bet ir gerai pailsėję, smagiai praleidę laiką.

Pailgintos dienos grupės auklėtojos 

4a klasės mokiniai lankėsi Panevėžio miesto savivaldybėje. Čia vyko netradicinė ugdymo karjerai pamoka. Mus pasitiko vyr. komunikacijos specialistas Audrius Rudys, kuris supažindino su  savivaldybės  darbo veikla, parodė filmus apie atsinaujinantį mūsų gimtąjį miestą. Posėdžių salėje vicemeras Aleksas Varna susitiko su mokiniais, atsakė į klausimus, supažindino su savo pareigybėmis savivaldybėje, parodė mero kabinetą.

Dėkojame Urtės Vizorytės mamai Sonatai už iniciatyvą ir pagalbą organizuojant ekskursiją, o savivaldybės darbuotojams už malonų, šiltą, geranorišką priėmimą ir suteiktą informaciją.

4a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė  

Rugsėjo 18 dieną 1 a klasės mokiniai dalyvavo Panevėžio regiono ekologinėje – edukacinėje akcijoje „Rudens kraitelė 2018“, kuri vyko Panevėžio Gamtos mokykloje. Iš daržovių ir vaisių ant „žaliojo kilimo“  pirmokai sukūrė kompoziciją „Obelėlė“.

Visos daržovės ir vaisiai po akcijos atiteks Gamtos mokyklos gyventojams.

Ačiū pirmokams ir jų tėveliams už aktyvią aplinkosauginę veiklą, kuri ilgainiui virsta amžina atsakomybe už visa, kas gyva.

1 a klasės mokytoja Danguolė Kepalienė

Gimnazijos moksleiviai kartu su mokytojais ir tėveliais dalyvavo vienoje gražiausių miesto gimtadienio renginių – šventinėje  eisenoje.

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Gimnazijos bendruomenė minėjo Mokslo ir žinių dieną.

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Paieška svetainėje

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Facebook

Svetainės senesnė versija

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas