DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ

Dėl mokinių priėmimo į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

INFORMACIJA DĖL UNIFORMŲ!

Uniformas galima užsisakyti:

1-8 klasių mokiniai megztinius gali užsisakyti internetinėje „Majoris ir partneriai" parduotuvėje. Pavyzdžiai, apmokėjimas ir pristatymas, dydžiai.

5-12 klasių mokiniai švarką gali įsigyti  uniformų parduotuvėje „Manovita" adresu: Klaipėdos g. 36, Panevėžys. Telefonas: 8 (648) 39 991 Darbo laikas: 10 - 18 val.  šeštadienį, sekmadienį – nedirba.

NAUJIENA!

Nuo rugsėjo pirmosios gimnazijoje 5-12 klasių mokiniai prie įprastos uniformos (megztinio ar švarko) galės dėvėti džemperius su gimnazijos logotipu. Džemperius galima užsisakyti internetinėje 8TOGO parduotuvėje.

Džemperiai bus pagaminti rugpjūčio 17 dieną. Atsiimti pas budintį.

Gimnazijos Jono Juodelio biblioteka - skaitykla

Balandžio 29d. gimnazijos J.Juodelio bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka 5d klasės mokiniams „Žodynų įvairovė ir jų galimybės ugdant literatūros skaitytoją ir kalbos vartotoją“ (mokyt. A.Gudynienė). Mokiniai susipažino su žodynų sandara, jų sudarymo ypatumais, žodynų tipais, jų panaudojimo galimybėmis. Naudojimosi žodynais įgūdžiams įtvirtinti mokiniams teko atlikti praktines užduotis.

„Išmokau naudotis žodynais. Jų yra įvairių: Simbolių, Antonimų, Vardų kilmės ir t.t." (Nojus)

Per šią pamoką sužinojau, kur gyveno mitologiniai dievai. Sužinojau, kad antikos laikais knygos buvo papiruso ritinėliai. Sužinojau, kad yra Didysis dabartinės lietuvių kalbos žodynas, Simbolių, Vardų, Mokomasis lietuvių kalbos rašybos ir kirčiavimo žodynas. Sužinojau, ką reiškia tarptautinis žodis „ditirambas." (Glorija Mėja)

Nuotraukos Živilės Čipienės

Sausio 21dieną gimnazijos skaitykloje vyko netradicinė 1a klasės pamoka, kurios metu mokiniai susipažino su Linos Mumgaudytės knyga „Pono Čao diena“. Vaikai, garsiai skaitydami po vieną sakinį, sužinojo , apie ką knygutėje pasakojama. Po to aptarė siužeto įvykius, pasidalino savo mintimis, kūrė knygutės tęsinį, žaidė „Pono Čao“ žaidimą.

Nuotraukos Živilės Čipienės

2019 - Juozo Tumo-Vaižganto metai

Norėjau priartinti Vaižgantą, padaryti jį savą, šiuolaikišką, o ne pakylėtą ant pjedestalo, kaip įprasta vaizduoti mūsų šimtmečio herojus, sako dokumentinio filmo „Tumo kodeksas“ režisierius Eimantas Belickas. Jis įsitikinęs – sutikę Vaižgantą, šiandien nejaustume jokio kartų skirtumo. (Filmo premjera – 2018.12.23)

Dokumentiniame filme „Tumo kodeksas“ – savas ir šiuolaikiškas Vaižgantas