4.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Studijuok KTU PANEVĖŽYJE!

Aktualu

 


Panevėžio kolegija

 

Facebook


Ir štai paskutinis projekto „Valgyk sveikai. Veik atsakingai“ tarptautinis partnerių susitikimas baigėsi. Skridome į mažytį kurortinį miestelį Begur, esantį prie Viduržemio jūros. K. Paltaroko gimnazijos šaunią  grupę sudarė projekto vadovė Meilutė Balbieriūtė, anglų kalbos vyesnioji mokytoja Ligita Švelnienė, šeštokai Simonas, Dominykas, Joris, Liucija, Ugnė bei septintokė Greta. Mūsų užduotis buvo apklausti visus projekto veiklose dalyvavusius moksleivius pagal parengtus vertinimo klausimus ir angliškai parašyti rašinėlį, ką kiekvienas  Begur veiklos dalyvis sužinojo. Dirbome išsijuosę, mokytoja Ligita kontroliavo griežtai ir neleido aptingti, todėl projekto veiklų vertinimas buvo išsamus, atspindintis pagrindinius įvykius, dalyvių požiūrį, įgytą patirtį, žinias bei patirtas emocijas. Visi  teigė, jog dar norėtų labai dalyvauti tokiame projekte.

Europos mokyklų mokiniai ir mokytojai iš Portugalijos(Santa Marija de Feira), Vengrijos(Budapešto), Lietuvos(Panevėžio), Vokietijos(Varendorfo) susirinko į Maironi da Ponte gimnaziją Bergamo priemiestyje vykdyti Erasmus projekto veiklų. Partneriai iš Prancūzijos (Bordo) miesto negalėjo atvykti dėl griežtų Covid taisyklių, nustatytų Prancūzijoje, todėl jie dalyvavo nuotoliniu būdu. Panevėžio K. Paltaroko gimnazijai atstovavo  dvyliktokai Tautvydas Šukys, Rugilė Čemerytė, Urtė Šredersaitė, Eglė Steponavičiūtė, Gabrielė Petkevičiūtė, anglų kalbos mokytoja-metodininkė Jūratė Alešiūnienė bei projekto koordinatorė Meilutė Balbieriūtė.

Jaunieji maltiečiai ir gimnazijos savanoriai dalyvavo 25-ojoje Maisto banko akcijoje, kurioje kvietė panevėžiečius prisidėti prie akcijos ir paaukoti negendančių maisto produktų skurstantiems. Dėkojame visiems, kurie prisidėjote prie šios akcijos. Džiaugiuosi gausiu būriu savanorių, kurie talkino net keturiose Panevėžio parduotuvėse.

Tikybos mokytoja J. Šadauskienė 

Vasario-kovo mėn. gimnazijoje vykdėme akcijas, kurių metu mokiniai patys virė ir skanavo avižinę košę. Taip pat susipažino su grūdinių produktų svarba ir nauda organizmui. Akcijose dalyvavo 1,4,6,7 ir 8 klasių mokiniai.

Akcijas organizavo technologijų mokytoja Greta Bujokaitė ir sveikatos specialistė Sandra Dolgova  

FRANKOFONIJA – tai Tarptautinė organizacija (TFO), įkurta 1970 m. Jos nariais šiandien yra 88 pasaulio valstybės, kuriose kalbama prancūziškai.

LIETUVA nuo 1999 m. dalyvauja TFO veikloje stebėtojo teisėmis.

PRANCŪZŲ KALBA yra viena iš labiausiai paplitusių kalbų pasaulyje. Prancūzų ir anglų kalbos yra vienintelės, kuriomis kalbama visuose penkiuose žemynuose.

FRANKOFONIJOS DIENOS kasmet vyksta ne tik prancūziškai kalbančiuose kraštuose, bet ir Lietuvoje. Mokyklos, kuriose dėstoma prancūzų kalba, taip pat pažymi Frankofonijos dienas įvairia veikla: konkursais, viktorinomis, koncertais. Mūsų gimnazijos mokiniai prancūzakalbiai visą kovo mėnesį gilino savo žinias viktorinose apie Prancūziją, diktanto, meninio vertimo, raiškiojo skaitymo konkursuose. Pirmojo aukšto fojė buvo parengtas stendas apie Frankofoniją su 5-6 klasių mokinių paruoštomis aplikacijomis prancūzų tautinio kostiumo tema.

Kovo 24 d. mokyklos ketvirtokai bei svečiai ukrainiečiai buvo pakviesti į aktų salę pasiklausyti skambios prancūzų kalbos. Jiems dainavo ir deklamavo 6b, 6d ir III a klasių mokiniai prancūzakalbiai. Ketvirtokai turėjo progą parungtyniauti viktorinoje apie Prancūziją ir prancūzų kalbos paplitimą pasaulyje. Patys aktyviausieji buvo apdovanoti saldžiais prizais ir diplomais.

Kovo 29 dienos popietę 6d klasės mokiniai G. Krapauskaitė, S. Janeliūkštis ir III a klasės mokiniai G. Aleknaitė, R. Garbaliauskaitė, K. Juškevičius, K. Etxezarreta Arrizabalaga pristatė savo meninę programą Juozo Balčikonio gimnazijoje, kur vyko miesto mokinių prancūzakalbių Frankofonijos šventė.      

Prancūzų kalbos mokytoja metodininkė Jūratė Pratkelienė 

 

Kovo 17 dieną Petro Povilo parapijos namuose ateitininkai susirinkę po šv. Mišių paminėjo knygnešio dieną. Žiūrėjome filmą „Knygnešys“, po to vyko linksma estafetinė viktorina bei apdovanojimai. Kartu vyko ir savo keptų ar gamintų naminių pyragų konkursas. Gavome apdovanojimus ir po to sočiai vaišinomės skaniais pyragais.

Ateitininkė Gabija Šutaitė  

Kovo 24 dieną 2c klasės teatro būrelis dalyvavo vaikų ir jaunimo teatro šventėje „Drąsiau, drambly!“, kuri skirta Tarptautinei teatro dienai paminėti. Mažieji artistai ne tik pristatė žaismingą ir pamokantį spektaklį „Skruzdėlė atsiskyrėlė“, bet stebėjo ir vertino kitų miesto teatro grupių vaidinimus. Šventę vainikavo saldūs prizai ir gausa aplodismentų.

Ačiū teatro mokytoja Daivai Barzinskienei, asistentei Deimantei Ovaldaitei už spektaklio parengimą, mokytojai Astai Ulienei, mamytei Kristinai Švitrienei už organizacinius rūpestėlius, artistų tėveliams už palaikymą.

Mokytoja Aina Cimermonienė 

 STEAM pamokoje - kūrybinėje laboratorijoje „Stebuklingas vanduo“. 

Mokytoja  Neringa Garuckienė  

Kasmet kovo 22 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų! Pasaulinė vandens diena skirta didinti supratimą apie pasaulinę vandens krizę, o pagrindinis šios dienos akcentas yra paremti tvaraus vystymosi tikslo – vandens ir sanitarijos visiems –įgyvendinimą iki 2030 m.

Šių metų Pasaulinė vandens diena buvo pasitinkama šūkiu „Gera rankų higiena kovai su COVID-19“. Žmonės raginami kuo dažniau ir kruopščiau plauti rankas tekančiu vandeniu ir muilu, nes rankų higiena yra ypač svarbi norint užkirsti kelią COVID-19 ir daugelio kitų užkrečiamųjų ligų plitimui.

 Pirmadienį (03-21) I(2) gimnazijos klasės mokinių grupė dalyvavo STEAM pamokoje kūrybinėje laboratorijoje „Stebuklingas vanduo“. Mokiniai  dirbdami grupėmis ir porose po tris atliko šešis darbus:

  • Vandens tankis
  • Vandens pH
  • Vandens paviršiaus įtempimas
  • Muilo tirpalo putojimas kietame ir minkštame vandenyje
  • Įvairių vandens bandinių elektrinio laidumo tyrimas
  • Kas sunkesnis kietas ar skystas vanduo

Tokios netradicinės pamokos skatina mokinius dirbti su kiek nematytomis užduotimis ir pratintis prie užsiėmimų komandose. Visi devintokai turėjo turiningą pamoką ir puikiai susitvarkė su iššūkiu. Tikime, jog tokios pamokos patyriminio mokymo išliks atmintyje dar labai ilgai.

I gimnazijos klasės mokinė Adelė Balčėtytė, mokytoja Snieguolė Butkutė 

Sveikiname Augustiną Petrauskaitę (8b kl.) – 8 klasių mokinių vokiečių kalbos konkurso miesto etapo nugalėtoją!

Linkime sėkmės respublikiniame etape!

Mokinę ruošė vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas