11.jpg

 DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ

Dėl mokinių priėmimo į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

INFORMACIJA DĖL UNIFORMŲ!

Uniformas galima užsisakyti:

1-8 klasių mokiniai megztinius gali užsisakyti internetinėje „Majoris ir partneriai" parduotuvėje. Pavyzdžiai, apmokėjimas ir pristatymas, dydžiai.

5-12 klasių mokiniai švarką gali įsigyti  uniformų parduotuvėje „Manovita" adresu: Klaipėdos g. 36, Panevėžys. Telefonas: 8 (648) 39 991 Darbo laikas: 10 - 18 val.  šeštadienį, sekmadienį – nedirba.     

NAUJIENA!

Nuo rugsėjo pirmosios gimnazijoje 5-12 klasių mokiniai prie įprastos uniformos (megztinio ar švarko) galės dėvėti džemperius su gimnazijos logotipu. Džemperius galima užsisakyti internetinėje 8TOGO parduotuvėje.

Džemperiai bus pagaminti rugpjūčio 17 dieną. Atsiimti pas budintį. 

Tarptautinėje matematikos ir informacinių technologijų konferencijoje

Kovo pradžioje Šiaulių universitete vyko „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektinių darbų” tarptautinė konferencija. Į šią konferenciją vyko ir Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos septyni IIImA2 grupės mokiniai: Augustinas Greibus, Kotryna Grigaitė, Kostas Kraniauskas, Viktorija Matulevičiūtė, Matas Mikėnas, Goda Misiukevičiūtė, Agota Verseckaitė su savo matematikos mokytoja Birute Masiokiene. Buvome tie laimingieji, pirmieji išbandę naująją gimnazijos transporto priemonę. Nuvykę į universitetą dar turėjome laiko, tad aplankėme Šiaulių nevyriausybinių organizacijų sąjungos iniciatyva bibliotekoje įkurtą Pinigų kambarį. Sužinojome, kad centų kambario įrengimui panaudota 157 tūks. 130 monetų, kurių bendra vertė – 3463 litai 69 centai (1003.15 €). Ir tai atrodo labai įspūdingai. Po to dar apžiūrėjome aušrininko dr. Jono Šliūpo archyvus Šiaulių universiteto bibliotekoje. Darbuotoja pasakojo apie jo šeimą, sūnų Vytautą, kurio daug asmeninių daiktų eksponuojama šiame nedideliame  muziejuje. Džiaugėmės galėdami paliesti gražius rašiklius, pavartyti žinomo žmogaus rankraščius.

Konferencijoje daugumą, be abejo, ir mus pakerėjo 3 klasės mokinio atrastas geometrijos pritaikymas gamtoje. Jis išsiaiškino, kodėl bičių koriai yra taisyklingo šešiakampio formos. Jaunasis mokslininkas pristatė įspūdingą bičių avilio maketą, leisdamas paragauti bičių duonelės ir medaus. Taip pat įsiminė vyresniųjų klasių mokinių  projektai apie Aukso pjūvį – „dieviškąją proporciją“, aptinkamą mene, žmogaus kūne, muzikoje, augalų žiedlapiuose; Gordijo mazgus, kuriuos narplioti turėjo galimybę savanoriai; sukurto loginio žaidimo „MindMaze” pristatymas, kuris leido mums, gimnazistams, suprasti, kiek reikia įdėti darbo, norint pasiekti savo svajonę. Atlikinėdami projektinius darbus, mokiniai turėjo remtis žiniomis, kurios bus nagrinėjamos mokyklose aukštesnėse klasėse ir netgi universitetuose.

Mūsų grupė vykdė projektą „Dovana Lietuvai. Matematinis modeliavimas ir spausdinimas 3D spausdintuvu“. Pranešime pristatėme projekto eigą, iliustruotą nuotraukomis, papasakojome apie 3D spausdintuvo taikymo progresavimą mokslo srityje, pateikėme išvadas.

Konferencijoje mūsų pristatymas iš kitų išsiskyrė projekte dalyvavusių mokinių gausumu  bei idėja padovanoti savo žinias ir laiką labiausiai pamirštai socialinei amžiaus grupei, t. y. senoliams.

III b gimn. kl. mokinė Viktorija Matulevičiūtė, nuotraukos IIIc gimn. kl. mokinio Kosto Kraniausko

Paieška svetainėje

MOODLE - virtuali mokymosi aplinka

 

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Svetainės senesnė versija

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas