1.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Studijuok KTU PANEVĖŽYJE!

Aktualu

 


Panevėžio kolegija

 

Facebook


Laikas greitai bėga...net nepastebėjome, kad priartėjo Erasmus+ projekto susitikimas Lenkijos Czeladzi miesto 5-je mokykloje. Šį kartą sugužėjo visi partneriai ir atsivežė nemažą būrį mokinių. Panevėžio K. Paltaroko gimnaziją atstovavo 7 dalyvės iš 4-7-ų klasių. Anglų kalbos mokytoja Ligita Švelnienė sukūrė Erasmus-Lenkija grupę facebook‘o paskyroje ir 7 mokinės kibo į darbą gruodžio pradžioje. Prasidėjo SVEIKOS MITYBOS eksperimentas, kuris tęsėsi vieną mėnesį. Projekto dalyvės turėjo ne tik stengtis valgyti sveiką, šviežią maistą, domėtis sveikais produktais, laikytis taisyklingo dienos režimo, bet ir viską užrašyti angliškai, filmuoti bei fotografuoti. Mokytoja reikliai reikalavo ataskaitos už eksperimento etapus. Iš pradžių buvo nelengva pratintis viską  dokumentuoti, bet laikui bėgant mergaitės įprato žymėti, ką kiekvieną dieną valgė ir kaip jautėsi. Iš atsiųstos gausios medžiagos buvo padarytos išvados ir sumontuotas pristatymas apie eksperimentą.

„Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį“ (V. M. Tekerėjus).

„Niekas tiek nepasitarnavo žmogui, niekas neiškėlė taip aukštai jo dvasios ir niekas tiek nekentėjo kartu su žmogumi, kaip knyga. Prieš ją nublanksta visi pasaulio stebuklai, ji – visų mokslo ir technikos laimėjimų lopšys, visų mūsų dvasinių galių motina“ (Just. Marcinkevičius).

Sausio 14 dieną netradicinių pamokų metu gimnazijos J.Juodelio bibliotekoje mokiniai susipažino su mylimiausio vaikų rašytojo Lietuvoje – V.Račicko knygomis.

Nuotraukos  Živilės Čipienės 

1c kl. mokiniai turėjo galimybę susipažinti su šv. Kotrynos seserų kongregacijos įkūrėjos Reginos Protmann gyvenimo istorija. Pradžioje pagiedojome giesmę „Mielas mano drauge", paskui pusvalandžiui visi tapome aktoriais ir vaidinome jos gyvenimo scenas. Pradžioje - puoštis mėgusią gražuolę, vėliau - Kristų pamilusią ir Jį sekti pasirinkusią merginą. Regina maldoje prašė Jėzaus, kad 'pervertų jos širdį savo meilės strėle', tai mes irgi bandėme širdeles perverti strėlytėmis... O minėdami jos ir pirmųjų seserų pašaukimo pradžią, imitavome 'židinį' jos tėvų namuose, ragavome duonos su medumi, 'slaugėme' ligonius, Reginos ir jos seserų įkurtoje pradžios mokykloje pabuvome mokiniais, kreida ant juodo popieriaus lapo rašėme savo vardą, 'rinkome pinigus' naujų vienuolynų statyboms ir siuntėme laišką miesto merui bei tarybai; vėliau domėjomės, kokiose šalyse šiuo metu gyvena kotrynietės - pildėm mini žemėlapiuką ir kaip Regina, kartu su vaikais meldėmės, kad nutoltų nuo pasaulio karo grėsmės šešėlis.  
 
Pamoką vedė sesuo Elija Rudinskaitė ir Gintarė Mizeikytė  

Baigiantis atostogoms ir artėjant 3 KARALIŲ ŠVENTEI Šv. Bernadetos kuopos ateitininkai rinkosi šv. Kotrynos vienuolyne šventinei bendrystei įspūdžių aptarimui, naujų planų kūrimui. Po ilgesnio laiko vėl buvo gera susitikti ateitininkų kuopos draugus arba susipažinti su naujais, susitikti seses Kristiną ir Eliją.

Pasimeldėme vienuolyno Koplytėlėje, dalinomės švenčių įspūdžiais, smagiai valgėme picą.

Aušrinė Pazniokaitė 6b klasė

Sausio 9 d. Mokinių Parlamentas ir mokinių aktyvas turėjo galimybę sudalyvauti „Juodos avies" mokymuose, kuriuose buvo ugdomos socialinės ir emocinės kompetencijos, padedama pažinti save kaip asmenybę bei lavinti kritinį mąstymą.

Aušrinė Macijauskaitė, Mokinių Parlamentas

VŠĮ „Mokymų ir psichologinio konsultavimo centras“ vasario 19 dieną organizuoja seminarą PANEVĖŽYJE tėveliams ir visiems besidomintiems psichologija „Vaiko pyktis ir agresija. Kaip elgtis?“.

Seminaro tikslas –susipažinti su vaikų agresyvaus elgesio ir pykčio ypatumais, bet sužinoti įvairius psichologinius būdus ir metodus, padedančius sustabdyti netinkamą vaikų elgesį bei tinkamai nukreipti jų veiklą.

 • Jeigu nežinote kaip reaguoti į vaiko „ožius“;
 • Jei Jūsų vaikas keikiasi arba negražiai kalba „užmušiu, nemyliu, galvą nupjausiu ir pan.“;
 • Jei supykęs rėkia, isterikuoja arba mušasi;
 • Jei vaikas sunkiai kontroliuoja savo emocijas;
 • Jei dažnai gaunate skundų iš darželio auklėtojos arba pradinių klasių mokytojos;
 • Jei bijote suklysti auklėdami savo vaiką.

Konkretūs patarimai padės suprasti jūsų vaiko pykčio priežastis ir paaiškins, kaip reikia elgtis vaiko isterijos metu. Seminaras orientuotas į 1-10 metų vaikus. Seminarą ves psichologės-psichoterapeutės Gintarė Jurkevičienė ir Vitalija Mikutaitienė.

Seminaro pradžia: 18 valanda. Trukmė 2 valandos. Vieta: Beržų g. 50, Panevėžys Kaina: 12 eurų. Po seminaro išduodamas pažymėjimas.

Informacija ir registracija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba 8 601 14262.

2022 m. sausio 19 d. septyni mūsų gimnazijos 7abc klasių mokiniai dalyvavo miesto 7-ųjų klasių prancūzų kalbos konkurse „Je parle français et toi?“ („Aš kalbu prancūziškai, o tu?“), kuris vyko mūsų gimnazijoje. Galime pasidžiaugti rezultatais: 7c kl. mokinė Marija Rozytė užėmė 1 vietą, 7c kl. mokinė Urtė Misiūnaitė užėmė 2 vietą, 7c kl. mokinė Roberta Kalkytė užėmė 3 vietą. Visos trys mokinės pakviestos dalyvauti respublikinio konkurso finale, kovo 4, 5 d. Vilniuje. Sveikiname ir linkime joms sėkmės!

Prancūzų kalbos mokytoja Jūratė Pratkelienė

Kviečiame dalyvauti FLL (FIRST LEGO Leagueregioninėse varžybose, kurios vyks vasario 24 d. Panevėžyje. 

 • Dovydą Žiūrą  –II vietą II gimnazinių klasių grupėje. (mokytoja Snieguolė Butkutė)
 • Roką Urboną - I vietą III gimnazinių klasių grupėje. (mokytoja Ina Kytrienė)
 • Nirtautą Šadauską  - II vietą IV gimnazinių klasių grupėje (mokytoja Snieguolė Butkutė)

Sausio 20 dieną vyko Panevėžio miesto III gimnazijos klasių mokinių anglų kalbos olimpiada.

 • Indrė Steponiūtė, IIIb klasės mokinė, laimėjo I-ąją vietą.

Linkime sėkmės Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiadoje vasario 26 dieną!

Anglų kalbos mokytoja Rima Vaišnorienė

TELEVIZIJOS KONKURSO „DAINŲ DAINELĖ“  I ETAPO NUGALĖTĄ, IIIa GIMNAZIJOS KLASĖS MOKINĘ, RUGILĘ GARBALIAUSKAITĘ IR JOS MOKYTOJĄ  JECINTĄ  GARBALIAUSKIENĘ.

Linkime sėkmės II etape 2022 m. sausio 27 d. Mikalausko menų gimnazijoje

Džiaugiamės ir sveikiname informacinių technologijų mokytojus Alfredą, Elvyrą ir Aleksandrą už pirmuosius laimėjimus šiais mokslo metais.

 1. IIIa kl. Rokas Urbonas I vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (vyresniųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. A.Vasiliauskas
 2. IIIa kl. Kostas Juškevičius II vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (vyresniųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. A.Vasiliauskas
 3. IVb kl. Matas Rožėnas II vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (vyresniųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. A.Vasiliauskas
 4. 8a kl. Justas Rožėnas I vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (jaunųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. E.Zacharevičienė
 5. 7a kl. Kristupas Butkus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras" 2 vietos nugalėtojas (apdovanotas diplomu). mok. A.Kuzmickas
 6. 8b kl. Mėja Letkauskaitė miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras" 2 vietos nugalėtoja (apdovanota diplomu). mok. A.Kuzmickas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R.Kazakevičienė

Sausio 6 dieną pradinių klasių mokiniai, dalyvaudami Šventose Mišiose, Trijų Karalių šventę minėjo kartu su Kristaus Karaliaus parapija. Po Mišių savo širdelių padėkas ir prašymus atidavė Jėzui melsdamiesi prie Betliejaus prakartėlės.

Mokytoja Rita, nuotraukos Stasio Skrebio 

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

Kviečia orkestro studija

Gimnazijos orkestro studija
kviečia moksleivius (nuo 8 metų) išmokti groti šiais muzikos instrumentais: Saksofonu, trimitu, kornetu, trombonu, fleita, gitara, mušamaisiais ir klavišiniais instrumentais.
Užsiėmimai vyks:
417 kab. I-V nuo 12.35 val.
Telefonas pasiteiravimui: 8687 43725

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas