10.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, (10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, (12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, (13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Aktualu

 


 

 

Facebook


Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos bendruomenė dalyvavo tradicinėje Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo (Devintinių) procesijoje.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Birželio 6 d. gimnazijoje lankėsi VGTU aplinkosaugos laboratorija. I gimnazijos klasės VGTU grupės mokiniai turėjo galimybę stebėti ir atlikti po tris laboratorinius bandymus: mobiliųjų telefonų elektromagnetinių lauko, oro taršos nustatymo, triukšmo lygio nustatymo tyrimus.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R.Kazakevičienė, nuotraukos Stasio Skrebio

2021-2022 mokslo metų eigoje ateitininkai laikėsi ir gyveno 5 principais savo veikloje. Tai galima matyti ir iš nors keleto nuotraukų....

Ateitininkai mokėsi ir iš kino, todėl ne kartą lankėsi kine. Dalyvavo maisto banko akcijoje renkant produktus šv.Juozapo globos namų gyventojams. Dalyvavo ateitininkų ataskaitinėje – rinkiminėje konferencijoje, kurioje vyko ir pyragų mugė. Ateitininkų suvažiavime Kaune dalyvavo kuopos narys įžodininkas Jonas Svetika.

Planuojame ir vasaros metu nepamiršti 5 principų ir gerų darbų.

Ateitininkų vadovė s.Kristina 

Šv. Bernadetos ateitininkai baigdami mokslo metus mintimis grįžta prisimindami visa tai kas juose buvo gera, įdomu ir naudinga.  Mokslo metai prabėgo kaip visada labai greit - ne viską suspėjom, ne viską padarėm, ne visur sudalyvavom, bet viską smulkiau apžvelgę, turim ir kuo pasigirti.

Vienas iš paskutiniųjų renginių – tai ateitininkų savaitgalis  Berčiūnuose, kuriame kaip matyti iš nuotraukų vyko visokių gerų ir įdomių dalykų. Vakaras prie laužo, diskoteka, sportinės varžybos, šv.Mišios, ateitininkų įžodis, Laisvės Kronikai - 50, susitikimas su vyskupu emeritu  J. Kaunecku ir t.t.

Kuopos vadovė s.Kristina 

Kazimiero Paltaroko gimnazijos šv.Bernadetos kuopos ateitininkai baigiant mokslo metus vyko į įdomią ir prasmingą programą  Ukmergėje. Pirmiausia lankėsi pas menininkę Laimutę Dzigaitę apžiūrėjo dailės muziejų, o sodelyje gėrė žolelių arbatą ir  patys pasigamino atvirukus iš įvairių džiovintų žolynėlių. Vėliau susitiko su Ukmergės dekanu kunigu Raimondu Kazaičiu kuris papasakojo apie Petro Povilo bažnyčią, atsakė į klausimus. Ateitininkai taip pat  lankėsi ir susipažino su Jono Basanavičiaus gimnazija kurioje apžiūrėjo mokyklos erdves, peržiūrėjo mokinių kurtus filmukus. Kraštotyros muziejuje taip pat viskas patiko ir  kuriame ne viską spėjo apžiūrėti, mokiniai  nutarė dar sugrįžti rudenį Kadangi buvo geras oras neliko neaplankyti ir garsūs Ukmergės piliakalniai.

Grįžome laimingi ir dėkingi menininkei Laimutei, mokytojai Irinai, kunigui Raimondui.

Ateitininkų vadovė s.Kristina 

Gimnazijos bendruomenė dalyvavo padėkos Šv. Mišiose skirtose vyskupo Lino Vodopjanovo OFM 50-ties metų jubiliejaus proga.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Gegužės pabaigoje mūsų gimnazijoje vyko patyriminio ugdymo savaitė matematikos pamokose. Matematikos mokytojos su vaikais atliko įvairiausias kūrybines ir praktines veiklas. Per patyriminį ugdymą buvo siekta mokyti(is) matematikos žinias taikyti gyvenime.

Šeštokai atliko statistinį tyrimą: rinko duomenis, apdorojo juos ir pateikė diagramomis. Nagrinėjo orų prognozę birželio mėn., mokinių pokytį gimnazijoje nuo jos įsikūrimo, kokius klasiokai lanko būrelius, kaip leidžia laisvalaikį, kokius augina gyvūnus namuose ir pan.

Septintokai, taikydami ritinio tūrio skaičiavimo formules, suskaičiavo, kiek 2 eurų monetų telpa „stiklainyje taupyklėje", kokia pinigų vertė. Princui ir princesei pastatė pilį ir apskaičiavo kiek popieriaus sunaudojo „statybose". O mergaičių grupei pavyko išsiaiškinti, kurios augintinis yra greičiausias ir per kiek laiko jam pavyktų nukeliauti į Milaną.

Devintokai vyko į Panevėžio STEAM atviros prieigos centrą ir dalyvavo veikloje „Matematinė navigacija labirinte“. Mokiniai matuodami, skaičiuodami, braižydami, atlikdami bandymus užprogramavo robotukus, kad jie paimtų siuntinį, nuvežtų užsakovui ir grįžtų atgal į garažą. Robotukai ne tik pristatė siuntinius, bet atvykę į vietą signalizavo, siuntė sms žinutes apie pristatytą krovinį.

Dešimtokai atliko „Tikimybinį bandymą". Tikrino metant monetą kas dažniau atvirs „skaičius“ ar „herbas“.

Mokiniai, atlikdami praktines veiklas, suprato, kad matematika ne tik rimtas mokslas – ji gali būti linksma ir žaisminga.

Matematikos mokytoja Asta Girletė  

Birželio 2c klasės teatro studijos trupė dalyvavo unikaliame Panevėžio miesto organizuotame renginyje „Susitikime penktadienį". Mažieji artistai Laisvės aikštėje miesto bendruomenei parodė spektaklį J. Radzevičiaus „Skruzdėlė atsiskyrėlė", kurį režisavo teatro mokytoja Daiva Barzinskienė, jai talkino mok. Aina  Cimermonienė  ir III g. kl. mokinė Deimantė.

Mokytoja Aina Cimermonienė 

8c1 kl. mokiniai lankėsi vienuolyno koplyčioje, kalbėjomės apie vienuolinį gyvenimą ir, lietui lyjant, dalį laiko skyrėme pasibuvimui lauko pavėsinėje.

IIa1 kl. mokiniai pamokoje turėjo viešnią Jolantą Taučkėlaitę. Susitikimo tema: Ką reiškia gyventi, studijuoti ir dirbti Norvegijoje, kokie tikėjimo iššūkiai, ko galime pasimokyti iš norvegų? Svečiuose Jolanta Taučkėlaitė. Norvegijos finansų srityje pirmoji patarėja, vertėja teismuose, buvusi mokytoja ir uoli mūsų parapijietė dalijosi įspūdžiais, patirtimi ir vaišino mokinius tortu. Paliko mums šiltus, jaukius prisiminimus – ačiū.

7d1 kl. merginos ir vaikinai vedė ekskursiją po katedrą savo klasės draugams. Įgyvendinome projektą „Katedros gidas“. Buvo streso ruošiantis, reikėjo nugalėti nedrąsumą viešo kalbėjimo metu. Vieniems buvo iššūkis kalbėti savo klasės draugams, kitiems buvo iššūkis susikaupus klausytis. Ne visi išbandymą atlaikė garbingai.

Ia2 kl. mokiniai sudalyvavo dailės parodoje. Apsilankėme Sodų g. Marijos Tarnaičių vienuolyne, bendravome su pradedančia menininke, seserimi Zita Prakaite. Jos piešinių pagalba turėjome progą pažvelgti į savo vidų. Buvo suasmenintas pasidalijimas įspūdžiais. Piešiniuose ieškojome sąsajų su savo gyvenimu, charakteriu ar svajonėmis. Dalinomės įžvalgomis.

Ic1 ir IIa1 pamoka – susitikimas: Kronikos 50-metis. Jo reikšmė Lietuvos istorijai, tikintiesiems. Svečiuose JE vysk. Jonas Kauneckas. Nudžiugino mokinės Evelina Žvirblytė ir Liepa Urbonaitė – kaip reikiant buvo paruošusios įdomius klausimus šia tema. Ačiū, merginos, dėka jūsų pamoka buvo gyvesnė, dinamiškesnė. Kai susimąstome, kad greta mūsų stovi Žmogus, kovojęs dėl laisvės, dėl tikėjimo, rizikavęs, organizavęs slaptą Kronikos spausdinimą, rinkęs medžiagą ir t.t, suprantame, kad ankstesnė karta tikrai turėjo didvyrių. Dabar laikas mūsų kartai auginti didvyrius. Dieve, padėk!

Sesuo Elija 

Gegužės 14 dieną Kazimiero Paltaroko gimnazijos I kl. gimnazistai praleido Pumpėnuose, kur vyko Panevėžio vyskupijos Jaunimo Diena „Mes norime matyti Jėzų“. Galėjome pasirinkti įvairius teminius užsiėmimus, kuriuos vedė kunigai, vienuolės, įvairūs lektoriai. Su didele minia jaunuolių dalyvavome eisenoje apie bažnyčią ir miestelį, atlikome išpažintį po beržais. Klausėme šv. Mišių, kurias aukojo pats vyskupas Linas Vodopjanovas. O kur dar įvairiausi smagūs žaidimai. Prisiminimuose liks įspūdingos krepšinio ir futbolo rungtynės su kunigais, smagūs užsiėmimai su vienuolėmis. Savonorių dėka nelikome alkani, ragavome ant laužo keptų mėsainių, gardžiavomės arbata ir kava su sausainiais. Gavome pasmaližauti ir  ledų. Vakare stebėjome grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertą.

Jaunimo diena Pumpėnuose buvo labai smagi, nepamirštama ir nepakartojama.

Vigilė Drebickaitė ir Asta Girletė 

Birželio 16 d. ryte išsiruošėme į Latviją, turėdami tikslą susipažinti su jos sostine Ryga, kuriai sukanka 822 metai. Įsiamžinę prie Laisvės paminklo, senamiesčio gatvelių labirintais patraukėme link Rotušės aikštės, kurioje atstatyti gražiausi ir puošniausi prieškario Rygos pastatai - "Juodagalvių riterių" gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia (liuteronų, gotikinė)aukščiausia Rygos bažnyčia (136 m), pastatyta 1209 m. Grožėdamiesi senoviniais statiniais pasiekėme Domo katedrą, kurioje puikuojasi patys didžiausi Pabaltijo šalyse vargonai. Kadangi buvo karšta ir tvanki diena, kelionės nuovargį nuplovėme šalia zoologijos sodo tyvuliuojančiame Kišezers ežere. Paskutinis mūsų kelionės objektas, kurį aplankėme, buvo Rygos zoologijos sodas, įkurtas XX a. pradžioje. Dabar čia gyvena 405 rūšys gyvūnų - žinduoliai, paukščiai, žuvys, bestuburiai, amfibijos ir reptilijos. Daugiau kaip 40 šių rūšių yra įtrauktos į Raudonąją knygą. Truputį pavargę, bet pilni įspūdžių, vakare parvykome namo.

7a klasės auklėtoja Jūratė Pratkelienė

Gimnazijos mokiniai pristatė geriausius Metų projektinius darbus. Darbai pasižymėjo moksliškumu, kūrybiškumu, inovatyvumu, praktiškumu. Jautėsi komandos dvasia: visi turėjo tikslą, kurio kryptingai siekė. Salėje pleveno pasididžiavimo savo pastangomis nuotaika. Jaunimas auditorijai užtikrintai perteikė projektinio darbo procesą, įgytas žinias, įvardijo, kokius įgūdžius lavino, ką naujo atrado, ką smagaus patyrė, kas buvo sunkiausia.

Projektinių darbų dėka turėjome progą plačiau pažinti kun. Marcos Coduti, išgirsti, su kokiais iššūkiais susiduria tie, kurie RYO prekybos centre nežino užsienietiškų parduotuvių pavadinimų reikšmės, buvome supažindinti su J. Masiulio knygyno istoriniais pėdsakais, klausėme, kaip mokinės repuoja savo kūrybos eiles apie PUPP... Buvo proga paskanauti autentiškų britiškų skanėstų, sužinoti, kaip lavinti pagrindines raumenų grupes (tam net galima naudotis specialiai mokinės sukurta svetaine), kaip žaismingai, nenuobodžiai mokytis matematikos, sužinojome, kokia duona neimliausia pelėsiams, kurie vienkartiniai rankšluosčiai efektyviausi. Dabar aišku, kokiose arbatose yra tanino ir kur verta mūsų apylinkėse vykti atostogauti. Iš mokinių sukurto laikraščio susidarėme vaizdą, kokia tikrovė supo Vyčio apygardos partizanus. Naujai išgirdome, tarpukario Lietuvos valstybinių švenčių ištakas, susipažinome su merginų sukurtu žvakių gamybos verslu, stebėjome, kaip 7 kl. mokiniai užima vaikus ir koordinuoja veiklas pradinukų stovykloje, matėme ir kelmą, kuris mokinio rankose virto automobilio kopija, džiaugėmės merginų talentu fotografuoti ir kaip jos savo žiniomis dalijosi su ketvirtokais, žavėjomės kūrybine improvizacija – papje maše ir odos technikomis sukurtu nuostabiu paveikslu...Trys aštuntokai pateikė visų mokyklos aštuntokų fizinio pajėgumo analizę - atskirų testų rezultatus ir apibendrinimus.

Renginio pabaigoje mokiniams buvo įteiktos PADĖKOS, žinoma, dėkota buvo ir mokinius ruošusiems mokytojams.

Projektiniai darbai 2022-2023 m. m.

Projektų mugės apžvalgą pateikė sesuo Elija, nuotraukos Stasio Skrebio 

Gimnazijoje vyko tradicinė mokslo pirmūnų, gimnazijos šviesuolių ir angelo skulptūrėlių nominantų apdovanojimo šventė.

Nuotraukos Stasio Skrebio

 Birželio 8 dieną gimnazijos 7-tų klasių mokiniai dalyvavo pirmosios pagalbos varžybose „Skubu padėti". Klasės buvo susiskirsčiusios į komandas, todėl savo įgūdžius galėjo parodyti kiekvienas moksleivis. Mokiniai demonstravo, kaip gaivinti nukentėjųsįjį asmenį, suteikti pirmąją pagalbą esant kraujavimui ir suteikti pagalbą užspringimo atveju - Heimlicho metodas. Buvo įvertintos moksleivių žinios dėl saugaus eismo žinių. Geriausias žinias ir įgūdžius pademonstravo 7B klasės mokiniai.

Sveikatos specialistė Sandra, nuotraukos Stasio Skrebio 

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

TV laida „Lietuvos mokyklos" apie Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Gimnazijos pasiekimai

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas