6.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, (10.50-11.10)
4. 11.10  -  11.55
Pietų pertrauka, (11.55-12.15)
5. 12.15  –  13.00
Pietų pertrauka, (13.00-13.15)
6. 13.15  –  14.00
7. 14.10  –  14.55
8. 15.00  –  15.45

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Aktualu

 


 

 

Facebook


3c klasė pristatė spektaklį - „Katės namai". Režisierės mokytojos D. Barzinskienė ir A. Cimermonienė. Šokio choreografija mokytojos M. Mickutės.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Kovo 27-ąją minima tarptautinė Teatro diena. Kultūros centras Panevėžio bendruomenių rūmai organizavo vaikų ir jaunimo teatro šventę „Drąsiau...“ .Gimnazijos 3c klasės teatro trupė „DraMazgis“  teatro festivalyje pristatė spektaklį „Tin tan lyliumai“. Buvo smagu, kad visi šventės dalyviai turėjo galimybę patys vaidinti, parodyti savo kostiumus, pasižiūrėti kitų mokyklų, darželių pasirodymus.

Mokytojos Daiva Barzinskienė ir Aina Cimermonienė, nuotraukos Mindaugo Milaknio 

FRANKOFONIJA – tai Tarptautinė organizacija (TFO), įkurta 1970 m. Jos nariais šiandien yra 88 pasaulio valstybės, kuriose kalbama prancūziškai. LIETUVA nuo 1999 m. dalyvauja TFO veikloje stebėtojo teisėmis. PRANCŪZŲ KALBA yra viena iš labiausiai paplitusių kalbų pasaulyje. Prancūzų ir anglų kalbos yra vienintelės, kuriomis kalbama visuose penkiuose žemynuose. FRANKOFONIJOS DIENOS kasmet vyksta ne tik prancūziškai kalbančiuose kraštuose, bet ir Lietuvoje. Mokyklos, kuriose dėstoma prancūzų kalba, taip pat pažymi Frankofonijos dienas įvairia veikla: konkursais, viktorinomis, koncertais. Mūsų gimnazijos mokiniai prancūzakalbiai visą kovo mėnesį gilino savo žinias viktorinose apie Prancūziją, diktanto, meninio vertimo, raiškiojo skaitymo konkursuose. Pirmojo aukšto fojė buvo parengtas stendas apie Frankofoniją su 5-6 klasių mokinių projektu „Piešiu Paryžių“, o trečiame aukšte galima susipažinti su prancūzų kalbos mokytojos J. Pratkelienės tapybos paroda „Žvilgsnis į Prancūziją“. Kovo 20 d. mokyklos koridoriuose skambėjo prancūziška muzika. Kovo 22 d. mokyklos ketvirtokai buvo pakviesti į aktų salėje vykusį renginį „Bienvenue en France“ (,,Sveiki atvykę į Prancūziją“). Jiems dainavo 5ac klasės mokiniai prancūzakalbiai. 4a, b, c klasių mokiniai turėjo progą parungtyniauti viktorinoje apie Prancūziją ir prancūzų kalbos paplitimą pasaulyje. Patys aktyviausieji buvo apdovanoti saldžiais prizais, balionais ir diplomais.

IIA klasės mokinė Rūta Baltušnikaitė

2023-03-16 dieną 8A klasės mokinys Mikulėnas Motiejus dalyvavo Respublikinėje 8-12 klasių mokinių  tiriamojoje-praktinėje gamtos mokslų konferencijoje su savo darbu „Kaip išsirinkti tinkamą dantų pastą?

Dalyvavo pranešėjai ir jų mokytojai iš 32 įvairių Lietuvos mokyklų - Anykščių rajono, Gargždų, Kauno miesto ir rajono, Kėdainių, Klaipėdos, Kretingos, Marijampolės, Palangos, Panevėžio miesto, Pasvalio, Prienų, Radviliškio rajono ir Vilniaus. Buvo perskaityti net 66 pranešimai. Pranešimus skaitė 98 mokiniai, o juos ruošė net 57 mokytojai. Plenarinį posėdį pradėjo Panevėžio švietimo centro padalinio  RoboLabas metodininkė Dalia Vizbarienė. Ji pristatė pranešimą tema „Priimk iššūkį: bendrauk - eksperimentuok - kurk!“. Pasidžiaukime ,kad vienas iš 98 mokinių skaičiusiųjų  pranešimus buvo ir mūsų mokyklos mokinys.

mokytoja  S.Butkutė

Kovo 15 d. gimnazijoje vyko tradicinė skaičiaus PI diena. Vyresniųjų klasių mokiniai tapo mokytojais žemesnių klasių vaikams. Pasakojo skaičiaus PI istoriją, atliko bandymus su apskritimu, sprendė matematines užduotis, rungėsi įvairiuose konkursuose. Ilgųjų pertraukų metu kvietė visus išbandyti savo jėgas įveikiant matematinius galvosūkius.

5-8 kl. mokiniai dalyvavo integruotame dailės ir matematikos STEAM projekte ,,Matematika tautinėje juostoje“. Jų kūrybiniais darbais pasipuošė gimnazijos trečio aukšto koridorius ir matematikos kabinetai. Įeinančius į gimnaziją pasitiko II a gimn. klasės mokinių bendras darbas – išpuošta PI raidė.

O kaip šventė be torto ar pyrago? Vaikai atsinešė daugybę nuostabių pyragų, išpuoštų PI raide. Savo keptais skanėstais vaišino klasės draugus ir mokytojus. Visi kas tik norėjo, turėjo progą pasmaližiauti.

Ačiū visiems mokytojams ir mokiniams prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

Matematikos mokytoja Asta Girletė  

Bėgimas skirtas paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šią datą tradiciškai švenčiame pagarbos bėgimu kovo 10-11 dieną, Laisvės aikštėje. Bėgimas organizuojamas nuo 2013 metų. Jo metu buvo siekiama nepertraukiamai bėgti net trisdešimt tris valandas, paminint trisdešimt tris metus nuo mūsų valstybei taip svarbaus dokumento pasirašymo datos. Bėgime dalyvavo ir Kazimiero Paltaroko gimnazija. Šiemet jai atstovavo 7d, 8a ir 8d klasių moksleiviai

Visi užsiregistravę/neužsiregistravę dalyviai bėga po vieną 400 metrų ilgio ratą. Pagal jau nusistovėjusią tradiciją kiekvienas bėgantysis prieš pradėdamas įveikinėti distanciją, perima Lietuvos vėliavėlę iš jau baigiančio bėgti ratą dalyvio. Taip, vėliavėlė iš piliečių rankų į rankas buvo perdavinėjama dagiau nei visą parą. 2016 metais organizuotas pagarbos bėgimas buvo rekordinis. Bendrai buvo nubėgta net 360 km. ir 770 m. Bėgime dalyvavo 839 bėgikai. Jauniausias užregistruotas dalyvis 4 metų amžiaus, vyriausias 83 metų amžiaus.

Dalyvaudami šiame bėgime pajutome klasiokų palaikymą, draugiškumą. Pasisėmėme patriotiškumo ir meilės tėvynei.

8a klasės mokinys Nojus Sabas 

Kovo 9-ąją gimnazijoje minėjome Lietuvos nepriklausomybės dieną ir tradiciškai pagerbėme mokinius – pirmūnus, olimpiadų, konkursų nugalėtojus.

Skambėjo pučiamųjų orkestro atliekama muzika (vadovas Vygantas Trepekūnas). Visi susirinkusieji giedojo Lietuvos himną, solo atliko 6c klasės mokinė Dovilė Kisieliūtė. Gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė džiaugėsi, kad tai patys gražiausi žiedai – gabiausi ir darbščiausi mūsų mokiniai. Kapelionas Markas pasveikino visus kovo 11-osios proga, padėkojo už gražius pasiekimus. Mažieji „Spindulėlio“ šokėjai, pasipuošę tautiniais rūbais, atliko kompoziciją „Mano Lietuva“. Skambėjo gražūs ir prasmingi dainos žodžiai:

Juostų raštuose –Tu Lietuva,
Vaiko žodžiuose – Tu Lietuva.
Karo mūšiuose – Tu Lietuva,
Širdis manoji – Tu Lietuva.

Apie Lietuvos nepriklausomybę, kovo 11-osios prasmę kalbėjo gimnazijos mokinių prezidentas, IIa klasės gimnazistas Mindaugas Kriukas. Išgirdome miesto meninio skaitymo konkurso laureato abituriento Roko Šimukausko skaitomą tekstą apie partizaną Vanagą. Vakarė Šniūraitė atliko dainą „Mano kraštas“. Direktorė Gražina Gailiūnienė, pavaduotojos ugdymui Violeta Dumbrienė ir Rimutė Kazakevičienė gausiam gimnazijos 5-8, I-IV gimn. klasių mokslo pirmūnų būriui (jų šiemet net 166), respublikos, miesto olimpiadų, konkursų nugalėtojams, pučiamųjų orkestro muzikantams ir vadovui Vygantui Trepekūnui įteikė padėkos raštus, dovanėles. Buvo pasveikinti ir apdovanoti ir mokytojai, paruošę mokinius olimpiadoms, konkursams.

Džiugu matyti, kaip auga gražus mūsų atžalynas. Tai mūsų gimnazijos pasididžiavimas, mūsų tautos ateitis ir viltis.

Mokytoja Regina Stumbrienė, nuotraukos Stasio Skrebio 

Kovo 9-ąją 5-ojoje gimnazijoje vyko renginys „Laisvės keliu“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Renginį globojo LR Seimo narė, LNSG komiteto narė Dovilė Šakalienė. Minėjimo metu gimnaziją atstovavusi komanda ne tik turėjo galimybę kartu su kitų Panevėžio gimnazijų mokiniais pasvarstyti, kas iš tiesų yra laisvė, bet taip pat daugiau išgirsti apie situaciją Ukrainoje, Lietuvos ir kitų valstybių karinį pasiruošimą. Tačiau pagrindinė renginio dalis – viktorina, kurioje gimnazijos komanda – Gaila, Augustina, Rugilė, Indrė ir Eitvydas – iškovojo pirmąją vietą. Keturi viktorinos etapai patikrino ne tik gimnazistų istorines, bet ir kultūrines žinias. Paskutinysis etapas, prisimenant sudėtingą Lietuvos kelią į laisvę, buvo skirtas Ukrainos kultūrai bei istorijai, norint pagerbti drąsius Ukrainos kovotojus. Kūrybiškos, nestandartinio formato užduotys bei pokalbis su LR Seimo nare buvo puikus būdas paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną ir prisiminti, jog laisvė – nėra duotybė, o nuoseklaus ir sisteminio darbo rezultatas.

Mokytoja Rima Kemzūrienė

Vilniuje savo piligriminę kelionę Gailestingumo keliu pradėjome nuo Gailestingojo Jėzaus seserų vienuolyno. Dabartinėje vienuolyno koplyčioje tarpukariu buvo dailininko E. Kazimirovskio studija, kurioje jis pagal ses. Faustinos nurodymus 1934 m. nutapė Gailestingojo Jėzaus paveikslą. Užsukome į Aušros vartų koplyčią ir keliavome link Dievo Gailestingumo šventovės, kurioje  pagarbinome malonėmis garsėjantį Dievo Gailestingumo paveikslą. Pakeliui stabtelėjome  Vilniaus arkikatedros bazilikos Kazimiero koplyčioje kur saugomas karstas su šv. Kazimiero palaikais. Piligriminę kelionę baigėme apsilankymu šv. Faustinos namelyje. Už galimybę prisiliesti prie šventų Vilniaus vietų, pajusti Dievo gailestingumą dėkojame mus lydėjusiam kun. Marcos.

IIa klasės auklėtoja Vida Rudokienė 

Šį penktadienį mūsų mokykloje vyko neįtikėtina Kaziuko mugė! Tai buvo ne tik proga pagerbti lietuvių kultūros paveldą, bet ir puiki proga susirinkti kartu, pasimėgauti skanėstais ir pasilinksminti!

Viena iš mugės atrakcijų buvo ir mūsų pačių mokinių kepti skanėstai, o taip pat gyva muzika ir liaudies šokiai..

Ačiū visiems, kurie dalyvavo ir organizavo šią nuostabią mugę!

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Projekto "(ne)Pažįstamas Veidas" (2023-03-02) dalyviai ir s. Elija dėkingi mok. Stasiui Skrebiui už teminę reportažo ir portreto pamoką Gabrielės Petkevičaitės - Bitės bibliotekos foto studijoje. Oi, koks geras laikas buvo - ir pamoka, ir pramoga! 

Ačiū, vaikinai, jūs šaunuoliai! (s. Elija) 

2023 m. vasario 23 dieną 1 b klasės mokiniai dalyvavo Panevėžio Masiulio knygyno edukacijoje „Nuo raidės iki teksto". Edukacijos metu vaikai buvo labai aktyvūs ir smalsūs, sužinojo kokie buvo pirmieji susirašinėjimo ženklai. Knygyno direktorė vaikus apdovanojo: 
  • Adelė Grigaliūnaitė ir Stanislav Chornii gavo po knygą už tai, kad daug žinojo ir atsakė į daugelį klausimų. 
  • Jonė Izabelė Butkutė ir Motiejus Sabaliauskas gavo papildomus prizus - kreideles už tai, kad surado paslėptas knygas knygyne ir buvo pastabūs.
  •  Erikas Latanauskas ir Gustėja Masiulionytė gavo paguodos prizus už aktyvumą - kreideles. 
  • Visai klasei buvo skirta padėka.
Mokytoja Asta, nuotraukos Stasio Skrebio 

FRANKOFONIJA – tai Tarptautinė organizacija (TFO), įkurta 1970 m. Jos nariais šiandien yra 88 pasaulio valstybės, kuriose kalbama prancūziškai.

LIETUVA nuo 1999 m. dalyvauja TFO veikloje stebėtojo teisėmis.

PRANCŪZŲ KALBA yra viena iš labiausiai paplitusių kalbų pasaulyje. Prancūzų ir anglų kalbos yra vienintelės, kuriomis kalbama visuose penkiuose žemynuose.

FRANKOFONIJOS DIENOS kasmet vyksta ne tik prancūziškai kalbančiuose kraštuose, bet ir Lietuvoje. Mokyklos, kuriose dėstoma prancūzų kalba, taip pat pažymi Frankofonijos dienas įvairia veikla: konkursais, viktorinomis, koncertais. Mūsų gimnazijos mokiniai prancūzakalbiai visą kovo mėnesį gilino savo žinias viktorinose apie Prancūziją, diktanto, meninio vertimo, raiškiojo skaitymo konkursuose. Pirmojo aukšto fojė buvo parengtas stendas apie Frankofoniją su 5-6 klasių mokinių paruoštomis aplikacijomis prancūzų tautinio kostiumo tema.

Kovo 24 d. mokyklos ketvirtokai bei svečiai ukrainiečiai buvo pakviesti į aktų salę pasiklausyti skambios prancūzų kalbos. Jiems dainavo ir deklamavo 6b, 6d ir III a klasių mokiniai prancūzakalbiai. Ketvirtokai turėjo progą parungtyniauti viktorinoje apie Prancūziją ir prancūzų kalbos paplitimą pasaulyje. Patys aktyviausieji buvo apdovanoti saldžiais prizais ir diplomais.

Kovo 29 dienos popietę 6d klasės mokiniai G. Krapauskaitė, S. Janeliūkštis ir III a klasės mokiniai G. Aleknaitė, R. Garbaliauskaitė, K. Juškevičius, K. Etxezarreta Arrizabalaga pristatė savo meninę programą Juozo Balčikonio gimnazijoje, kur vyko miesto mokinių prancūzakalbių Frankofonijos šventė.      

Prancūzų kalbos mokytoja metodininkė Jūratė Pratkelienė 

Kovo 24 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyko vaikų ir jaunimo teatro šventė „Drąsiau, drambly", skirta tarptautinei teatro dienai paminėti. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi jaunųjų aktorių trupės, tai 2c klasės mokiniai, mokytoja A.Cimermonienė ir mišri (6-9kl.) „Dramos studijos" moksleivių grupė. Parodėme du spektaklius: J.Radzevičiaus „Skruzdėlė Atsiskyrėlė" ir ištrauką iš A.de Sent Egziuperi „Mažasis Princas" Vaikus ruošė - teatro mokytoja, režisierė Daiva Barzinskienė. Jai talkino III g. kl. mokinė Deimantė Ovaldaitė.

Šiltas priėmimas, puikūs pasirodymai, dovanos, aplodismentai lydėjo jaunuosius aktorius viso renginio metu. Už puikų pasirodymą buvome apdovanoti ir pakviesti dalyvauti miesto šventėje „Susitikime penktadienį".

Režisierė Daiva Barzinskienė 

Kovo 24 dieną 2c klasės teatro būrelis dalyvavo vaikų ir jaunimo teatro šventėje „Drąsiau, drambly!“, kuri skirta Tarptautinei teatro dienai paminėti. Mažieji artistai ne tik pristatė žaismingą ir pamokantį spektaklį „Skruzdėlė atsiskyrėlė“, bet stebėjo ir vertino kitų miesto teatro grupių vaidinimus. Šventę vainikavo saldūs prizai ir gausa aplodismentų.

Ačiū teatro mokytoja Daivai Barzinskienei, asistentei Deimantei Ovaldaitei už spektaklio parengimą, mokytojai Astai Ulienei, mamytei Kristinai Švitrienei už organizacinius rūpestėlius, artistų tėveliams už palaikymą.

Mokytoja Aina Cimermonienė 

 STEAM pamokoje - kūrybinėje laboratorijoje „Stebuklingas vanduo“. 

Mokytoja  Neringa Garuckienė  

Kasmet kovo 22 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų! Pasaulinė vandens diena skirta didinti supratimą apie pasaulinę vandens krizę, o pagrindinis šios dienos akcentas yra paremti tvaraus vystymosi tikslo – vandens ir sanitarijos visiems –įgyvendinimą iki 2030 m.

Šių metų Pasaulinė vandens diena buvo pasitinkama šūkiu „Gera rankų higiena kovai su COVID-19“. Žmonės raginami kuo dažniau ir kruopščiau plauti rankas tekančiu vandeniu ir muilu, nes rankų higiena yra ypač svarbi norint užkirsti kelią COVID-19 ir daugelio kitų užkrečiamųjų ligų plitimui.

 Pirmadienį (03-21) I(2) gimnazijos klasės mokinių grupė dalyvavo STEAM pamokoje kūrybinėje laboratorijoje „Stebuklingas vanduo“. Mokiniai  dirbdami grupėmis ir porose po tris atliko šešis darbus:

  • Vandens tankis
  • Vandens pH
  • Vandens paviršiaus įtempimas
  • Muilo tirpalo putojimas kietame ir minkštame vandenyje
  • Įvairių vandens bandinių elektrinio laidumo tyrimas
  • Kas sunkesnis kietas ar skystas vanduo

Tokios netradicinės pamokos skatina mokinius dirbti su kiek nematytomis užduotimis ir pratintis prie užsiėmimų komandose. Visi devintokai turėjo turiningą pamoką ir puikiai susitvarkė su iššūkiu. Tikime, jog tokios pamokos patyriminio mokymo išliks atmintyje dar labai ilgai.

I gimnazijos klasės mokinė Adelė Balčėtytė, mokytoja Snieguolė Butkutė 

Sulaukėme kovo 14-osios ir mūsų gimnazijoje. Kiekvienais metais 03-14 yra minima tarptautinė skaičiaus PI diena. Ji pasirinkta dėl skaičiaus PI reikšmės π ≈ 3,14. Matematikai ir jų draugai šią šventę mini išradingai ir saldžiai .

Ankstų rytą vyresniųjų klasių mokiniai pasitiko visus skubančius į gimnaziją su nuotaikinga muzika ir matematine užduotimi. Vėliau jie savo jaunesniems draugams vedė netradicines matematikos pamokas. Jų metu prisiminė skaičiaus PI istoriją, jo reikšmę mokslui, atliko įvairias praktines užduotis, sprendė galvosūkius, dalyvavo viktorinose, dėliojo iš skaičiaus PI dėliones, rungėsi tarpusavyje, kuriam pavyks daugiau išmokti skaičiaus PI skaitmenų po kablelio.

Mokiniai skaičių PI perteikė ir kūrybiniais darbais - piešė, lipdė, konstravo, drožinėjo, siuvo, vėlė, dekoravo. Jų darbai papuošė gimnaziją. Šventę vainikavo vaikų kepti apvalūs pyragai, papuošti graikiška π raide. Džiugu, kad mokiniai įdomiai ir kūrybingai praleido laiką.

Ačiū visiems mokiniams, mokytojams ir tėveliams, kurie prisidėjo prie šios šventės.

Matematikos mokytoja Asta Girletė  

Žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose, iš artimųjų ir kitų suaugusiųjų girdėdami daug skirtingos informacijos apie karinius veiksmus Ukrainoje, vaikai ir paaugliai gali jausti didelį nerimą, jiems gali kilti įvairių klausimų.

Pateikiame informaciją tėvams kaip kalbėtis su vaikais apie situaciją Ukrainoje, kurią parengė Paramos vaikams centras.

Primename, kad dėl emocinės paramos ar psichologo konsultacijų galite skambinti telefonu 1809.

Daugiau informacijos apie pagalbos galimybes sužinosite www.pagalbasau.lt/gaukpagalba.

#pagalbasau #vaikai #tevai #ukraina #pokalbis

Sveikiname Augustiną Petrauskaitę (8b kl.) – 8 klasių mokinių vokiečių kalbos konkurso miesto etapo nugalėtoją!

Linkime sėkmės respublikiniame etape!

Mokinę ruošė vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė

Pamoka – susitikimas III ir IV kl. moksleiviams. Svečiuose visišką regos negalią turintys sutuoktiniai Arvydas ir Sigita Markevičiai. Tema: Ar kada nors Dievas nusisuko nuo žmogaus? (liudijimas).

Įspūdinga buvo klausyti gitara grojančio ir giedančio Arvydo – klasę akimirkai užliejo muzikos garsai. Ir kiek daug džiaugsmo gyvenimu! Pajutome: jūs laimingi. Jūs – atviri netikėtumams, nieko nekaltinantys, bet mokantys priimti visa taip, kaip yra, nepasiduodantys. Sigita, o kad taip mums Jūsų valios ir ryžto! Kai laikėme rankose Parolimpinėse Europos ir Pasaulio žaidynėse iškovotus medalius – sulaikėme kvapą. Jūs pasiekėte labai daug ir garsinote Lietuvą. Ir ačiū, mielieji, už atsineštus daiktus, kuriuos naudojate buityje: už tą kalbantį laikrodį ir už elektroninį suflerį, kuris pasako, kas yra stiklainyje, už baltą lazdelę ir telefoną. O labiausiai – už šypseną ir tikėjimo sklaidą. Dievas kartu su jumis keliauja ir judu tą jaučiate savo gyvenime. Mums tai buvo brangiausias liudijimas, kurio taip reikia šių dienų ryšio su Dievu dykumose. Būkite palaiminti!

Sesuo Elija 

4a klasės 23 mokiniai dalyvavo skaitmeninio Kovo 11-osios atviruko konkurse, kurį organizavo Vinco Kudirkos muziejus. Kūrybiškai išreiškėme savo idėjas, puoselėjome patriotinius jausmus, tobulinome naudojimosi skaitmeninėmis technologijomis įgūdžius.

Mokytoja Danguolė

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas