6.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Studijuok KTU PANEVĖŽYJE!

Aktualu

 


Panevėžio kolegija

 

Facebook


Balandžio 26 d. gimnazijos 6 klasių mokinių komanda kartu su 12 kitų Lietuvos mokyklų komandomis dalyvavo Goethe’s instituto, Lietuvos futbolo federacijos, Lietuvos masinio futbolo asociacijos, Vokietijos-Čekijos futbolo akademijos konkurso „1:0 vokiečių kalbos naudai“ finale.

Finalinis renginys vyko Kaune Nacionalinės futbolo akademijos manieže.

Renginys prasidėjo organizatorių sveikinimais ir komandų prisistatymais, kurių metu mokiniai pademonstravo vokiečių kalbos žinias ir kūrybiškumą. Mūsų komandos „Fußballfreunde“ prisistatymas buvo įvertintas maksimaliu taškų skaičiumi. Po to atskirose stotelėse mokiniai atliko užduotis vokiečių kalba apie Europos futbolo klubus, garsius futbolininkus, futbolo šalis, žaidėjų pozicijas futbolo aikštėje ir kt. Po pietų vyko visų komandų bendra treniruotė su futbolo treneriu.

Daugiausiai emocijų atnešė futbolo rungtynės. Teko išbandyti jėgas su Kauno, Radviliškio, Šiaulių, Jonavos mokyklų ir Panevėžio Saulėtekio progimnazijos komandomis. Susumavus futbolo rungtynių rezultatus, užėmėme 3 vietą, o susumavus taškus už prisistatymą, užduočių apie futbolą vokiečių kalba atlikimą ir futbolo rungtynių rezultatus užėmėme garbingą 5 vietą iš dvylikos.

Dėkojame Emilijai Putauskaitęi (6a), Kseniyai Chorni (6a), Karoliui Petroniui (6b), Dovydui Gurskiui (6b), Matui Švelnei (6b) ir Edgarui Mikalajūnui (6c) už garbingą gimnazijos atstovavimą, atsakingumą, azartą ir atsidavimą komandai!

Mokinius ruošė vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė  

Balandžio 26 dieną Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje lankėsi ŠMSM atstovas ukrainiečių mokinių ugdymo klausimais ukrainietis Gipich Vyacheslav, ŠMSM vyriausioji specialistė Elena Stanienė ir Panevėžio švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Bagdanskienė.

Svečiai susitiko su gimnazijoje besimokinančiais 27 mokiniais iš Ukrainos. Susitikimo metu mokiniai kalbėjosi apie gimnazijoje sudarytas ugdymosi sąlygas, bendravimą su bendraminčiais ir popamokinę veiklą. Mokiniai dėkojo už palankią mokymosi aplinką, saugų psichologinį mikroklimatą, džiaugėsi sutiktais naujais draugais ir nuoširdžiu gimnazijos mokytojų bendradarbiavimu.

Milda Čečiotaitė 5d kl. – II vieta (mokyt. N. Garuckienė)
Joris Boguška  6c kl. – II vieta (mokyt. J. Pūkaitė)
Simas Janeliūkštis 6d kl.   – III vieta (mokyt.N. Garuckienė)
Dominykas Girnys 7c kl. – II vieta (mokyt. N. Garuckienė)
Rebeka Skrudupė 8b kl. – II vieta (mokyt. N. Garuckienė)

Sveikiname 8a klasės mokinį JUSTĄ ROŽĖNĄ geografijos miesto olimpiadoje laimėjusį III vietą.

Geografijos mokytoja Jolita Pūkaitė

 

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas kviečia mokyklą gegužės 2 d. – gegužės 30 d. dalyvauti socialinėje akcijoje „Ženk nerūkęs“. Plačiau

Kiekvieną, nepaisant amžiaus, įpročių ar pomėgių, kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų” ir jungtis prie šios akcijos – ne konkuruojant ar varžantis, bet leidžiant laiką kartu, bendraujant ir žingsniuojant – su draugu, artimuoju, kolega ar augintiniu! Drauge atraskime naujus pomėgius! 

Socialinė pedagogė Neringa

Balandžio 15 dieną PC „Babilonas“ erdvės užsipildė antreprenerystės dvasia – Panevėžio miesto ir regiono jaunųjų bendrovių mugė ten sukvietė būrį jaunųjų antreprenerių, komisijos narių bei susidomėjusių svečių. Tai buvo pirmoji gyva eXpo Panevėžyje, jos metu išdalinta net 12 apdovanojimų statulėlių.

Net dvejose nominacijose mūsų gimnazijos bendrovės nugalėjo! Sveikiname juos!.

  • Nominacijoje „Tvariausia jaunoji bendrovė” laimėjo  BARRED CLOTHES;
  • Nominacijoje „Už antreprenerišką požiūrį” laimėjo Perfbrooch.

Jaunųjų bendrovių nariai sakė, kad „accelerator_x“ metu išmoko dirbti komandoje, kokia svarbi yra rinkodara, ir kaip reaguoti į rinkos pokyčius – pamačius, kad idėja neveikia, imtis naujos idėjos.

Mokytoja Daiva Masiliūnienė 

MB "Mažųjų ugdymas”, vykdanti neformalaus švietimo veiklą Lietuvos ikimokyklinio, pradinio ir vidurinio ugdymo įstaigose, 3 metus su savo kurtomis edukacijomis sėkmingai dalyvaujanti Kultūros paso projekte bei organizuojanti dienos bei vasaros stovyklas 7-13 metų vaikams ir dienos centrą 4 - 7 metų vaikams, siūlo paslaugas: į artėjančią 2022 m. vasaros stovyklą kviečiame ir atitinkamo amžiaus ukrainiečių vaikus, kurie stovyklautų kartu su lietuvių vaikais santykiu 50/50. Pagal amžių būtų jiems paruošta speciali programa, kuri apimtų lietuvių kalbos mokymą, užimtumą vasaros metu, sveikatinimą, sveiko gyvenimo būdą, sportą, emocinio stabilumo didinimą, adaptaciją ir įsiliejimą į lietuvių bendruomenę. Stovykloje dirba sertifikuoti treneriai, pedagogai, puikiai kalbantys rusų kalbą ir gebantys mokyti lietuvių kalbos, matematikos bei gamtos mokslų, darželinukų auklėtojai. Darželinukų paslaugoms - edukacijos, žaidimai, žygiai į mišką. Stovykla bei dienos centras (mokamas atskirai, lankstinukas prisegtas žemiau) veiks liepos 4 - rugpjūčio 28 dienomis Panevėžio rajone, Žaliojoje girioje - visos veiklos gamtos apsuptyje. Teritorijoje - žaidimų aikštelės, pavėsinės, palapinės bei kita įranga. Vaikai aprūpinami kasdieniu saugiu vežiojimu į/iš stovyklos į Panevėžį pagal nustatytą maršrutą, visaverčiu maitinimu, unikaliomis edukacijomis ir kitomis veiklomis. Stovyklos trukmė 7 dienos, vienoje pamainoje gali dalyvauti iki 80 vaikų (40 lietuvių ir 40 ukrainiečių, 4 būriai po 15 vaikų), tikimės, kad stovyklą pradėsime vykdyti nuo liepos 4 dienos - viskas priklausys nuo to, kada baigsis konkursas.

Taip pat pas mus vyks ir mokama stovykla “Žaliojoje girioje” visiems, kurie nepateks į nemokamą stovyklą, mokykloms taikoma 20 eur nuolaida, tad 10 dienų stovyklą kainuos tik 250 eur, o 5 dienų stovykla - tik 140 eur. 

Daugiau informacijos - www.mug.lt arba telefonu 8-643 17715.

Ic ir Ib kl. mokiniai turėjo progą išgirsti pamąstymus laisvės tema pašaukimo liudijimą. Gurkšnodami arbatą sužinojome, ką reiškia tatuiruotė ant sesės rankos, ką jai teko patirti misijose, kodėl jos toks keistas vardas, kaip nuo svajonės tapti aktore ji tapo vienuole, kaip turėdama daug laisvės ieškojo savo laimės ir ją surado... ir kt. Beje, mokiniai buvo pakviesti į jaunimo savaitgalio gavėnios rekolekcijas Berčiūnuose.

Ačiū, miela sese, už Tavo mums padovanotą laiką. Telaimina Viešpats vienuolijos misiją.

Sesuo Elija

Savaitę prieš šv. Velykas tikybos pamokų metu su įvairių klasių mokiniais kartu meldėmės Kryžiaus kelyje. Malda vyko įvairiomis formomis: kryžiaus kelią tiesiog meldėmės katedroje, vaidinome, piešėme ir pan. Buvo susikaupimo, rimties, buvo ir žaismingumo, kūrybingumo, paprastumo. Ačiū mokiniams už aktyvų įsitraukimą į siūlytas veiklas.

Mokytojos Jurgita Š. ir sesuo Elija  

Balandžio 14 - ąją dieną gimnazijoje vyko  viktorina  „Gamtos pasaulio labirintuose" penktų klasių mokiniams, skirta Žemės mėnesiui paminėti. Šios viktorinos tikslas - keliaujant labirintais įminti visas gamtos paslaptis. Klasių komandos turėjo įveikti tiek teorines, tiek praktines užduotis. Sirgaliams buvo patikėta sukurti  gamtos mokslų priemonės reklamą. Mokiniai viktorinoje  įtvirtino savo turimas gamtos mokslų žinias.  

Parengė gamtos mokytoja Neringa Garuckienė 

Balandžio 11-ą dieną dešimtokai iškeliavo į VGTU. Išvykome su tikslu įgyvendinti 3 laboratorinius darbus, išklausyti paskaitą bei aplankyti dar neregėtus universiteto kampelius. Atvykę į VGTU, išklausėme matematikos paskaitą bei įgijome žinių apie kombinatorikos pagrindus. Vėliau, pritaikydami pateiktą medžiagą, išbandėme savo jėgas spręsdami pateiktus uždavinius. Sekanti mūsų kelionės stotelė - LINKMENŲ fabrikas. Ten gausu modernių inovacijų, kurias kuria studentai. Išvydome 3D spausdintuvus, įspūdingus lazerius, akių judesius fiksuojantį veido-roboto prototipą ir net blynų spausdintuvą! Mus sužavėjo erdvės, kuriose studentai ir kiti kūrybingi žmonės gali realizuoti save, pasinaudodami suteiktomis sąlygomis ir priemonėmis. Po pusvalandžio klajonių po naujovių kupiną fabriką, vėl grįžome į VGTU. Ten mūsų jau laukė 3 laboratoriniai darbai - chemijos, mikrobiologijos ir fizikos. Painiais koridoriais keliavome į chemijos laboratoriją - ten tyrėme vandens kietumą. Fizikos erdvėse domėjomės interferencijos, difrakcijos, fotoefekto ir kitais fizikiniais reiškiniais. Veiklas užbaigėme mikrobiologijos laboratoriniu darbu, kurio rezultatus išvysime po savaitės. Laukiam nesulaukiam išvysti, kokie ,,padarėliai“ išaugs iš perbrauktų paviršių tepinėlių. Tikimės sugrįžti ir dėkojame mokytojai, VGTU dėstytojams bei laboratorijų darbuotojams. 

Melisa Ignatavičiūtė ir Ugnė Urbonaitė 10 klasės VGTU grupė 

2022 metų balandžio 8 d. 17 gimnazijos 7-8 klasių mokinių pirmą kartą laikė tarptautinį vokiečių kalbos egzaminą Goethe-Zertifikat A1: Fit in Deutsch 1. Šiuo egzaminu patvirtinamos elementarios kalbos žinios, atitinkančios pirmąjį – A1 – lygį iš šešių Bendruosiuose Europos kalbų metmenyse (BEKM) nustatytų kalbos mokėjimo lygių. Šį egzaminą organizuoja Getės institutas, o jį mūsų gimnazijoje vykdė Valstybės institucijų kalbų centro darbuotojos. Egzamino metu mokiniai privalėjo užduoti klausimus ir į juos atsakyti, formuluoti prašymus ir į juos reaguoti, parašyti apie save ir kitus, suprasti klausomus ir skaitomus pokalbius/tekstus apie žinomus dalykus.

Tikimės, kad egzamino rezultatai bus žinomi balandžio mėnesio pabaigoje.

Išlaikę šį egzaminą, mokiniai gaus visame pasaulyje pripažįstamą dokumentą/sertifikatą apie vokiečių kalbos mokėjimo lygį. Kadangi greta anglų kalbos šiais laikais labai svarbu mokėti kuo daugiau kitų užsienio kalbų, toks sertifikatas įgyja svarbią reikšmę.

Vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė

Jau balandžio 15 d. nuo 10 val. iki 13.30 val.prekybos centre „Babilonas“ šurmuliuos mokinių, įgyvendinančių savo verslo idėjas pagal praktinio verslumo ugdymo programą „accelerator_x“, jaunųjų bendrovių eXpo mugė. Jos metu bus galimybė susipažinti su mokinių vystomomis verslo idėjomis bei įsigyti net 14-kos mokinių bendrovių siūlomų produktų.

Nuo 13.30 val. „Apollo“ kino salėje geriausios mokinių verslo idėjos bus apdovanotos eXpo mugės rėmėjų bei partnerių įsteigtais apdovanojimais.

Praktinio verslumo ugdymo programa „accelerator_x“ suteikia galimybę mokiniams įkurti jaunąją bendrovę, kuri turi mokomosios mokinių bendrovės statusą ir veikia pagal akcinės bendrovės modelį. Tai edukacinis verslas, veikiantis realiomis rinkos sąlygomis. Mokinių mokomosios bendrovės veiklą prižiūri ir veiklos taisykles nustato VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“. Mokomieji renginiai „eXpo“ yra integrali mokinių jaunųjų bendrovių programos „accelerator_x“ praktikos dalis. Tai viešos jaunųjų bendrovių mugės, kuriose mokiniai pristato savo verslumo ugdymo metu pasiektus rezultatus, sukurtą produktą / paslaugą, prekiauja bei praktiškai taiko įgytas teorines žinias.

Daugiau apie praktinio verslumo ugdymo programą „accelerator_x“: Pradėk savo verslą! „accelerator_x‟

Sveikiname 4 c klasės mokinę Dovilę Kisieliūtę, laimėjusią III -ąją vietą  Respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų ir I–IV klasių mokinių kompiuterinio atviruko konkurse, skirtame pasaulinei Žemės dienai paminėti „Paukščiai grįžta į gimtinę“. Dovilę paruošė mokytoja Sonata. 

Mokytoja Daiva

Sveikiname 6 klasių mokinių komandą, patekusią į Goethe’s instituto, Lietuvos futbolo federacijos Lietuvos masinio futbolo asociacijos, Vokietijos-Čekijos futbolo akademijos konkurso „1:0 vokiečių kalbos naudai“ finalą: Emiliją Putauskaitę (6a), Kseniya Chorni (6a), Karolį Petronį (6b), Mantą Matulį (6b), Matą Švelnę (6b) ir Edgarą Mikalajūną (6c).

Linkime sėkmės ir smagių akimirkų finaliniame renginyje Kaune!

Mokinius ruošė vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė

Virtuali 6d. kl. mokinės Kamilės Railaitės fotografijų paroda „Jums, Mamos" skirta Motinos dienai paminėti. 
Neformalaus ugdymo būrelio "Jaunieji fotografai" vadovas  

Julius Nauronis (IIIga) pristato virtualią fotografijos parodą - „Žiedai", skirtą Mamos dienai.

Paruošė fotografijos mokytojas Stasys Skrebys  

Koronaviruso sukelta pandemija apsunkina kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Užsidarius mokykloms, nevykstant renginiams ar užsiėmimams, daugel is jaunų žmonių pajunta, kad jų gyvenime ima trūkti išties svarbių dalykų – kad ir tokių kasdieninių, kaip pašnekesiai su draugais ar įprasti susitikimai mokykloje.

Žmogui, kur is susidūręs su pokyčiais dėl COVID-19 plitimo išgyvena nerimą, jaučiasi izoliuotas ar nusivylęs, svarbu žinoti, kad jis yra ne vienas, taip pat yra svarbu pasi rūpinti savimi i r savo emocine gerove.

Nuotolinis mokymas - ne mokymasis namuose. „Mokymą namuose jūs pasirinkote patys. O nuotolinį mokymą jums paskyrė karantinas". Tokia žinute neseniai pasidalino viena JAV gyvenanti tinklaraštininkė, ne vienerius metus mokanti savo vaikus namuose. Ji priminė, kuo skiriasi šie du mokymo būdai. Vienas iš esminių dalykų: mokantis nuotoliniu būdu pamokas planuoja ir grįžtamąjį ryšį užtikrina ne tėvai, bet pedagogai.

Aktyvios veiklos kalendorius.

Nusiramink. Būk kūrybingas. Mandagiai elkis.

Kaip pasiruošti egzaminams? Atmintinė moksleiviams ir jų tėvams.

Kai už lango dar tiek mažai spalvų, o namuose norisi kūrybiškos veiklos, 4c klasės vaikai nutarė surengti Margučių parodą. Gavę dailės ir technologijų užduotį pasidomėti ir aptarti margučių spalvų ir ornamentų derinius ir jų simbolinę reikšmę, pasirinko kiaušinių dažymo būdą, priemones, spalvas ir ornamentavo Margutį. Šiuo kūrybiniu darbu dalinosi ir džiaugėsi visa šeima.

Kviečiame visus į spalvingą parodą.

Mokytoja Aina Cimermonienė

Sakoma, jog kartu su pavasario saule, šv.Velykomis ir margučiais į žemę sugrįžta gyvenimas ir džiaugsmas. Tad miesto mokyklų pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai dalyvavo PŠC organizuotoje virtualioje margučių koliažų parodoje „Margosios Velykos 2020”. Pasidžiaukime 1a klasės mokinių ir mokytojos Sonatos, 2a klasės mokinių ir mokytojos Danguolės, 2c klasės mokinių ir mokytojos Daivos, 3b klasės mokinių ir mokytojos Vilmos kurtais velykinių margučių koliažais.

Pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė Vilma Martinkienė

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas