4.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Studijuok KTU PANEVĖŽYJE!

Aktualu

 


Panevėžio kolegija

 

Facebook


Gegužės 30 d. mūsų gimnazijoje vyko nacionalinio čempionato „Makaronų tiltai 2022“ atrankos etapas. Jame dalyvavo 6 komandos, kurias sudarė I, II ir III gimnazijos klasių mokiniai. Renginio pradžioje visus dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė  Gražina Gailiūnienė, kuri pasidžiaugė, kad mūsų gimnazija jau 5 metus dalyvauja šiame čempionate ir palinkėjo, kad visų tiltai būtų kuo stipresni. Vilniaus TECH doc. dr. Gintauto Ambrasas papasakojo apie tiltų statybą ir jų konstrukcijas, įtempimus bei gniuždymus bei davė vertingų patarimų, kaip pastatyti kuo patvaresni makaronų tiltą.

Po paskaitos visos  mokinių komandos per 60 minučių iš 400 g spagečių ir keturių plastilino gabalėlių turėjo sukonstruoti tiltą, kuris išlaikytų kuo didesnę apkrovą. Pagal reikalavimus tiltas turėjo būti ne ilgesnis nei 420 mm, ne platesnis nei 100 mm ir ne aukštesnis nei 200 mm. Visi tiltai buvo pasverti ir išmatuoti, o tada išbandomi: tilto centre buvo palaipsniui kabinami svoriai iki tol, kol tiltas subyrėdavo…

 • Pirmąją vietą laimėjo 4 kg 100 g masė apkrovą išlaikęs tiltas (paties tilto masė 278 g). Jį sukonstravo I gimnazijos klasių merginų komanda „Tiagliatelle“. Ši komanda gavo oficialų kvietimą dalyvauti respublikiniame ture.
 • Antroji vieta atiteko III gimnazijos klasės mokinių komandai „Ravioliai“. Jų tiltas atlaikė 3 kg 200 g masės apkrovą (tilto masė 295 g).  
 • Trečiąją vietą užėmė II gimnazijos klasės mokinių komanda „Dumbuldarkas“. Jų tiltas atlaikė 3 kg 50 g masės apkrovą (tilto masė 386 g).

Dėkojame gimnazijos komandoms aktyviai dalyvavusioms čempionate.

Fizikos mokytoja Dalia Dambrauskienė 

Džiaugiamės ir sveikiname 2c klasės mokinį Naurį Bogušką laimėjusį III vietą Panevėžio miesto 1–2 klasių meninio skaitymo konkurse „Vaikystės spalvų  paletė”.

Mokytoja Aina Cimermonienė

Gegužės 13 d.  Vilniuje „Avia Solutions Group” arenoje vyko jaunimo festivalis Vibelift 2022. Jame dalyvavo Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos septintokai.

7d klasės mokinė Rugilė Norkutė 

Gegužės 19 d. Šiaulių jėzuitų mokykloje vyko Respublikinė 4 klasių mokinių anglų kabos konferencija "Writing a letter. Making a friend. Visiting each other". Šioje konferencijoje sėkmingai dalyvavo keturi ketvirtų klasių mokiniai: Greta Venckevičiūtė, Mėta Mačenskaitė, Gustas Adakauskas, Jonas Dovidonis

Už pristatytus darbus visi dalyviai įvertinti padėkos raštais.

Mokinius ruošė: Aida Lukoševičienė, Ligita Švelnienė 

Gegužės 11-tą dieną su vienuoliktokais vykome į Vilnius TECH universitetą. Pirma stotelė - Transporto inžinerijos fakultetas, kuriame išklausėme paskaitą ir susipažinome su šia studijų kryptimi. Toliau vykome į pagrindinį universiteto pastatą. Ten išklausėme matematikos paskaitą „Ką turi bendro lėktuvas ir krepšinis?“ ir atlikome chemijos laboratorinius darbus – „Druskų hidrolizė“ ir „Tirpumo nustatymas“. Po atliktų darbų papietavome ir, grįžę į universitetą, atlikome fizikos, inžinerinės grafikos ir biologijos laboratorinius darbus. Pasibaigus veikloms, grįžome į Panevėžį.

Ši išvyka ne tik suteikė naujų žinių kiekvienoje gamtos mokslų srityje, bet ir leido artimiau susipažinti su universiteto aplinka.

Roberta Keršulytė IIIa  

2022m. gegužės 6 dieną mes buvome „Gintarėlio“ darželyje. Su priešmokyklinukais gaminome tulpes, paruošėme jiems pamokėlę apie pavasarį, gėles. Buvo labai linksma, bendravome su vaikais ir nemažai sužinojome apie jų pomėgius. Nors ten pabuvome trumpai, buvo labai gera prisiminti ir savo vaikystės darželio patirtį. Ši socialinė veikla mums atrodo labai prasminga, dėkojame į darželį eiti pasiūliusiai tikybos mokytojai, s. Elijai Rudinskaitei.

Simona Miklovytė, Emilija Gelažnykaitė, 7b kl.

Gegužės 16 d., nuotoliniu būdu, vyko respublikinis 4 klasių mokinių edukacinis renginys „English is Fun''. Šioje viktorinoje dalyvavo 60 mokinių iš visos Lietuvos. Mūsų gimnazijos šeši ketvirtokai atliko klausymo, teksto suvokimo ir gramatikos užduotis.

Sveikiname Danielę Bagdonaitę, 4 klasių anglų kalbos respublikinėje viktorinoje užėmus prizinę vietą!

Mokytoja Ligita Švelnienė

Gegužės 11 dieną Panevėžio gamtos mokykloje  vyko mokinių konferencija „Aplinka ir aš“. Konferencijos tikslas - skatinti gamtos, aplinkotyros žinių, gebėjimų, kompetencijų ugdymą(si), sieti su stebimos aplinkos pažinimu, mokinių mokslinio mąstymo ir stebėjimų įgūdžių formavimu.

4a klasės mokinės Akmilė Butėnaitė ir Urtė Godliauskaitė parengė ir skaitė pranešimus konferencijoje. 

Mokytoja Danguolė

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija įgyvendina Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuoją projektą Nr. SP2020-1-115 „Sporto bazės, esančio vysk. K. Paltaroko g. 20, Panevėžyje, atnaujinimas“.

Bendra tinkamų finansuoti projekto išlaidų suma sudaro 747 515,56 eurų, iš jų: Fondo lėšomis finansuojamos išlaidos sudaro ne daugiau kaip 448 509,46 eurų.

Projekto tikslas: gerinti sąlygas ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę, modernizuojant sporto bazę, esančią vysk. K. Paltaroko g. 20, Panevėžyje, taip prisidedant prie sporto bazių prieinamumo didinimo, sąlygų įvairaus amžiaus ir poreikių asmenų fiziniam aktyvumui gerinimo, sportuojančių asmenų skaičiaus didėjimo.

Projekto tikslinė (-ės) grupė (-ės):  neįgalieji asmenys; bendruomenės asmenys: moterys; vaikai; senjorai; suaugusieji; vaikai ir (arba) jaunimas iki 29 metų.

Projekto uždaviniai:  atnaujinti sporto bazę (1 vnt.) – (unikalus nr. 4400-5322-6561).

Informuojame, kad Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimanzijos direkotorė Gražina Gailiūnienė ir UAB „Rolana“ direktorius Rolandas Gaidys, 2022 m. balandžio 15 d. pasirašė Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos stadiono rangos darbų sutartį. Galime pasidžiaugti, kad jau gegužės mėn. stadione pradėti ardymo darbai. Pagal pasirašytą sutartį planuojama, kad stadiono atnaujinimo darbai bus baigti iki 2022 m. pabaigos. Rangos darbų sutarties vertė 582 757,01 Eur su PVM.

Klasės valandėlės metu 7d klasės merginoms buvo proga prisiliesti prie biblinio teksto apie moters įvaizdį ir pareigas, kalbėjome apie namų jaukumą kuriančias moteris, mamas. Lyginome judaizmo moteriai keliamus reikalavimus ir dabartinius lūkesčius apie idealią moterį. Šią dalį pravedė sesuo Elija. Po pokalbio, su auklėtojos G. Bujokaitės pagalba, merginos mokėsi iš servetėlių gaminti gėlių žiedus. Įvertinkite, kaip joms pavyko :). 

Sesuo Elija 

Parodoje eksponuojami Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos III ir IV gimnazijos klasių mokinių fotografijų darbai, sukurti per II-ąjį šių mokslo metų pusmetį.

Parodos autoriai: Abromavičiūtė Beatričė III c, Belickaitė Simona IV b, Duškinaitė Dija IV b, Ereksonaitė Ema IV b, Gurklytė Goda IV a, Kanapeckaitė Vaiva IV a, Kiaušaitė Rūta IV b, Kuosa Tautvydas III b, Lapinskas Silvestras III b, Lotužytė Gabija III c, Lukoševičius Ignas III c, Markevičiūtė Karolina IV a, Matulis Justas III c, Murmokas Kasparas III c, Ovaldaitė Deimantė III b, Petkevičiūtė Gabrielė IV a, Petronytė Eva III a, Pribišauskaitė Aistė IV a, Puzinaitė Miglė III b, Ramonas Jonas, IV b, Steponavičiūtė Eglė IV a, Steponiūtė Indrė III b, Stumbrys Linas III b, Šukys Nedas IV b, Urbonas Rokas III a, Vietaitė Ūla III a, Vilkas Dovas IV b, Žurauskas Deinminas III b.

 Mokytojas Sigitas Laurinavičius 

Gegužės 9 dieną IIIgb ir IIIgc klasės mokiniai dalyvavo KTU organizuojamose orientacinėse varžybose, skirtose Tarptautinei Europos dienai paminėti. Džiaugiamės mokinių puikiu orientavimusi Panevėžio mieste, gebėjimu susikaupti ir tiksliai atlikti užduotis. Surinkę maksimumą taškų, jie užėmė II vietą. Visi buvo apdovanoti prizais.

Klasės auklėtoja Aida Bijanskienė  

Gegužės 4 d. pradinėse klasėse fizinio ugdymo pamokų metu mokiniams vyko užsiėmimai, kurių metu buvo tobulinama laikysena ir koordinacija. Užsiėmimus vedė sporto studijos „Sportas basomis“ ir mobilios sporto studijos „Get Phy“ treneriai. Vaikai sužinojo, kodėl svarbu kuo daugiau vaikščioti ir sportuoti basomis, diskutavo apie laikyseną ir jos korekciją. Naujais mokslo metais šių sporto studijų  mokymus ketinama organizuoti gimnazijoje pradinių klasių popamokinės veiklos metu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui E. Dilienė 

 • Andreja Juškevičiūtė   –I vietą  
 • Mėja Letkauskaitė  - II vietą
 • Rebeka Skrudupė   - III vietą
 • Justas Rožėnas -III vietą

Mokytoja Snieguolė Butkutė

The 5th International Music Olympiad Ljubljana 2022.

Sveikiname Rugilę Garbaliauskaitę IIIa gimn. kl. mokinę. Tarptautinėje muzikos olimpiadoje Liublianoje, Slovėnijoje, iškovojusią 1-ąją vietą, aukso diplomą ir specialų apdovanojimą už geriausią muzikinę kompoziciją. Didžiuojamės, kad Rugilė taip gražiai atstovavo Lietuvą, miestą, mūsų gimnaziją. Nuostabus jausmas žinoti, kad esame turtingi ir turime kuo dalintis, t.y. jaunų žmonių muzikinėmis idėjomis, įkvėptais pasirodymais ir Lietuviška muzikine kultūra.  

Tarptautinės muzikos olimpiados puslapis. Jame galite rasti visų 7 Europos šalių jaunųjų atlikėjų, kūrėjų pasirodymus, prisistatymus, rezultatus. https://www.imuo2022.com/

Sugrįžome iš paskutinio Erasmus+ projekto „Nuo žemės iki Lėkštės“ susitikimo Portugalijoje Santa Maria da Feiros mieste. Iš mūsų gimnazijos skrido 5 moksleiviai bei 3 lydinčios mokytojos.

Nuo projekto pradžios tyrėme mitybos įpročius, lyginome susitikę su partneriais Budapešte; ieškojome prekybos tinklų, kur galima pirkti maistą be plastiko pakuočių, aiškinomės, iš kur atkeliauja maisto produktai į mūsų parduotuves ir pasakojome vieni kitiems Bergamo mieste; gilinomės į bioįvairovės tematiką, kūrėme klausimus BIOPOLIO žaidimui apie bioįvairovę, kalbinome savo draugus ir pažįstamus, kaip jie supranta ‚Lėto Maisto“ judėjimą bei ieškojome gamintojų, kurie atranda senąsias  veisles ir prikelia naujam gyvenimui.

Panevėžio vyskupijos Šeimos centre gegužės 17 d. 17.30 val. Mamos ir dukros popietė.

Kviečiame 9 – 13m. mergaites su mamomis į bendrą popietę susipažinti su Dievo mums sukurta vaisingumo dovana, suprasti augančio kūno pokyčius, kurie vyksta mergaitei tampant moterimi. Popietės metu ugdomas supratimas, pagarba sau ir pristatoma mergaičių amžiui tinkama informacija apie moterų prokreacinės sistemos funkcijas.

Popietę veda Ingrida Vuosaitytė – KREITONO MODELIO vaisingumo pažinimo sistemos mokytoja; socialinė darbuotoja; Katalikų Teologijos (VDU) magistrantė; 5 vaikų mama.

Visus mokslo metus vaikams teikusi technologinio mokymosi džiaugsmo patirtį, Robotikos akademija neketina sustoti ir vasaros metu! Tikime, kad dabar, kaip niekad anksčiau, turime vertinti kokybišką mokslą, orientuotą į perspektyvią ir šviesią ateitį. Su didžiausiu džiugesiu norime Jums pranešti, kad šią vasarą vėl organizuojame vaikų vasaros stovyklas Panevėžio mieste , taip suteikdami galimybę turėti smagiausią vasaros savaitę šio miesto ir jo rajono vaikams nuo 4 iki 14 metų.

Registracija į Robotikos akademijos vasaros stovyklas jau prasidėjo - nepraleiskite progos savo vaikui suteikti nepamirštamą nuotykį, kuriame susijungia LEGO robotai, elektronika, programavimas bei inžinerija!

Šią vasarą Jūsų stovyklą galite rinktis net iš 7 temų:

 • Aš - pasaulių gelbėtojas (4-5 m. vaikams). LEGO konstravimo ir inžinerijos stovykla.
 • Aš - pasaulių gelbėtojas 2 (6-7 m. vaikams). LEGO konstravimo, programavimo ir inžinerijos stovykla.
 • Aš - kosmoso tyrinėtojas (4-8 m. vaikams). Įpročių, LEGO konstravimo ir programavimo stovykla.
 • Aš - technologijų kūrėja (7-10 m. mergaitėms). LEGO konstravimo, technologijų kūrimo ir programavimo stovykla.
 • Aš - varžybų valdovas (7-12 m. vaikams). LEGO robotų kovų, programavimo ir varžybų stovykla.
 • Aš - išradimų programuotojas (9-14 m. vaikams). Žaidimų ir programavimo stovykla su EV3 robotu ir įvairiomis programavimo platformomis (Swift, code.org).
 • Aš - žaidimų mylėtojas (7-12 m. vaikams). Minecraft, Roblox, Brawlstar bei LEGO konstravimo ir programavimo stovykla.

Panevėžio  mieste stovyklas vykdome šioje lokacijose: Nemuno g. 33, Panevėžys. Daugiau informacijos apie stovyklas - https://rm.lt/rastovyklos

Jei turite klausimų, visada galite kreiptis tiesiogiai į Robotikos akademiją el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 5 25 25 713

Balandžio 29 dieną gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas „Žodžių sparnais pasieksiu saulę“. Susirinkusius mokinius, mokytojus ir komisijos narius smagiu spektakliu „Atsiskyrėlė skruzdėlė“ pasitiko 2c klasės artistai (teatro mokytoja Daiva Barzinskienė, asistentė IIIb gimnazijos klasė mokinė Deimantė Ovaldaitė). Drąsiai ir įtaigiai deklamavo pradinukai. Džiaugiamės mokinių žodžio raiška bei nuoširdumu.

Sveikiname nugalėtojus: 2c klasės mokinį Naurį Bogušką (mokytoja Aina Cimermonienė), kuris deklamavo Violetos Palčinskaitės eilėraštį „Sekmadienis“ ir 3a klasės mokinę Gabrielę Narbutaitę (mokytoja Sonata Marcinkevičienė), kuri deklamavo Juozo Erlicko eilėraštį „Lietūs,  panašūs į žmones". Linkime jiems sėkmės II meninio skaitymo konkurso etape.

Pradinių klasių mokytojos Aina Cimermonienė ir Sonata Marcinkevičienė 

Visą paskutinę balandžio mėnesio savaitę 5-tų ir 7-tų klasių mokiniams žmogaus saugos pamokos vyko miesto gaisrinėje. Dalyvavome  priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento rengiamoje prevencinėje akcijoje „Būk saugus, mokiny!“

Šia akcija siekiama skatinti mokinius prisidėti prie gaisrinės saugos kultūros puoselėjimo buityje ir viešosiose vietose, gaisrinės saugos problemų sprendimo, ugdyti saugios gyvensenos sampratą, populiarinti pilietiškumo pavyzdžius, motyvuoti mokinius pilietiškai ir savanoriškai veiklai gaisrinės saugos srityje.

Akcijos metu Vyriausioji specialistė Vilma Vaiginytė pasakojo mokiniams kaip elgtis įvykus nelaimei, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus. Mokiniai  susipažino su ugniagesio gelbėtojo darbu, išgirdo daug konkrečių situacijų, apžiūrėjo gaisrų gesinimo ir gelbėjimo įrangą. Specialistė atkreipė dėmesį į skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 paskirtį, paaiškino kokią informaciją būtina pasakyti kviečiant pagalbą ir kaip fiksuojami šie pranešimai.

Žmogaus saugos mokytoja V. Rudokienė

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas