10.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, (10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, (12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, (13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Aktualu

 


 

 

Facebook


Sausio 26 d. 5d klasės mokiniai lankėsi PKC Group Lithuania. Gamykla viena iš didžiausių įmonių Lietuvoje, įsikūrusi Panevėžio ir Klaipėdos regionuose. Būdama įmonių grupės Motherson Group nare, įmonė PKC Group yra patikima partnerė globalioje komercinių transporto priemonių laidų gamybos srityje. Mokiniai susipažino, kaip gaminamos komercinių sunkvežimių ir žemės ūkio mašinų laidų pynės, susipažino su gamyklos istorija, gavo dovanų, buvo vaišinami arbata bei saldumynais. Už ekskursijos organizavimą 5d klasės mokiniai dėkoja klasės draugo Martyno mamai Jurgitai.

Auklėtoja Audronė Tichanavičienė

Gruodžio 8 d. gimnazijoje lankėsi psichologė Andra. Ji IA ir IB gimn. klasių mokiniams vedė dviejų pamokų trukmės grupės formavimo užsiėmimo veiklą „Grupės formavimas, naudojant dailės terapiją“. Šio užsiėmimo tikslas buvo formuoti ir stiprinti kolektyvą, pastebėti grupės dinamiką. Šią veiklą finansuoja Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, paslaugas organizuoja ir vykdo VšĮ „Psichologijos centras".

Taip pat primenu, kad esant poreikiui, Jūs kiekvienas galite savarankiškai registruotis psichologo paslaugoms. Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia tėvus, mokytojus ir visus miesto gyventojus, esant poreikiui registruotis į individualias konsultacijas: https://form.jotform.com/222047286296360
arba kitus nuotolinius grupinius užsiėmimus: https://form.jotform.com/222047531898361

Socialinė pedagogė Neringa Mikaliūnienė

Sausio 11 dieną Kazimiero Paltaroko gimnazijoje buvo neeilinė diena. Čia lankėsi tikrai ypatingi svečiai. Kaniterapeutė, dailės terapeutė I. Martinkevičiūtė ir psichologė M. Žemaitaitytė su šuniukais Mūza, Muku ir Kimi suteikė vaikams teigiamų emocijų ir paliko neišdildomų įspūdžių. Vyko psichoedukacinis užsiėmimas pasitelkiant kaniterapiją. Kaniterapija - tai geresnės fizinės, emocinės sveikatos siekimas, pažintinių bei socialinių įgūdžių ugdymas, pasitelkiant specialiai paruoštą šunį motyvacijai sustiprinti. Užsiėmimuose dalyvavo visi 3-4 klasių mokiniai. Jiems buvo papasakota apie atvykusių šuniukų veisles (Briuselio grifonas ir Bortekoli), apie tai, kas šunims patinka ir kaip nereikėtų su jais elgtis. Šuniukai parodė, kaip moka pasisveikinti ir šuniškai atsisveikinti su vaikais, ieškojo paslėpto skanėsto, sportavo kartu su mokiniais. Buvo labai gera girdėti vaikų nuostabos šūksnius ir matyti jų žibančias akytes bei plačias šypsenas.

Tai buvo Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro finansuojamas projektas „Psichosveikatos ir psichogerovės įgūdžių gerinimas“, kurį organizavo ir vykdė VšĮ „Psichologijos centras“.

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia tėvus, mokytojus ir visus miesto gyventojus, esant poreikiui registruotis į individualias psichologo konsultacijas: https://form.jotform.com/222047286296360
arba kitus nuotolinius grupinius užsiėmimus:  https://form.jotform.com/222047531898361

Socialinė pedagogė Neringa Mikaliūnienė  

Pratęsiant draugystę su Panevėžio pradinės mokyklos bendruomene, Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniai svečiavosi pas mažuosius draugus. Sausio 13 d. įvyko labai draugiškas, jaukus ir šiltas susitikimas su Panevėžio pradinės mokyklos 3-4 klasių mokiniais ir jų mokytojomis. Pradinės mokyklos salėje susirinko didelis būrys mokinių, norinčių susipažinti su mūsų gimnazijos mokiniais bei sužinoti, kuo ypatinga yra Kazimiero Paltaroko gimnazija. Mažieji mūsų mokinukai, 3c klasės artistai, lankantys teatro būrelį „Raiškus žodis“, visus sužavėjo savo spektakliuku „Trepsės gimtadienis“. Mūsų mokinių parlamento atstovai paruošė gimnazijos pristatymą, sukurdami video reportažą. Taip pat jie papasakojo, kuo išskirtinė yra Kazimiero Paltaroko gimnazija, kokios veiklos ir renginiai čia vyksta, kokiuose projektuose dalyvauja mokiniai, kokie galimi būrelių pasirinkimai, kokiomis erdvėmis, klasėmis, išmaniosiomis technologijomis, laboratorijomis galime džiaugtis ir didžiuotis. Popietė buvo praleista turiningai, mokiniai įgijo naujos patirties, kai kurie sutiko savo draugus, o kai kas spėjo susirasti ir naujų.

Dėkojame mokytojoms A. Cimermonienei, D. Barzinskienei, gimnazijos prezidentui M. Kriukui, mokinių parlamento nariams A.Kilkutei, O. Palinauskui, R. Baltušnikaitei.

Už bendradarbiavimą dėkojame Pradinės mokyklos socialinei pedagogei Linai Seferoglu ir mokyklos bendruomenei. 

Ugdymo karjeros specialistė Neringa Mikaliūnienė 

Šiandien prisimename 1991 metų sausio 13-osios įvykius, kai vienybės ir laisvės siekio vedami Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę. Dvasios stiprybės ir nenugalimo ryžto kupini beginkliai žmonės stojo prieš sovietų agresoriaus tankus ir automatus. Nuo sovietų agresoriaus žuvo 14 Lietuvos laisvės gynėjų, šimtai jų buvo sužeisti. Prisimename ir esame dėkingi didvyriams, kurie savo drąsa ir ryžtu iškovojo laisvę Lietuvai ir jos žmonėms.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

  • Dovydą Žiūrą  –II vietą II gimnazinių klasių grupėje. (mokytoja Snieguolė Butkutė)
  • Roką Urboną - I vietą III gimnazinių klasių grupėje. (mokytoja Ina Kytrienė)
  • Nirtautą Šadauską  - II vietą IV gimnazinių klasių grupėje (mokytoja Snieguolė Butkutė)

1c kl. mokiniai turėjo galimybę susipažinti su šv. Kotrynos seserų kongregacijos įkūrėjos Reginos Protmann gyvenimo istorija. Pradžioje pagiedojome giesmę „Mielas mano drauge", paskui pusvalandžiui visi tapome aktoriais ir vaidinome jos gyvenimo scenas. Pradžioje - puoštis mėgusią gražuolę, vėliau - Kristų pamilusią ir Jį sekti pasirinkusią merginą. Regina maldoje prašė Jėzaus, kad 'pervertų jos širdį savo meilės strėle', tai mes irgi bandėme širdeles perverti strėlytėmis... O minėdami jos ir pirmųjų seserų pašaukimo pradžią, imitavome 'židinį' jos tėvų namuose, ragavome duonos su medumi, 'slaugėme' ligonius, Reginos ir jos seserų įkurtoje pradžios mokykloje pabuvome mokiniais, kreida ant juodo popieriaus lapo rašėme savo vardą, 'rinkome pinigus' naujų vienuolynų statyboms ir siuntėme laišką miesto merui bei tarybai; vėliau domėjomės, kokiose šalyse šiuo metu gyvena kotrynietės - pildėm mini žemėlapiuką ir kaip Regina, kartu su vaikais meldėmės, kad nutoltų nuo pasaulio karo grėsmės šešėlis.  
 
Pamoką vedė sesuo Elija Rudinskaitė ir Gintarė Mizeikytė  

Sausio 20 dieną vyko Panevėžio miesto III gimnazijos klasių mokinių anglų kalbos olimpiada.

  • Indrė Steponiūtė, IIIb klasės mokinė, laimėjo I-ąją vietą.

Linkime sėkmės Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiadoje vasario 26 dieną!

Anglų kalbos mokytoja Rima Vaišnorienė

2022 m. sausio 19 d. septyni mūsų gimnazijos 7abc klasių mokiniai dalyvavo miesto 7-ųjų klasių prancūzų kalbos konkurse „Je parle français et toi?“ („Aš kalbu prancūziškai, o tu?“), kuris vyko mūsų gimnazijoje. Galime pasidžiaugti rezultatais: 7c kl. mokinė Marija Rozytė užėmė 1 vietą, 7c kl. mokinė Urtė Misiūnaitė užėmė 2 vietą, 7c kl. mokinė Roberta Kalkytė užėmė 3 vietą. Visos trys mokinės pakviestos dalyvauti respublikinio konkurso finale, kovo 4, 5 d. Vilniuje. Sveikiname ir linkime joms sėkmės!

Prancūzų kalbos mokytoja Jūratė Pratkelienė

Panevėžio kolegija norėdama įvertinti pasirengimo valstybiniams brandos egzaminams (matematikos, fizikos, informatikos) mokymų poreikį, vykdo išankstinę registraciją j MIFA akademijos pavasario semestro veiklas. Registruotis gali 3-4 klasių Panevėžio miesto gimnazijų moksleiviai. Planuojama pasirengimo valstybiniams brandos egzaminams mokymų pradžia - kovo mėn. Mokymai bus vykdomi tik susiformavus MIFA akademijos dalyvių grupėms. Detalesnė mokymų informacija bus pateikta kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui individualiai, registracijos anketoje nurodytu ei. paštu.

2022 MIFA
Registracija

Dovilė Jankevičienė, marketingo projektų vadovė

PANEVĖŽIO KOLEGIJA. El p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

„Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį“ (V. M. Tekerėjus).

„Niekas tiek nepasitarnavo žmogui, niekas neiškėlė taip aukštai jo dvasios ir niekas tiek nekentėjo kartu su žmogumi, kaip knyga. Prieš ją nublanksta visi pasaulio stebuklai, ji – visų mokslo ir technikos laimėjimų lopšys, visų mūsų dvasinių galių motina“ (Just. Marcinkevičius).

Sausio 14 dieną netradicinių pamokų metu gimnazijos J.Juodelio bibliotekoje mokiniai susipažino su mylimiausio vaikų rašytojo Lietuvoje – V.Račicko knygomis.

Nuotraukos  Živilės Čipienės 

Sausio 13 dieną II-IV kl. mokiniai turėjo progą sudalyvauti informatyvioje bei įdomioje paskaitoje „Žmogaus gyvybės kultūra", kurią vedė į gimnaziją atvykę Lilijana Marcinkevičiūtė ir Edvinas Dauknys iš Vilniaus Krizinio Nėštumo Centro. Bbuvo paliesta aborto tema, pateiktos skaudžios jo priežastys bei pasekmės, ieškota išeičių. Taip pat užsiminta ir apie apsaugą lytinių santykių atžvilgiu. Visus šokiravo duotas palaikyti silikoninis, realaus dydžio nesusiformavęs vaisius. Paskaita daugeliui paliko didelį įspūdį, atskleidė daug iki tol nežinotų gyvenimo realijų bei pakeitė požiūrį ne tik lytinių santykių, tačiau ir skirtingų lyčių bendrystės aspektais.

 Nirtautas Šadauskas IVa  

2022m. sausio 13-ąją sukanka 31metai  nuo 1991metų Sausio nakties, kuomet Lietuvos valstybė pasiekė pergalę prieš brutalią SSRS agresiją ir apgynė Lietuvos valstybingumą.

Sausio 13-osios  naktis žymi beginklės tautos drąsą ir apsisprendimą ginti savo valstybę, vaikų ateitį, laisvą ir demokratišką žodį. Sausio 13-osios aukos pasilieka kartu su mumis, jos paremia mus pačius, laisvę, teisingumą, tiesos ir humanizmo principus. Sausio 13-oji-tai tautos orumas, jos išdidumas ir pasiryžimas stovėti iki paskutiniųjų. Tai pilietinės pergalės diena Lietuvai, Europai, pasauliui.

Kazimiero Paltaroko  gimnazija, kaip ir visa Lietuva,  sausio 13-ąją jungėsi prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ prisimenamas 1991 metų Sausis, kai vienybės ir laisvės siekio vedini  Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. 1991 m. sausio 13-ąją tūkstančiai Lietuvos žmonių drąsiai gynė atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę. Kasmet minėjimas įgauna naują, ypatingą prasmę, nes laisvėje gimusios kartos Sausio įvykius pažįsta tik iš istorijos vadovėlių ir negausių dokumentinių kadrų. Todėl labai svarbu perduoti žinią jaunajai kartai apie 1991 metų Sausio įvykių prasmę mūsų valstybei.

8.00-8.10 valandą languose užsidegė vienybės, atminimo ir pergalės žvakutės. Gimnazijos viešose erdvėse, klasėse  įvairiomis formomis buvo perteikiama informacija apie sausio 13-ąją, kurios intencija- „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi“.

Istorijos mokytoja Alma Kazlauskienė, nuotraukos Dijos Duškinaitės IVgb, Aistės Pribušauskaitės IVga, Rūtos Kiaušaitės IVgb ir fotografijos mokytojo Sigito Laurinavičiaus 

Baigiantis atostogoms ir artėjant 3 KARALIŲ ŠVENTEI Šv. Bernadetos kuopos ateitininkai rinkosi šv. Kotrynos vienuolyne šventinei bendrystei įspūdžių aptarimui, naujų planų kūrimui. Po ilgesnio laiko vėl buvo gera susitikti ateitininkų kuopos draugus arba susipažinti su naujais, susitikti seses Kristiną ir Eliją.

Pasimeldėme vienuolyno Koplytėlėje, dalinomės švenčių įspūdžiais, smagiai valgėme picą.

Aušrinė Pazniokaitė 6b klasė

TELEVIZIJOS KONKURSO „DAINŲ DAINELĖ“  I ETAPO NUGALĖTĄ, IIIa GIMNAZIJOS KLASĖS MOKINĘ, RUGILĘ GARBALIAUSKAITĘ IR JOS MOKYTOJĄ  JECINTĄ  GARBALIAUSKIENĘ.

Linkime sėkmės II etape 2022 m. sausio 27 d. Mikalausko menų gimnazijoje

Džiaugiamės ir sveikiname informacinių technologijų mokytojus Alfredą, Elvyrą ir Aleksandrą už pirmuosius laimėjimus šiais mokslo metais.

  1. IIIa kl. Rokas Urbonas I vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (vyresniųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. A.Vasiliauskas
  2. IIIa kl. Kostas Juškevičius II vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (vyresniųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. A.Vasiliauskas
  3. IVb kl. Matas Rožėnas II vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (vyresniųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. A.Vasiliauskas
  4. 8a kl. Justas Rožėnas I vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (jaunųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. E.Zacharevičienė
  5. 7a kl. Kristupas Butkus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras" 2 vietos nugalėtojas (apdovanotas diplomu). mok. A.Kuzmickas
  6. 8b kl. Mėja Letkauskaitė miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras" 2 vietos nugalėtoja (apdovanota diplomu). mok. A.Kuzmickas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R.Kazakevičienė

Laukdami vienos iš gražiausių švenčių ir, žinoma, prasidedančių žiemos atostogų, Iga klasės mokiniai susirinko į kalėdinė valandėlę. Tikybos mokytoja s. Elija pasiūlė pažaisti ir pravedė smagius žaidimus. Apsikeitę dovanelėmis, puikiai nusiteikę išsiskyrėme iki kitų metų.

Dėkojame s. Elijai už puikią nuotaiką ir bendrystę.

Klasės auklėtoja Vida Rudokienė 

Holokaustas man visada buvo ir bus mįslė. Viena didelė, nepaaiškinama ir žiauri mįslė. Tai buvo žudynės, sugriovusios tūkstančius gyvenimų, atėmusios milijonus gyvybių. Didesnio žiaurumo pasaulis niekada nebuvo matęs. Vis gi net ir pačiu tamsiausiu istorijos laikotarpiu atsirado tų, kurie nusprendė gelbėti nekaltus žmones. Kodėl taip atsitiko? Kodėl vieni pasirinko žudyti, o kiti mylėti? Tai yra klausimai, besisukantys mano galvoje, kai mąstau apie didžiausią visų laikų tragediją – Holokaustą.

Virtuali, Dominykos Rapšytės buvusios K.Paltaroko gimnazijos mokinės, fotografijų paroda. Šiuo metu Dominyka studijuoja sporto vadybą trečiame kurse Davenport Universitete Mičigane JAV ir priklauso universiteto plaukimo komandai.

Neformalaus ugdymo būrelio „Jaunieji fotografai" vadovas Stasys Skrebys 

Nuo pat gimimo mūsų teises ir pareigas apibrėžia įstatymai, siekdami išspręsti kilusias problemas kreipiamės į valdžios institucijas, valstybės vykdoma politika skatina ar sulaiko mus nuo tam tikrų veiksmų.

Edukacinio užsiėmimo metu mes kalbėjome apie pilietybę, ką ji mums reiškia ir kokiais žodžiais mes ją apibūdintume. Taip pat kalbėjome apie teises ir pareigas, bandėme atskirti kur yra pareiga, o kur teisė. Labai daug sužinojome apie Lietuvos įstatymus, ar galima turėti Lietuvoje 2 pilietybes, ar įmanoma ją įgyti turint kitą pilietybę ir dar daug naudingos informacijos apie tai. Kartu aptarėme kodėl rašome peticijas, kokios būna pilietiškos akcijos, o žinių įtvirtinimui visi kartu žaidėme „Kahoot” platformoje.

Ši edukacija buvo labai vertinga ir įdomi.

6d klasės mokinės Rugilė Norkutė ir Rugilė Stankaitytė

Įkvėpti Sausio 13-osios Laisvės gynėjų dienos įvykių Lietuvoje, 1c klasės vaikai džiaugiasi laiminga vaikyste ir savo kūrybinius darbelius ant sniego skiria Lietuvai.
 
Mokytoja Aina  Cimermonienė  

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

TV laida „Lietuvos mokyklos" apie Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Gimnazijos pasiekimai

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas