2.jpg

Dėmesio! Prašymai į 1-ąsias klases nebepriimami

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.20)
4. 11.20  -  12.05
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.05-12.35)
5. 12.35  –  13.20
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.20-13.35)
6. 13.35  –  14.20
7. 14.30  –  15.15
8. 15.20  –  16.05

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Studijuok KTU PANEVĖŽYJE!

Aktualu


Pagalbos vaikams linija


Panevėžio kolegija

 

Facebook


Baigėsi Pnevėžio miesto mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos, kuriose sėkmė lydėjo mūsų gimnazijos lengvaatlečių komandas. Jaunesnių bėgikų komanda, kurioje startavo 7a klasės mokiniai T. Gaižiūnaitė, M.Činčikaitė, U.Uksaitė, J.Pribušauskaitė, S.Strolė, A.Strikulys, D.Kaunietis ir 8b kl.moksleivis S.Lapinskas, aplenkė visas komandas ir tapo miesto moksleivių žaidynių nugalėtojais.

Vyresnių moksleivių amžiaus grupėje mūsų komandai atstovavo IIIgc mokinė A.Vilutytė, IIgb G.Simėnaitė, IIIgc R.Rimšaitė, IVgc E.Valkiūnaitė bei IV gimnazijos klasių vaikinai T.Kisielius, M.Mikėnas, D.Peliakas, P.Bareišis, N.Nojus, kurie finišavo antri. Asmeninėje įskaitoje Donantas Peliakas 2000 m distancijoje laimėjo sidabro medalį, o Domantas Petraitis iš 6a tapo varžybų nugalėtoju. Varžyboms mokinius specialiai ruošė  mokytojai Violeta, Kęstutis ir Vasilijus.

Varžybų nugalėtojai įgijo teisę atstovauti miestui Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse kroso varžybose, kurios vyko pirmadienį Kėdainių „Ryto“ progimnazijoje. Šiose finalinėse varžybose dalyvavo per 520 moksleivių iš 65 komandų. Mūsų komandai atstovavo tie patys 7a klasės mokiniai, kurie tarp 33 komandų užėmė aukštą 12 – ąją komandinę vietą.    

Parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Vasilijus Semčišinas

Gimnazijos  7,8, I-II gimnazijos klasių mokiniais dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universitete vykusioje moksleivių konferencijoje „Kurkime ateitį kartu su VGTU“.

Nuotraukos Dominyko Masiulio 

I gimnazijos klasės VGTU grupės mokiniai per visus mokslo metus turėjo tris išvykas į VGTU, kur susipažino su fizikos, chemijos ir biotechnologijų laboratorijomis, jų įranga, atliko laboratorinius darbus, įgijo žinių klausydamiesi įdomių matematikos paskaitų, dalyvaudami įvairiose ekskursijose. Atėjo metas pristatyti savo veiklų rezultatus - gegužės 14 d. aktų salėje vyko I gimnazijos klasės VGTU grupės fizikos, chemijos ir biochemijos laboratorinių darbų pristatymo konferencija, kurioje dalyvavo ir 8 bei 10 klasių pranešėjai. 26 mokiniai skaitė pranešimus, demonstravo savo sukurtas priemones.

Pranešimų temos buvo labai įvairios: nuo dantų pastos iki radijo siųstuvo gamybos. Lietuvių kalbos mokytoja Lina Karazijienė vertino 9 klasių mokinių viešąjį kalbėjimą. Klausytojai – 8 klasių mokiniai, kuriems teks apsispręsti dėl kitų mokslo metų dalykų, grupių pasirinkimo. Taigi jie turėjo gerą galimybę susipažinti su VGTU grupės veikla.

Fizikos mokytoja Dalia Dambrauskienė

Gegužės 6 dieną IIg VGTU grupės mokiniai  vyko į Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Klausėme matematikos paskaitos tema „Kombinatorika“. Taip pat atlikome fizikos ir chemijos laboratorinius darbus. Vėliau mūsų laukė ekskursija po Gyvybės mokslų centrą. Aplankėme Ekotoksikologijos, Cheminės ekologijos laboratorijas. Turėjome galimybę pamatyti, kuo skiriasi vėžio  pažeistos ir sveiko žmogaus ląstelės. Tai buvo jau paskutinė išvyka šiais mokslo metais.

Dominykas Masiulis  

Gimnazijoje 2019 m. gegužės 7 dieną vyko 5-8, I-II gimnazijinių klasių karjeros diena. Pagal sudarytą grafiką mokiniai dalyvavo virtualiose konferencijose:

Eglė Radvilė „Būsiu inžinierius/inžinierė", Justas Nugaras „Kodėl aviacijai taip reikia talentų“, Berta Tilmantaitė „Būsiu kūrėjas/ kūrėja“, Daiva Šilienė „Raitelis be žirgo, bet su galva“, Unė Kaunaitė „Būsiu kūrėjas/ kūrėja“, Lukas Kaminskas „Dirbtinio intelekto lenktynės su 21 a. karta“, Saulius Raugelė „Apie medicinos pažangą, biomediciną ir itin svarbią slaugytojo profesiją“ Vidas Lisauskas „Ko reikia, kad tapčiau metų pardavėju“, Paulius Grigaliūnas „Top 10 aplinkosaugos iššūkių, kuriuos turės išspręsti inžinieriai“, Jūratė Cvilikienė „Robotizacija – grėsmė ar galimybė?“, Povilas Piartli ir Kristijonas Kerekeš „Mechatronikų kelionė į NASA“, Antanas Bernatonis „Pasaulis 2050 transformacija pasinaudojant atsinaujinančią energiją" , Remigijus Žiogas „TOP 10, ką reikia keisti, jei nori judėti pirmyn", Vidmantas Tomkus „Būsiu matematikas/matematikė“, Jevgenijus Bardauskas „Apie asmeninę karjerą, žiniasklaidą ir darbą „Smiltynės perkėloje“, Laurynas Šatas „Ką reiškia būti lazerių fiziku Lietuvoje?“. Stebėjo virtualias ekskursijas į penkioliką inovacijas pritaikiusių Lietuvos įmonių. 5-8 klasių mokiniai pateikė kūrybinius darbus apie daiktų panaudojimo galimybes.

Gimnazijoje svečiavosi:

Balandžio 14 dieną gimnazistai Dominykas Masiulis ir Ieva Kalpakovaitė lydimi Stasio Skrebio autobusu išvyko į Europos parlamentą Strasbūre. Kelionės pradžioje susipažinome su bendrakeleiviais iš visos Lietuvos. Kad laikas neprailgtų, kelionės gidė Rima pasidalindavo jai žinomais faktais, susijusiais su vieta, pro kurią pravažiuodavome. Pirmą naktį pailsėję Čekijos viešbutyje, keliavome į sostinę Prahą. Čia grožėjomės Šv. Vito katedra, vaikščiojome po Vaclovo aikštę, gražiausia Prahoje Auksine gatvele (Zlatá ulička),fotografavomės prie paminklo reformatui Janui Husui. Iš gidės išgirdome širdžiai malonią frazę: „Praha, Paryžius ir Palanga yra gražiausi Europos miestai.” Po kupinos vaizdų ir nuotykių dienos grįžome į viešbutį. Ryte vykome į Vokietiją. Sustojome Niurnberge. Aplankę aukštutinį ir žemutinį miestus patraukėme ragauti Niurnbergo dešrelių, kurios, pasak legendos, išgelbėjo aukštutinio miesto gyventojus, užsibarikadavusius nuo priešų. Dienai baigiantis kirtome Vokietijos sieną ir Reino upę. Viešbutyje mūsų laukė nakvynė ir pasiruošimas kitos dienos kelionei į Europos parlamentą, kur susitikome su dr. Laima Andrikiene, dalyvavome plenarinėje sesijoje. Papietavę plaukėme Ilio upe, aplankėme vieną iš aukščiausių ir gražiausių Viduramžių šventovių-Dievo Motinos katedrą. Kupini įspūdžių grįžome į viešbutį ir pailsėję patraukėme namų link.

Ieva Kalpakovaitė, nuotraukos Stasio Skrebio

 

Klasės valandėlė metu 5b klasės mokiniai susipažino su naujausia informacinė literatūra gimnazijos Jono Juodelio bibliotekoje. Darbuotojos pristatė čia esančius žinynus, žodynus ir enciklopedijas. Po to mokiniai grupėmis atliko įvairias užduotis. Įdomu buvo surasti savo ir draugo vardų bei tarptautinių žodžių reikšmes, informaciją apie Lietuvos miestus, sporto šakas, gyvūnus, paukščius, gėles ir gamtos stebuklus.

Mokiniai paskatinti naudotis bibliotekos fondu ruošiantis pamokoms ir projektams. Be to labai naudinga praplėsti savo akiratį laisvalaikiu skaitant žinynus, ieškant atsakymų į įvairius klausimus enciklopedijose.

Klasės auklėtoja Audronė Survilienė

2019 m. gegužės 17 d. Vilniuje, Keistuolių teatre vyko septintasis konkurso „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai 2019” baigiamasis renginys. Į jį buvo pakviesti ir Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniai, sulaukę puikių vertinimų, antrą kartą iš eilės patekę į prizinį etapą.

Mūsų gimnaziją atstovavo septintokai ir 8b klasės mokiniai, sukūrę fotografines kompozicijas „Lyderis imasi atsakomybės ir drįsta elgti teisingai. Švarių rankų politika“.

Vilniuje praleidome nuostabią dieną, nuotaika buvo puiki, nes laimėjome antrąją vietą. Po renginio aplankėme Belmontą ir Pučkorių atodangą, grožėjomės gamta ir džiaugėmės darbo rezultatais.

Kelionę lydėjo Mergelė Marija, jos paramos prašėme melsdamiesi litaniją.

Tikybos mokyt. Alma, nuotraukos Stasio Skrebio 

Gimnazijos septintokai kartu su savo auklėtojomis, tikybos mokytojomis ir kapelionu Tomu dalyvavo šv. Jokūbo estafetėje, kurią kaip ir kiekvienais metais  organizavo Šv. Jokūbo kelio draugų asociacija. Estafetės rėmėja - Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociacija, globėja - Kovo 11-osios Akto signatarė, Europos Parlamento narė dr. Laima Andrikienė. Šios akcijos tikslas – įveikti kelio atkarpą Panevėžys- Berčiūnai- Panevėžys pėsčiomis. Kiekvienas estafetės dalyvis gavo Šv. Jokūbo kelio ambasadoriaus sertifikatą, kurį įteikė Europos Parlamento narė dr. Laima Andrikienė.

Tikybos mokytoja Jurgita

Gimnazijos choras, menų mokytojai ir skaitovai gegužės 19 d. buvo išvykę į Kupiškį, kur giedojo mišiose Kristaus Žengimo į dangų bažnyčioje. Po mišių vyko koncertas, kuriame choras pristatė naują gospel muzikos programą. Kartu su Kupiškio parapijos tikinčiaisiais gimnazistai dalyvavo kunigo Petro Markevičiaus kūrybos pristatyme miesto parapijos namuose. Dėkojame Kupiškio klebonui Mindaugui Kučinskui ir parapijiečiams už nuoširdų priėmimą, globą ir bendrą maldą. Šio sekmadienio evangelijos žodžiai, Kupiškėnų nuoširdumas, spinduliuojantys krikščioniška meile sušildė mūsų širdis. „Aš jums duodu naują įsakymą… iš to visi pažins, kad esate mano mokiniai, jei mylėsite vieni kitus“.

Muzikos mokytoja Jecinta Garbaliauskienė  

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos choras gegužės 14 dieną dalyvavo šlovinimo popietėje „Sekminių belaukiant" Alfonso Lipniūno progimnazijoje. Choras, spinduliuojantis jaunatviška energija, pristatė pulsuojančia širdimi atliekamą gospelo muziką. Kolektyvo vadovė, kartu su A. Lipniūno moksleiviais giedojo bendras giesmes, dalinosi maldos žodžiais. Giesmė labiausiai priartina mus prie dangaus. Ji didelė palaima po kasdienių darbų, ji dvasiškai atgaivina, nuramina, padeda pamiršti savo rūpesčius ir aplinką, padeda išgyventi džiaugsmingą Dievo artumą.

Muzikos mokytoja Jacinta Garbaliauskienė, nuotraukos Stasio Skrebio 

Gegužės 9 dieną mūsų gimnazijoje vyko Panevėžio miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Kalbos skrynelėje – vaikystės žodžiai“. Dalyvavo 22 dalyviai iš įvairių miesto mokyklų. Mažuosius dalyvius pasveikino ir padrąsino gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė. Skaitovai deklamavo raiškiai, jausmingi, nuoširdžiai, nuotaikingai, tad vertinimo komisijai nebuvo lengva išrinkti geriausius.

Nugalėtoja 3-4 klasių tarpe tapo mūsų gimnazijos 3c klasės mokinė Liucija Meškauskaitė. Daugiausiai žiūrovų simpatijų pelnęs dalyvis, apdovanotas gimnazijos įsteigtu prizu, buvo mūsų gimnazijos 3c klasės mokinys Simonas Mačenskas. Džiaugiamės Liucijos ir Simono sėkme.

Nuotraukos Dominyko Masiulio 

Gegužės 7 d. „Vilties" progimnazijoje vyko regioninė kompiuterinė kalbos viktorina „Kalbėkime ir draugaukime". Joje varžėsi antrų klasių mokiniai - M.Petraitis, K.Stravinskas, G.Petronytė, G.Raicevičiūtė, A.Daugilevičius, A.Vaitekūnas, E.Redko, D.Bernotaitė, J.Brazdžiūnas.

Antrokams pavyko puikiai atlikti įvairias kalbines užduotis dirbant komandoje. Visi dalyviai gavo po padėkos raštą ir saldžią dovanėlę. Buvo smagu.

Logopedė Audra Liatukienė

2a klasės mokiniai Panevėžio rajono Savivaldybės viešojoje bibliotekoje dalyvavo edukaciniame renginyje „INTERaktyvūs žaidimai: Maminukų akademijos edukacijos“. Klausėmės skaitomos knygos „Milė ir trys Gustai“ ir mūsų laukė pažintis su dresuotais Kurtų veislės šunimis. Oi kiek buvo veiklos! Atsakinėjom į klausimus, žaidėm, šukavom, klausėm širdutės plakimo, įveikėm kliūtis ir patys pabuvome tikrais dresuotojais. Bibliotekos darbuotojos lauks mokinių piešinių, bus surengta iliustracijų paroda.

2a klasės  mokytoja Sonata Marcinkevičienė 

Kamilės Railaitės 6d. kl. virtuali fotografijų paroda „Pavasaris pražydo".

Neformalaus ugdymo būrelio „Jaunieji fotografai" vadovas Stasys Skrebys  

Gimnazijoje nuskambėjo paskutinis skambutis. Pamokos baigėsi – dabar beliks išlaikyti paskutinius brandos egzaminus. Kad ir ką toliau veiktumėte – studijuotumėte, dirbtumėte – išradingai panaudokite tai, ko išmokote mokykloje. Ryžkitės įgyvendinti tikslus, kurių galbūt dar niekas nedrįso siekti.

Nuotraukos Ainos Cimermonienės ir Stasio Skrebio 

Minime šviesaus atminimo pirmojo gimnazijos direktoriaus monsinjoro kunigo Jono Juodelio 100 – ąsias gimimo metines. Pirmokai rankutėse atnešė gėlių ir žvakelių šviesą pagerbdami pirmąjį Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos įkūrėją kunigą monsinjorą Joną Juodelį.

Pirmasis gimnazijos direktorius mūsų prisiminimuose visada išliks kaip ramybės ir dvasingumo, išminties ir erudicijos, kuklumo ir atvirumo, Tikėjimo ir meilės vedlys.

Mokytoja Aina Cimermonienė

Gegužės 20 d. gimnazijos J.Juodelio vardo biblioteka paminėjo pirmojo gimnazijos direktoriaus Jono Juodelio 100-ąsias gimimo metines, pakviesdama pirmokus į atminimo pamokas. Prisiminimais apie pirmuosius savo darbo metus mokykloje kartu su mokyklos įkūrėju  monsinjoru Jonu Juodeliu dalijosi  klasių mokytojos Daiva Žukauskienė, Aina Cimermonienė, Gitana Garlienė.

Nuotraukos Živilės Čipienės 

Parodoje eksponuojami Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos III ir IV gimnazijos klasių mokinių fotografijų darbai, savarankiškai sukurti per II-ąjį šių mokslo metų pusmetį, atliekant fotografijos pamokų užduotis, stebint aplinką bei fiksuojant joje vykstančius procesus.

Parodos autoriai: Bekickaitė Simona, Čičirka Andrius, Čiukšys Armandas, Dragašiūtė Deimantė, Duškinaitė Dija, Ereksonaitė Ema, Grikis Kornelijus, Gurklytė Goda, Jasilionis Armandas, Kanapeckaitė Vaiva, Kiaušaitė Rūta, Liaučius Erikas, Markevičiūtė Karolina, Nauronis Julius, Palinauskas Jokūbas, Petkevičiūtė Gabrielė, Pribušauskaitė Aistė, Puluikis Edvinas, Ramonas Jonas, Repečka Kipras, Skrebė Martynas, Tičkūnas Arminas, Velžys Nedas, Vilkas Dovas, Vynarchuk Oleh.

Mokytojas Sigitas Laurinavičius. 

Pradinių klasių mokiniai ketvirtadienį aplankys monsinjoro J. Juodelio kapą, uždegs žvakeles, susikaups maldoje, padės gėlių puokštę. Gegužės 20 d. (ketvirtadienį) 18 val. vakaro Šv. Mišios bus aukojamos buvusio gimnazijos direktoriaus, monsinjoro Jono Juodelio 100-osioms gimimo metinėms paminėti Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje. Mišių aukai vadovaus Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas. Apie monsinjorą Joną Juodelį.

Plunksna - tyrumo simbolis, angelo prisilietimas, polėkis, įkvėpimas, kūrybiškumas. 2a klasės mokiniai dalyvavo virtualioje kūrybinių darbų parodoje - konkurse „Plunksna“, kurį organizavo Lietuvos labdaros ir paramos fondas „Baltasis balandis‘‘, Šiaulių literatų klubas „Verdenė“ ir Bazilionų mokykla. Organizatoriai džiaugiasi dalyvių gausa. Į konkursą atkeliavo 160 kūrybinių darbų iš įvairių Lietuvos mokyklų. Buvo pastebėtas ir įvertintas 2a klasės mokinės Mios Šerėnaitės piešinys, įvertintas nominacija „Subtilumas“.

2a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė

Šiais mokslo metais IIa klasės mokinys Rokas Šimukauskas dalyvavo trumpųjų fotonovelių konkurse „Mėlynojo sapno svajinga šalis“, kurį organizavo Telšių Žemaitės gimnazija. Dalyvaujat konkurse reikėjo sukurti novelę ir padaryti nuotrauką, kuri susijusi su poeto „Metų“ sonetais. Rokas tapo laureatu ir pateko į kūrybiškiausių moksleivių dešimtuką iš visos Lietuvos.

Džiaugiamės ir sveikiname Roką!

IIga klasė

Gegužės 22 d. Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas įteikė 2019 m. Petro Būtėno premiją. Ji skirta gimnazijos IVb klasės mokinei Viltei Zaveckaitei, kuri Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos apdovanota III laipsnio diplomu už gerą poeziją.

Būtėno premiją Savivaldybė įsteigė siekdama įamžinti kalbininko, vadovėlių autoriaus, mokytojo, vertėjo, visuomenės veikėjo, kraštotyrininko nuopelnus Lietuvai, Panevėžio kraštui ir lietuvių kalbai. Premijos skyrimo tikslas – skatinti jaunimą domėtis gimtąja kalba, tautosaka, kraštotyra, plėsti mokinių etninės kultūros akiratį, ugdyti tautines ir pilietines vertybes.

Lietuvių kalbos mokytoja Vida Gaušienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Gegužės 13 d. minėjome Pasaulinę kokteilių dieną. Ta proga privati „Saulės“ gimnazija, Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultetas ir Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Mokytojų rengimo institutas pakvietė moksleivius suplakti ypatingą kokteilį! Į konkursą įsitraukė ir Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos moksleiviai (Dominykas Šimukauskas, 5c kl., Beatrisa Vilimavičiūtė, 6a kl., Kamilė Railaitė, 6d kl., Kamilė Petrulytė, 6d kl., Rugilė Stankaitytė 6d kl., Marija Rozytė 6c kl). Siunčiame nuorodą į kokteilių virtualią parodą, kurioje yra ir mūsų gimnazijos moksleivių ypatingieji kokteiliai - receptų knygą Konkurso „Ypatingi kokteiliai“ knyga - YouTube

Ypatingi sveikinimai Marijai Rozytei (6c kl.), kurios kokteilis buvo nominuotas „Už meilę Lietuvai“.

Penktadienio popietę į Senvagę sugūžėjo apie tūkstantis jaunųjų bėgimo mylėtojų iš vaikų darželių ir bendro lavinimo mokyklų, kur pirmą kartą miesto Savivaldybės sporto skyrius kartu su Lengvosios atletikos asociacija organizavo bėgimo varžybas Olimpinio čempiono Remigijaus Valiulio ir miesto mero taurei laimėti.

Bėgime dalyvavo ir mūsų gimnazijos gausus būrys jaunųjų bėgimo entuziastų, kurių  daugiausia susirinko  iš 5a, 5b ir 5c klasių. Šioje amžiaus grupėje berniukų tarpe startavo apie pusšimtis bėgikų, tarp kurių prizininku tapo 5c klasės mokinys Isaak Etxezarreta, vyresnių, aštuntokų užbėgime, mūsų moksleivis 8b klasės mokinys Silvestras Lapinskas finišavo trečias, aplenkęs ne vieną dešimtį bėgikų. Abiem jiems buvo įteikti specialūs bėgimo asociacijos įsteigti prizai ir specialūs medaliai.

Kitose amžiaus grupėse mūsų moksleiviai prizininkais netapo, tačiau visi bėgimo dalyviai, įveikę distanciją, buvo apdovanoti atminimo medaliais, kiekvienas dalyvis po varžybų uždarymo gavo mineralinio vandens, buvo vaišinami obuoliais, sveikuoliškais skanėstais, desertiniais sūreliais.

Parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Vasilijus Semčišinas  

Kazimiero Paltaroko gimnazija šių metų rudenį ruošiasi švęsti 30-metį. Pavasarį išleidžia XX-ąją abiturientų laidą.

Gimnazija turi kuo didžiuotis. Žurnale „Reitingai“ 2021 m. Nr. 1 (15) konstatuojama, kad Kazimiero Paltaroko gimnazija Lietuvos gimnazijų tarpe užima 27-ąją vietą, o Panevėžio mieste - II-ąją vietą (po J. Balčikonio gimnazijos). Tai nulėmė aukšti abiturientų valstybinių egzaminų rezultatai. Praeitais mokslo metais gimnaziją baigė 70 abiturientų. Du iš jų baigė mokyklą su pagyrimu. Vieno mokinio keturių valstybinių egzaminų rezultatai buvo įvertinti 100 balų. Pakilo bendras brandos egzaminų rezultatų vidurkis. 60% abiturientų, baigusių mūsų gimnaziją, įstojo į valstybės finansuojamas vietas universitetuose ir kolegijose. Tik du abiturientai, pradėję mokytis III gimnazijos klasėse, nebaigė gimnazijos, nes pasirinko mokslą kitose mokymo įstaigose.

„Reitingų“ leidinyje mūsų gimnazija buvo paminėta dėl aukštų pasiekimų  respublikiniuose konkursuose ir olimpiadose. Jaunųjų filologų konkurse viena mokinė apdovanota II-ojo laipsnio diplomu, muzikos olimpiadoje viena mokinė laimėjo III-ąją vietą, o geografijos olimpiadoje vienas mokinys laimėjo II-ąją vietą.

Gimnazija didžiuojasi gabiais ir darbščiais savo mokiniais, jų pasiektais rezultatais, laimėjimais ir dėkoja juos parengusiems mokytojams.

Mokytoja Regina Stumbrienė

Sveikiname gamtos mokslų 5-8 klasių miesto olimpiados antrojo etapo prizininkus!

 • Viltę Matiukaitę --- II vietos laimėtoją
 • Roką Urboną --- III vietos laimėtoją

 Dėkojame mokytojoms Neringai Garuckienei ir Dainai Misevičienei

Visą balandžio mėnesį,  5- 8 klasių mokiniai dalyvavo projekte „Balandis - tik ėjimas“. Mokiniai entuziastingai  rinko žingsnius tai - 5a, 5b,5c,5d, 6a, 6b, 6c, 6d, 7a, 7c, 8a, 8b, 8c klasių bendruomenės. Visą šį mėnesį, ne tik stiprinome sveikatą vaikščiodami, bet ir gilinome žinias apie ėjimo naudą ir svarbą organizmui. Juk, ėjimas puikus būdas pagerinti sveikatą. Jis nuostabus tuo, kad tinka absoliučiai visiems, nepaisant amžiaus, lyties ar gyvenimo būdo.

Daugiausia žingsnių nuėjo:

 1. 5b klasė - 4142149 žingsniai, pirmoji vieta
 2. 8a klasė - 2 822771 žingsniai, antroji vieta
 3. 5d klasė - 2721429 žingsniai, trečioji vieta

Sveikiname nugalėtojus!

 Džiaugiamės visais dalyvavusiais, juk laimėjo visi, nes sveikata didžiausias mūsų turtas!

Fizinio ugdymo mokytojai

Sveikiname Roką Urboną 8a kl. Lietuvos 6-8 klasių moksleivių matematikos olimpiadoje užėmusį III-ąją vietą!

Mokinį ruošė matematikos mokytoja Asta Girletė.

Gamtos mokykla organizavo kasmetinę, tradicinę inkilų gaminimo akciją „Padovanok namus sparnuočiams“. 1c, 2 b, 2c ir 3 a klasės mokiniai – akcijos dalyviai.

Dėkojame visiems inkilus gaminusiems meistreliams ir jų artimiesiems.

Mokytojos Aina, Danguolė, Kristina ir Rita

 

Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra” pateko tarp stipriausių Lietuvos moksleivių:

 • Rokas Urbonas 8 klasė,
 • Antanas Vasiliauskas I gimn klasė,
 • Giedrė Baltušnikaitė III gimn klasė.

Dėkojame matematikos mokytojoms: Astai Girletei, Rimutei Kazakevičienei ir Genovaitei Lukoševičienei

Kviečiame esamus ir buvusius mokinius, tėvelius, mokytojus dalyvauti gimnazijos himno žodžių kūrime.

 • Himną turėtų sudaryti 3-4 posmai ir priedainis.
 • Kūrinys turi būti iškilmingo stiliaus, tinkamas atlikti įvairių švenčių ir renginių metu.
 • Himne turėtų atsispindėti gimnazijos idėja, istorija, vertybės ir tradicijos.

Sukurtą himno tekstą siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  iki šių metų gegužės 30 dienos.

Linkime kūrybinės sėkmės ir laukiame prasmingų, šiuolaikiškų ir jaunatviškų eiliuotų tekstų.

Kūrybinė grupė

Palangoje vykusiame respublikiniame Jaunųjų filologų konkurse visos trys mūsų gimnazijos moksleivės grįžo su apdovanojimais.

 • Rusnė Šipelytė IIIgc kl. vertimų sekcijoje apdovanota I laipsnio diplomu (mokyt. A.Survilienė ir I.Savickienė).
 • Viltė Zaveckaitė IVgb kl. poezijos sekcijoje gavo III laipsnio diplomą (mokyt. V.Gaušienė).
 • Kornelija Durand IIIgc kl. vertimų sekcijoje buvo apdovanota garbės raštu (mokyt. V.Mackuvienė ir I.Savickienė).

Konkurse dalyvavo 128 moksleiviai iš visos Lietuvos.

Mokytoja Irena Savickienė

Virtuali gegužės mėnesio vertybės - dėkojimas paroda.

Kai mokomės dėkoti, drauge mokomės matyti aplink save gėrį.   /Amy Vanderbilt/

Mes niekam niekada nesame skolingi, tačiau esame dėkingi. Kuomet išmokstame padėkoti, jausti dėkingumą, tuomet mūsų gyvenimas nusidažo kita prasme ir kita kryptimi. Psichologijos pamoką pasirinkę abiturientai nori išreikšti dėkingumą mokytojams, dovanoti savo šiltus ir nuoširdžius žodžius. Padėkos

Psichologė  Akvilija Kiburienė

„Dėkokite Viešpačiui, nes jis geras, o jo gerumas amžinas" Ps 106,1a

GEGUŽĖS MĖNESIO VERTYBĖ  - DĖKOJIMAS. Kviečiame dalyvauti ir padėkoti už mokslo metus virtualiose gimnazijos parodose fotografuojant, piešiant ir kuriant eiles „ESU DĖKINGAS UŽ...". 

Darbus pateikti iki 2020-05-17 elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Psichologė Akvilija Kajotaite-Kiburiene

Š. m. birželio 11 d. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos aktų salėje 17 val. vyks pal. Teofiliaus Matulionio albumo pristatymas. Albumą pristatys sudarytojas Vaidotas Žukas ir kun. Julius Sasnauskas OFM. , bei atsakys į jums rūpimus klausimus.

Kviečiame dalyvauti visą gimnazijos bendruomenę ir visus besidominčius.

Tikybos mokytoja s.Vitalija Fedaravičiūtė

Gegužės 24-ąją nuskambėjo paskutinis skambutis XVIII-osios laidos abiturientams. Į Kristaus Karaliaus katedrą pirmokėliai, skambant varpeliui, iškilmingai atvedė abiturientus. Kapelionas Tomas, aukodamas šv. Mišias, sveikino dvyliktokus su naujo gyvenimo pradžia, dėkojo Dievui, linkėjo mylėti gyvenimą, rimtai žvelgti į darbą, šeimą, tikėjimą. Nuoširdžiai dainavo aštuntokės, žaismingai šoko mažieji. Gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė linkėjo abiturientams sėkmingai išlaikyti brandos egzaminus, nugalėti kliūtis, siekti savo svajonės ir garbingai žvelgti į pasaulį. Nuoširdūs direktoriaus pavaduotojos Rimutės Kazakevičienės, pirmųjų mokytojų, tėvelių sveikinimai, dvyliktokų „TOP 2019“, prasmingi jų patarimai vienuoliktokams. Įteikė simbolinį mokyklos raktą, kad būtų tikrais gimnazijos šeimininkais. Visa, kas liko neišsakyta žodžiais, atskleidė gražiausi rožių žiedai mokytojams, auklėtojoms.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

 

Štai ir baigėsi baltas takelis.
Štai ir didelio kelio pradžia.
Kur nuves šitas ilgas kelias
Per galulaukes mūsų gražias?

Kaip pasiekti tą kalną, tą aukštumą,
Nors atrodo visai arti?
Gero vėjo, sutinkant aušrą,
Būkit savo svajonių verti.

Gero kelio po saule, po debesiu,
Po žaibu, po sparnu kregždės.
Po laimingu lakštingalos klegesiu,
Po rasota šviesa žvaigždės...

Petras Panavas

Sveikiname XVIII laidos abiturientus Paskutinio  skambučio proga!
Linkime sėmės egzaminų metu ir  renkantis gyvenimo kelią.

Jaunieji žurnalistai

Gegužės 15 d.- Pasaulinė orientavimosi sporto diena. Minėdami šią dieną, miesto orientavimosi sporto federacija kartu su miesto sporto skyriumi organizavo Lietuvos mokyklų žaidynių Panevėžio miesto orientavimosi sporto varžybas, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos mergaičių komanda bei kitos bendrojo lavinimo mokyklų mergaičių ir berniukų komandos.

Visiems dalyviams reikėjo įveikti 2500 m ilgumo trasą su 5 punktais, išdėstytais aplink miesto Senvagę. Buvo sumuojamas bendras visų komandos narių sugaištas laikas. Į orientavimosi trasą dalyviai vienas paskui kitą buvo išleidinėjami kas minutę burtų keliu.

Susumavus rezultatus, pasibaigus varžyboms, paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos mergaičių komanda laimėjo pirmą vietą. Gimnazijos garbę gynė septintokės – Simona Žiūraitė, Agilė Kevėnaitė, Miglė Činčikaitė, Ugnė Uksaitė, Smiltė Kartanaitė ir Jomilė Pribušauskaitė. Joms buvo įteikta komandinė nugalėtojų taurė ir asmeniniai diplomai. Merginos įgijo teisę atstovauti miestui Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose, kurios vyks gegužės pabaigoje Marijampolėje.

Parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Vasilijus Semčišinas

Didelis būrys mūsų gimnazijos pirmokų ir antrokų visus mokslo metus lankė pailgintos dienos grupę. Čia vaikai jautėsi saugūs, turiningai leido laiką po pamokų, mokėsi pažinti save draugų rate, bendravo ir bendradarbiavo. Dalyvaudami įvairiose veiklose mokinukai stiprino pasitikėjimą savimi, pareigingumą, atsakomybę, savarankiškumą, patyrė bendros grupinės veiklos džiaugsmą. Laikas, praleistas pailgintos dienos grupėje, neprailgo.

Pailgintos dienos grupės auklėtojos

Gimnazijos choras (vadovė Jecinta Garbaliauskienė) dalyvavo tradicija tapusiuose Panevėžio mero Ryčio Račkausko organizuotuose Maldos pusryčiuose.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Mieli mokyojai ir pedagogai, šią vasarą kino centre „Garsas“ liepos 1-5 dienomis vyks kino stovykla su tikrais kino profesionalais. Dalyviai išmoks rašyti scenarijų, filmuoti, o savo filmą išvys DIDŽIAUSIAME Lietuvos kino ekrane festivalyje „AŠ+MIESTAS=KINAS“. Gal galite pasidalinti šia informacija su 16-20 metų moksleiviais ir paskatinti juos sudalyvauti unikalioje stovykloje.

 
Gegužės 30 d. pradinių klasių mokiniai mokslo metų pabaigą užbaigė šventiniu koncertu.
Nuotraukos Stasio Skrebio 

Gegužės 24 dieną gimnazijoje vyko Paskutinio skambučio šventė.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gimnazijos choras (vad. Jecinta Garbaliauskienė) dalyvavo tradiciniuose Panevėžio miesto mero Ryčio Račkausko surengtuose Maldos pusryčiuose.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gegužės 20 d. mūsų gimnazijos choras (Vadovė Jecinta Garbaliauskienė) dalyvavo Lietuvos chorų festivalyje „ŠIMTMEČIO DAINŲ MOZAIKA“, kuris vyko Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje. Šimtas Lietuvos vaikų chorų dvi dienas dainavo muziką, kuri jiems kalba apie Lietuvą.

Čia susitiko chorai iš įvairių muzikos studijų, bendrojo lavinimo ir muzikos mokyklų tam, kad susirastų naujų draugų, išgirstų, kokią muziką dainuoja chorai kituose miestuose ir visiems garsiai pasakytų: „Dainuoju ir didžiuojuosi!“ Kiekvienas choras atliko po 3 kūrinius, vienas iš jų skirtas Lietuvos šimtmečiui. Nepaprastai džiaugiamės, kad turėjome galimybę padainuoti vienoje geriausių Vilniaus salių! Taip garsindami mūsų gimnazijos vardą Lietuvoje.

Mokytoja Jecinta Garbaliauskienė  

Šventas laukų birželi,
palytėk  pievom pakvipusią žemę
žaibo švaria ugnim.
Prasiskleisk lietum
rože sidabro
ant lauko, sūraus
nuo mūsų prakaito.
Tenuplauna mūsų akis,
kad regėtų žolyno spindėjimą.
Tenuplauna mūsų kojas,
kad ilgą kelionę pakeltų.

Šventas laukų birželi,
Palaimink mūsų rankas,
kad neišsektų upės,
kad neišmirtų medžiai,
kad griežlė nenutiltų
šviesų vakarą avižų lauke.

Janina Degutytė

Sveikiname XVII laidos abiturientus Paskutinio skambučio šventės proga!

 
  Jaunieji žurnalistai

 

Gegužės 9 d mūsų gimnazijos III klasių mokiniai dalyvavo krepšinio 3x3 turnyre, kuris vyko M.Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos sporto salėje. Renginyje, skirtame Europos dienai paminėti, dalyvavo penkios komandos iš Kupiškio, Karsakiškio ir mūsų miesto bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų. Mūsų gimnazistai Andresas, Ernestas, Augustas ir Rokas laimėjo visus susitikimus ir laimėjo turnyrą. Po varžybų visi dalyviai buvo vaišinami arbata ir bandelėmis, o nugalėtojams ir prizininkams mokyklos direktorius T.Anilionis įteikė medalius.

Parengė kūno kultūros mokytojas V.Semčišinas

Gimnazijos moksleiviai susitiko su su „Misija Sibiras 2017“ dalyviais. Susitikimo metu išgirdom pasakojimą apie sunkią ir įdomią misiją lankant ir tvarkant lietuvių  tremtinių kapus Sibire.

Nuotraukos Stasio Skrebio

 

Gimnazijoje paminėtas orkestro „Comusica“ gimtadienis.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas